Sayfa 3/10 İlkİlk 12345 ... SonSon
Arama sonucu : 77 madde; 17 - 24 arası.

Konu: GEDIZ - Gimsan Gediz İplik Ve Mensucat Sanayi A.Ş.

1. kardeş giden gelmiyor lafı var ya muş a ona benziyor durum bu kot dışı hisseler de

2.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    kardeş giden gelmiyor lafı var ya muş a ona benziyor durum bu kot dışı hisseler de
    Orası öyle ama Gedizin kapanması için bir sebep yoktu ki..Şimdiye kadar açılması lazımdı.Afc881 bu hissede tecrübeli mutlaka bilgisi vardır bu konuda umarıö en kısa zamanda açılır.
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

3. tek bilanço gönderen bu 6 aylık bilançosunu da göndermiş ama borsaya alınmıyor bu bile demek neymiş giden gelmiyor muş a

y.t.d.

y.t.d. yatırım tavsiyesi değildir.

4. Meteak burda da mı hissen vardı?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. gedizin kota geri gelmesi ile ilgili şirket yönetimi ile görüşebilen oldu mu acaba? ne zaman gelecek kota yoksa gelebilecek mi ?

6. Yalnıs uçan cumhuriyetin zeki çewik we ahlaklı sawunujusu yavyu kaytal korkudan Twitter ını korumaya almas...
    O kadar gayret etme bak arasıra nefes al ki hisse açılsınnn.
    Bunların Atatürkçü geçindiği ülkede biz hala aykırı adamıs ona yanıyorum...

7.  Alıntı Originally Posted by afc881 Yazıyı Oku
    Yalnıs uçan cumhuriyetin zeki çewik we ahlaklı sawunujusu yavyu kaytal korkudan Twitter ını korumaya almas...
    O kadar gayret etme bak arasıra nefes al ki hisse açılsınnn.
    Bunların Atatürkçü geçindiği ülkede biz hala aykırı adamıs ona yanıyorum...
    Deerli yatırımjılaaağ,
    Cewap gelmiş ilgiliden,

Suçu kendinde aramadan kayıplarının muhatabı olarak biz görmeye devam ederseniz daha çok kaybedersiniz Fatih bey.onun için iğneyi ilk önce kendinize batırın çuvaldıza bakarız zaten
    Biz belli noktalara kadar getirdik ve uğraşıyoruz.çok önemli aşama kaydettik.gel kendine çok güveniyorsan bundan sonrak ki süreci sen yürüt.sana 1 buçuk milyon hisse senediyle destek.bakalım konuşmaktan başka ne yapıyosunz görelim

Size soğuk suyun babasını içerenlere ,bize takındığınız tavrın 10 da birini takınsaydınız şuan kraldınız da.kim kime ulaşırsa nerden koyarsa da olmak yakışıksız hareketler.biz burdayız gitmedik Burda olmaya da devam
    edicez

Bunlar da benim cevaplarım arkadaşlar

Devletmemuru olmasaydım emin ol yönetime girmek için uğraşırdım1
    Ne bir bilanço ne bir telefon ne de bir internet siteniz aktif olsaydı sizin yanlış dediğiniz bu eylemi yapmazdım2
    Telefonum belli adresim belli yatırımcı olarak 2007 den beri şikayet etmediğim merci kalmadı diyorum hala aynı laflar3
    Başka bir faaliyet koluna geçmiş olsaydınız bist100 den atılmazdık4
    Bilanço,genel kurul,haber görmek istiyoruzÖztürk Bey5

8. Param 0 da olsa bu arsanın ne kadar değerli olduğu ortaya çıkacak ve ben misyonumu tamamlayacağım.
    Ülkesinin aşığı,kurucu değerlerinin sawunujusu kim insanlar versin kararını...

Sayfa 3/10 İlkİlk 12345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •