Sayfa 678/845 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon
Arama sonucu : 6757 madde; 5,417 - 5,424 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Bu karton tahminime göre bu yükseliş bittikten ileride bir gün düşüşe geçecek ....Ama hisse döndüğünde binlerce kişi satamadan elinde hisse kalacak........Herkes bu sonucu düşünerek hareket etmelidir......!!!!

Yılların tecrübesi olarak bunu söylüyorum....!!!!

Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Geçen 1 aylık ceza verdi yönetim.Ama ben karton ve Ege en de çok güzel alsatlar yaptım .Cezam yeni bitti....!!!

Ege en UZUN VADELİ gözdem ama KARTON artık geçici metresimiz reis....!!!
    Tatar yine bombasın vallahi sen egeen iydir dedin ben bedelsizlerde al sat yaptım 150000 aldım ama beklesem daha çok alırdım kartn da buraktepe reis 2500 sattığı gün geriye dönük yazıya bakabilirsin en a, 3500 görmeli dedim ama alıcılar böyle olursa gerisini düşün artık

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Ve daha geride de en az 3500 daha üstü de olacak gibi kent bile nerden nereye geldi pd/dd
    f/k kimse bakmıyor ne kadar yüksekten bölünürse bölünme sonrası fiyat daha yüksek olur
     Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Grafik 3500 diyor ama bilinmez tabi

Borsada fiyat yoktur,trend vardır.
    Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Tatar fiyat artıkça ky alamıyor aslında yükseltmek daha kolay oluyor
    Bu karton tahminime göre bu yükseliş bittikten ileride bir gün düşüşe geçecek ....Ama hisse döndüğünde binlerce kişi satamadan elinde hisse kalacak........Herkes bu sonucu düşünerek hareket etmelidir......!!!!

5. Merhaba tatar bey. İyi güzel söylüyorsunuz da bahsettiğimiz şirket her sene temettü veren bir şirket. Elinde hisse kalacak derken yanlış bir telaffuz oluyor bana göre. Sonuçta bu hisse bir merko ya da ne bileyim altpazar hissesi değil ki. Ben şahsen içeride hisse bırakacağım ve bölündükten sonra ekleme yapacağım önceden de yukarıda dediğimiz gibi. Yavrular doğar sonra torunları doğurur.
    Bu karton tahminime göre bu yükseliş bittikten ileride bir gün düşüşe geçecek ....Ama hisse döndüğünde binlerce kişi satamadan elinde hisse kalacak........Herkes bu sonucu düşünerek hareket etmelidir......!!!!

HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Tatar fiyat artıkça ky alamıyor aslında yükseltmek daha kolay oluyor

Sıkıntı yok Reis ....EGE EN de karton da var elimde......EGE EN ana mal....Karton ise kredili mal......Karton çıktıkça kademeli satış yapıyorum.....:-))

Hisseleri aldım ilk defa beklicem 3500 dedim 17 Kasımda fiyat 2500 idi buraktepe reis sattığı gün dedim artık rakam telefuz etmicem vebal var sonuçta iyi olur dua kötü olur beddua bu rakamlar benim için daha bir şey değil bölündükten sonra da durucam

8.  Alıntı Originally Posted by Rzgtl Yazıyı Oku
    Merhaba tatar bey. İyi güzel söylüyorsunuz da bahsettiğimiz şirket her sene temettü veren bir şirket. Elinde hisse kalacak derken yanlış bir telaffuz oluyor bana göre. Sonuçta bu hisse bir merko ya da ne bileyim altpazar hissesi değil ki. Ben şahsen içeride hisse bırakacağım ve bölündükten sonra ekleme yapacağım önceden de yukarıda dediğimiz gibi. Yavrular doğar sonra torunları doğurur.

HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben kısa vadede diyorum ......Özür diliyorum yanlış anlaşıldı ise........Sonuçta uzun vadede KARTONSAN bu yükselen KARLILIĞI ile yine yeni zirveler görecektir.....!!!.....Kartonsan yılsonu yaklaşık 140 milyon net kar bekliyorum......!!!

Sayfa 678/845 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •