Sayfa 177/848 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon
Arama sonucu : 6780 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Şaşmamak,hayret etmemek mümümkün mü? Bu nasıl sabır?
    Adam sürekli alış satış arasında büyük makas açarak bıkmadan ortada top çeviriyor.Bıkmıyor.Oysa ne alan var ne satan.
    Kısacası bu herif tam bir Goodhosch !

2. Bilançonun kasıtlı olarak geciktirilmesini iyiye işaret olarak algılıyorum. Sanırım iyi bir bilanço göreceğiz. Baskıyı yüksek tutuyorlar hissede. Adamları mübarek Ramazan ayı bile maneviyata dair dizginlemediyse vay bu milletin haline.

3. Sizi sitemkar gördüm. Yahudiler bile bu ünal ın eline su dökemez...Çiti konusunda size katılıyorum. Bu kağıtta yabancı mabancı olamaz. Ünal ın gayri resmi işlerinden başka bir şey değil. Tatlı tatlı söğüşlemeye devam... Nasıl olsa haberleri biliyorlar, ona göre trade...
     Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Bilançonun kasıtlı olarak geciktirilmesini iyiye işaret olarak algılıyorum. Sanırım iyi bir bilanço göreceğiz. Baskıyı yüksek tutuyorlar hissede. Adamları mübarek Ramazan ayı bile maneviyata dair dizginlemediyse vay bu milletin haline.
    SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Oyuncakçı bu sene hisse aldı veya sattı mı?
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

5.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Bilançonun kasıtlı olarak geciktirilmesini iyiye işaret olarak algılıyorum. Sanırım iyi bir bilanço göreceğiz. Baskıyı yüksek tutuyorlar hissede. Adamları mübarek Ramazan ayı bile maneviyata dair dizginlemediyse vay bu milletin haline.
    Sayın Serkalgo bilanço iyi gelecek o yüzden baskılıyorlar görüşünüze katılmıyorum zira bu baskı 5 yıldır var..Ha bilanço nasıl gelir bilemem çok iyi de gelebilir katakule yapıp da vasat da getirebilirler...Adam bugün kademeleri öyle bir yapıyor ki bugün hiç al sat yapamadım..Bunlar inançlı olsa bırak Ramazan’ı neyse yine kızmayayım..

6.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Sayın Serkalgo bilanço iyi gelecek o yüzden baskılıyorlar görüşünüze katılmıyorum zira bu baskı 5 yıldır var..Ha bilanço nasıl gelir bilemem çok iyi de gelebilir katakule yapıp da vasat da getirebilirler...Adam bugün kademeleri öyle bir yapıyor ki bugün hiç al sat yapamadım..Bunlar inançlı olsa bırak Ramazan’ı neyse yine kızmayayım..
    Sayın Lalezar aslında bir şeye dikkat çekeceğim ama çok belaltı olur diye detay vererek bunu yapmayacağım. Patronun (Damat'ın) önce ki sene babası vefat etti. Tesadüf Hürriyet gazetesinde vefat ilanı vermişler gördüm, biraz aile bireylerine bakayım kimlermiş derken çocuklarına verdiği isimleri görünce epey bir şok geçirmiştim. Burada herkes Ünal bey'e sallıyor ancak o dış kapının mandalı, tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş, balık baştan kokar. Anlayan anladı diyelim ve burada keselim bence. Vesselam bu hissede uzun vadeci olan ya da olmak zorunda bırakılan herkesin Allah yardımcısı olsun. Çok zalim çok gaddar adamların ellerine düşmüşler.

7. Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,124
    borsa İstanbul'un en lanet kağıdı adayısın emin ol
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 177/848 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •