Sayfa 50/844 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 6751 madde; 393 - 400 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Endeksten ayrışıp bu kadar düşmesi nedir ? Krizden olumsuz etkilenen doco bile bugün bunun kadar düşmemiş olması çok tuhaf!!
    Devrimler ihtilaller kansız olmaz ...kan akmalı devrim yaşanacaksa

2. ...........

3. Yine kaşınıyorum alacağım sanırım

4. Virüs düşüşünde tüm senetlerden önce düştü, çok düştü diye milletin bazısı buna saldırdı,
    şimdi de kriz senetlerinden biri diye birçok da mal kaptırdı, o nedenle ne yaptığını bilemiyorlar.
    Bu saçma işlemler delirdiklerinin işaretidir , koronaya yakalanmış bile olabilirler.
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

5.  Alıntı Originally Posted by çobanyıldızı Yazıyı Oku
    Virüs düşüşünde tüm senetlerden önce düştü, çok düştü diye milletin bazısı buna saldırdı,
    şimdi de kriz senetlerinden biri diye birçok da mal kaptırdı, o nedenle ne yaptığını bilemiyorlar.
    Bu saçma işlemler delirdiklerinin işaretidir , koronaya yakalanmış bile olabilirler.
    çok yatırımcı bunlara beddua etti.yakalandılarsa şaşırmamak gerek.Zaten yaşı haylide büyük.65 yaş üstü olduğu için sokağa da çıkamıyor.

................................................
    Son düzenleme : Turquaz; 02-04-2020 saat: 17:39.

7. TOBB, şirketlerin bu yıl en fazla 2019 yılı karının yüzde 25'i kadar temettü dağıtmalarını, geçmiş yıl karlarını ise dağitmamalarinı istemiş.

BEN DE DİYORUM Kİ "BEDELSİZ OLARAK SERMAYE ARTIR KARTONSAN." Zaten senin temettün için burada duran yok.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Gün sonu alan satanı paylaşabilecek var mı arkadaşlar

Sayfa 50/844 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •