Sayfa 389/849 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489 ... SonSon
Arama sonucu : 6788 madde; 3,105 - 3,112 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Bugun de tavan kaparsa 1XXX li hedefler cok olasi..175 dolar bizi bekliyor..sirket ozelinde bir ayrisma degil henuz bu dusuk odenmis sermayeli tum firmalar hareketlendi..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Sattığımı ya da satmadığımı yazmadım. Orası beni bağlar, sen ve senin gibi gereksizleri değil!
    Ya adam akıllı yorumun olursa yaz yoksa kafa agritma beğenmiyorsan yorum atma gelip burda kalan 3_5 kucuk yatirimcinin aklına girme yolun açık olsun dede nine kötü kağıt yeter artık

3.  Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Bugun de tavan kaparsa 1XXX li hedefler cok olasi..175 dolar bizi bekliyor..sirket ozelinde bir ayrisma degil henuz bu dusuk odenmis sermayeli tum firmalar hareketlendi..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Aynen öyle dünden beri insanlara anlatmak istediğim ama kafaları basmayan bu adam dün eggub ye sanırım galiba çok iyi bilanço gelcek onun ayak sesleri diyor egeende öyle burdada arkadaş konya bfren peşine bedelsiz muhabbetine kurumları alıp yukarı sürdüğü bir hareket madem süper karlsr gelcek neden onlar düştüğünde hemen geri geliyor kafa basmıyor galiba yada bilerek söylüyorlar

4.  Alıntı Originally Posted by KAIZER Yazıyı Oku
    sn lalezar çok haklısın bedelsiz en büyük beklenti ben bunun yanında kent gibi bedelli de eklese güzel olur diyenlerdenim,
    sermayesi ,dolaşımda ki payları düşük firmalar için bilançolarının düzelmesi için en uygun bir dönem..
    bana yeter deyip satanlar satsın yolları açık olsun..dediğin gibi ortada hiç bir şey yok daha..
    sevgili dostum bilmem yurt dışı borsalara ilgin var mı? Çünkü yurtdışında bedelsiz değilde bedellli sermaye artırımı daha makbuldür.Senin de söylediğin gibi bilanço düzeltmelere ve şirketin yeni yatırımlarına kaynak olup pozitif algılanır.Ama şu an bizim de içinde bulunduğumuz grupta çok spekülatif fiyatlamalar oluyor bizim daha hiçbir beklentimiz gerçekleşmedi lakin bu demek değil ki yarın birgün tabanlarla karşılaşmayacağız..Ben bedelsiz bekliyorum ha buradan düşer 500 e bedelisz verince çıkar 2 3 katına veya buradan verir burdan çıkar 2 katına benim için fiyattan çok bedelsiz ve sonu önemli çünkü verdiği zaman her ne zaman verirse şu anki fiyatından yüksek olacak..

5.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    sevgili dostum bilmem yurt dışı borsalara ilgin var mı? Çünkü yurtdışında bedelsiz değilde bedellli sermaye artırımı daha makbuldür.Senin de söylediğin gibi bilanço düzeltmelere ve şirketin yeni yatırımlarına kaynak olup pozitif algılanır.Ama şu an bizim de içinde bulunduğumuz grupta çok spekülatif fiyatlamalar oluyor bizim daha hiçbir beklentimiz gerçekleşmedi lakin bu demek değil ki yarın birgün tabanlarla karşılaşmayacağız..Ben bedelsiz bekliyorum ha buradan düşer 500 e bedelisz verince çıkar 2 3 katına veya buradan verir burdan çıkar 2 katına benim için fiyattan çok bedelsiz ve sonu önemli çünkü verdiği zaman her ne zaman verirse şu anki fiyatından yüksek olacak..
    Sermaya arttırımı yönünde bir yaptırım mı gelecek acaba da bu hareketler oluştu?
    Bir de KARTN gibi kasasında enflasyon düzeltme farkları bulunan kağıtlar bunu tek seferde bedelsiz olarak vermek zorunda diye biliyorum.
    Ayrıca KARTN da bedeliyi gerektirecek yeni bir yatırım haberi yok sanırım.
    Tam tersi tüm yatırımı kendi iç kaynaklarından yapmıştı.

6. Sayin kasvet hayirli olsn...alcardan da çıktınız mı?

7.  Alıntı Originally Posted by BakiÇınar Yazıyı Oku
    Sermaya arttırımı yönünde bir yaptırım mı gelecek acaba da bu hareketler oluştu?
    Bir de KARTN gibi kasasında enflasyon düzeltme farkları bulunan kağıtlar bunu tek seferde bedelsiz olarak vermek zorunda diye biliyorum.
    Ayrıca KARTN da bedeliyi gerektirecek yeni bir yatırım haberi yok sanırım.
    Tam tersi tüm yatırımı kendi iç kaynaklarından yapmıştı.
    Bir kaç sene önce sorsaydınız mevzuat gereği Karton bedelli veremezdi fakat şirketlerle ilgili yapılan bir düzenleme ile bunu talep edebilir duruma geldi diye biliyorum..Lakin bedelli yapmaz çünkü kasa ağzına kadar dolu SPK sorar ne iş diye sonra açıklayamaz..Ve onaylanmaz...Tabi bence..
    Evet yatırım için kendi kaynaklarını kullandı ve önümüzdeki yıl ödemeleri bitiyor..

8. Teşekkür ederim. Ondan fazla yok. O nedenle daha niyetim yok. Kısa vade %50 daha yaparsa veririm.
     Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    Sayin kasvet hayirli olsn...alcardan da çıktınız mı?

Sayfa 389/849 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •