Sayfa 648/843 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658698748 ... SonSon
Arama sonucu : 6742 madde; 5,177 - 5,184 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Adamlar çin sedd-i kurdu) yarın ola hayrola

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Ortak satışı hayırlı bir haber değil.Bu filmi 2012 yılında şahsen Netaş hissesinde seyrettik....umarım bu seneryo farklı yazılmıştır...bu sadece şahsi düşüncemdir..ytd herkese bol kazançlar saygılarımla

3. Bedelsiz açıklandığı zaman bir düşüncemi buraya yazmıştım."hissenin yükselişi patronun elinde.250-300 arası aldığı tonla lotu nereden satmaya başlayacak".dün gelen patron satışı ile soru cevap bulmaya başladı.o çin Seddi de muhtemelen patronun lotlari.artik dikkatli olmakta fayda var.
     Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Adamlar çin sedd-i kurdu) yarın ola hayrola

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ortak satışı normal ben olsam bende bir miktar satış ve satışlar yapardım. Bir yandan satış yapmalı ki aynı zamanda tahtayı soğutmalı. Ama bu tahtayı durdurmak gerçekten çok zor , uzun yıllardır beklenen bir bedelsiz sıkışması volkanik patlamaya dönüşebilir , bölünme tahminimce minimum 5,000 ve maximum 7,500 arası gerçekleşebilir.
    Son düzenleme : Barbi; 24-11-2020 saat: 21:04.

5.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    kentle başlayan hareket sonrası bütün bedelsizleri yukarılara çektiler. bfren ,konya,egeen,alcar,bryat,jants,cmbtn vsvs. ciddi mallandıklarını düşünüyorum.
    1-ya spk bi zorunluluk tuttu, bizim haberimiz yok henüz ; 1'den fazla bedelsiz haberleri düşecek.
    2-ya da; hazır borsaya ky akını varken, kent bedelli-kartn bedelsizi varken ,bu haberleri kullanıp dolaşımdaki hisse adedi az olan bu hisselerden güzel faydanlanmak istiyorlar.

diğer hisselerin bile pandemi dibinden yaptıkları prime bakınca;bunlar haber düşmeden böyle çıktılarsa ,25 bedelsiz veren kartn un daha yolu var gibi geliyor bana.

ama burası borsa , belli olmaz. yarın bi tabanla bütün algılar terse de dönebilir. hakkımızda hayırlısı diyip beklemeye devam diyorum kendi adıma
    1. şık daha mantıklı geliyor artık bana. bütün bedelsizler tavan. ortak satışına rağmen tahta sağlam duruyor. acaba hazır diğerlerini tavan gören ky buna da atlıyodur diyerek buralardan mal mı veriyorlar? veya bunu satıp diğerlerine koşanların malını mı alıyorlar?zaman gösterecek. ben bu işin burada bitmediğini düşünüyorum. hayırlısı bakalım
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

6. 1- 5,000 fiyattan bölünürsek güncel lot fiyatı 190,00 eğer bu fiyattan bölünürse bir miktar daha götürebilirler. 2- 7,500 fiyattan bölünürsek güncel fiyatı 285,00 olacaktır ve Buda bir zaman böyle gidebilir

7.  Alıntı Originally Posted by avarak28 Yazıyı Oku
    Ortak satışı hayırlı bir haber değil.Bu filmi 2012 yılında şahsen Netaş hissesinde seyrettik....umarım bu seneryo farklı yazılmıştır...bu sadece şahsi düşüncemdir..ytd herkese bol kazançlar saygılarımla
    Katılıyorum ama diğer ortak 300 küsürlerden aldığı zaman da bi etkisi olmamıştı diye kalmış aklımda...
    Bence patron birine ya da birilerine mesaj göndermiş gibi...
    Dünkü işlemlerden öyle sezinledim...
    İstenmeyen bi grup girmiş olabilir belki de...
    Sadece fikir yürütüyorum

8. Netaş evet çok iyi hatırlarım o yilları ama bu sene al götür modası var Kartn SPK onayından sonra da gideri var diye düşünüyorum

Sayfa 648/843 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658698748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •