Sayfa 395/849 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495 ... SonSon
Arama sonucu : 6787 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. gerçekler acıdır..

2.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    İşyatırım bendendende bu kadar hayırlı kazançlar
    Arkadaşlar yanlış anlamayında 830 lirayı görmüş hala niye kar realize etmediniz gerçekten anlamadım uv yatırımcılığı al hayat boyunca bir senette kalmak değilki neyse hayırlı kazançlar
    ytd deli saçmasıdır

3. Dostum benim hedefe gelmedi ben fiyata değil bedelsize bakıyorum ha doğru mu yapıyorum bilemem ama benim borsa stratejim böyle hedef koy gelince ver bu kadar

4. Söylenecek sözler bitmiştir burada, ha illa son birşey söylenmesi gerekir İSE; Kendi düşen ağlamaz, 10 yılda bir verdiği fırsatı o veya şu sebeple verdi. Kullanan kullandı, kullanamayan sussun ve tercih ettiği kaderine rıza göstersin artık.

Bu diyarda ki son yazım, hak edenlere, fırsatı değerlendirenlere hayırlı ve bol bereketli olsun.
    Cahillik mutluluktur!

5. https://www.hisse.net/topluluk/showt...55#post4599655

Karton bu hikayede hep yan rollerde, figüran olarak çıktı karşımıza..
    ama zannımca bu hikaye tüm aksi görünümlere rağmen hakikatte bizimdir..
    ve Karton'un bu hikayeyi sahipleneceği ve alıp götüreceği gün yakındır..
    seyredip göreceğiz bakalım.. hayırlısı olsun inşallah..

cümleten hayırlı bereketli kazançlar dilerim sevgili Karton dostları..
    Bayramınız mübarek olsun..

6. Ben 815 den verdim karton u alış maliyetim 703 dü sonra gittim 71 den burva aldım onu da bugün 85900 verdik Borsa da bir kural vardır karı gördün mü vereceksin fırsatlar bitmez hiç bir zaman fırsatlar bitmez bak kent taban taban gidiyor bosh fren de eklendi ona bugün de konya da eklendi taban taban a

Gerçek piyasa değeri konya nın 140 ken olmuş 500 satılmaz mı
    Gerçek piyasa değeri karton un 300 ken olmuş 800 satılmaz mı
    Gerçek piyasa değeri Kent in 400 ken olmuş 2 milyon
    Gerçek piyasa değeri bosh fren in 230 ken olmuş 1 milyon

borsa da bir piyasa değerlemesi yapılsa belki şu fiyatların bile altında değerleri çıkabilir bu hisselerin
    Son düzenleme : meteak; 30-07-2020 saat: 14:00.

7.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Ben 815 den verdim karton u alış maliyetim 703 dü sonra gittim 71 den burva aldım onu da bugün 85900 verdik Borsa da bir kural vardır karı gördün mü vereceksin fırsatlar bitmez hiç bir zaman fırsatlar bitmez bak kent taban taban gidiyor bosh fren de eklendi ona bugün de konya da eklendi taban taban a

Gerçek piyasa değeri konya nın 140 ken olmuş 500 satılmaz mı
    Gerçek piyasa değeri karton un 300 ken olmuş 800 satılmaz mı
    Gerçek piyasa değeri Kent in 400 ken olmuş 2 milyon
    Gerçek piyasa değeri bosh fren in 230 ken olmuş 1 milyon

borsa da bir piyasa değerlemesi yapılsa belki şu fiyatların bile altında değerleri çıkabilir bu hisselerin
    yaw nasil bir mentalitedir kartonun in piyasa degeri 300 mus...eee 800 olmus satilma mi....yaw ne dio abi sen...ne iciosan bana da sole ben de icim...

300 se piyasa fiuati sen zaten 300 ustunde mal almazsin...mal almadigin icinde 800 u gormezsin zaten...uzaktan izlersin ve bole sunun piyasa degeri bunun piyasa degeri atip tutarsin...

finansal cahillik yapmayin surda...850 den burda sat sat sat demeyen adam hisse az salmis 850 den satmadinjz mi...ne guzel dunya...is bitmis satmadiniz mi ...

ben almaya devam ediorum...az once de 67* lerden aldim...640 dan da alicam ))

kimse de benim neden 850 satmadigimi yada burdan aldigimi da sorgulana dangalakligina da girmesin...uzasinnnn yabas yavas....

8.  Alıntı Originally Posted by demisas Yazıyı Oku
    yaw nasil bir mentalitedir kartonun in piyasa degeri 300 mus...eee 800 olmus satilma mi....yaw ne dio abi sen...ne iciosan bana da sole ben de icim...

300 se piyasa fiuati sen zaten 300 ustunde mal almazsin...mal almadigin icinde 800 u gormezsin zaten...uzaktan izlersin ve bole sunun piyasa degeri bunun piyasa degeri atip tutarsin...

finansal cahillik yapmayin surda...850 den burda sat sat sat demeyen adam hisse az salmis 850 den satmadinjz mi...ne guzel dunya...is bitmis satmadiniz mi ...

ben almaya devam ediorum...az once de 67* lerden aldim...640 dan da alicam ))

kimse de benim neden 850 satmadigimi yada burdan aldigimi da sorgulana dangalakligina da girmesin...uzasinnnn yabas yavas....
    Olay bitmiştir katılıyorum

Sayfa 395/849 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •