Sayfa 6/10 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
Arama sonucu : 77 madde; 41 - 48 arası.

Konu: GEDIZ - Gimsan Gediz İplik Ve Mensucat Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Tırpırtır Yazıyı Oku
    Merhaba afc881.
    Benim hesabımda gediz iplik hisse değeri 0 gözüküyor. Aracı kurumumdan bu hisseyi unutun dediler. Kap da artık bir bilgiöendirmede olmuyor. Bilginiz varmı son durumu ile ilgili?
    Selam ediyorum
    Kottan çıktıından beri zaten 0 gösteriyor.
    Bu yeni birşey değil.
    Aracı kurumdaki arkadaş çok bilseydi bize değil kendine hizmet ederdi.
    Yaklaşık 45 gün önce arsa ipoteğinin bankaya usulsüz geçtiği ile ilgili spk kararı çıktı.
    Bununla ilgili geri dönüş bekliyorum.
    Umut
    Spk ya her aşamada şikayet etmeme rağmen işleme kapandıktan sonra böyle bir kararın gelmesi,ataç denen firmanın yöneticilerinin kusurunun gediz e ipc olarak çıkartılması spk nın bize çalışmadığının en somut örnekleri...
    Normalde kestikleri cezalardan bu usulsüzlüklerin başlangıcındaki hissemizi hesaplayıp dolara göre mi hesaplar altına göre mi yoksa yasal faize göre mi hangisinde en yüksek kazanç varsa hesaplayıp hak sahiplerine dağıtıp sonra bunu yapanlardan tek kurum olarak isteyebilirdi,adamların her türlü ticari faaliyeti üzerinden tahsil edebilirdi eğer gelişmiş bir ülke olabilseydik ama nerde...
    Bizim ruhumuz arabesk ne giysen değişmiyor...
    Bağdat’tan döner paramız diyorum bakalım.

2. Arsa bir geri gelsin
    Kap üyeliği vs. Kolay işler die düşünüyorum...

3. Bu ülkede paranın yarısını döviz yarısını faiz yapacakmışız salaklık yapmışız ülkemiz kazansın demekle.
    98 den beri 10 milyon olması gereken param spk nın görevini yapmaması nedeniyle 18 Mart günü 123000 TL ye düştü.
    Rtalb denen kağıt cirosunu 4e karını 2 ye katladığı için 30 katına çıktı.
    Yarın iflas ettiğinde yine binlerce mağdur üreten bu uygulama artık bitecek az kaldı.

4.  Alıntı Originally Posted by afc881 Yazıyı Oku
    Bu ülkede paranın yarısını döviz yarısını faiz yapacakmışız salaklık yapmışız ülkemiz kazansın demekle.
    98 den beri 10 milyon olması gereken param spk nın görevini yapmaması nedeniyle 18 Mart günü 123000 TL ye düştü.
    Rtalb denen kağıt cirosunu 4e karını 2 ye katladığı için 30 katına çıktı.
    Yarın iflas ettiğinde yine binlerce mağdur üreten bu uygulama artık bitecek az kaldı.
    Kasasında 750 m nakit olan cirosu senelik 700 m olan havada karada %20 kar eden firmanın 3 sene 6 tl de gezdirilmesini mi söyleyelim,
    Batık firmaların 3-5-10 a katlamasını mı,
    2000 de neye dayanarak 2 milyar dolar yatırımımız var diyen tcell in 18 milyar dolardan borsaya açılmasını mı,
    Asil çelik denen firmanın 25 milyar dolar piyasa deerinden işlem gördürtüp sonra batıp çıkmasını izlemesini mi,
    Kent gıdanın 17,7 milyar dolar üzerinden işlem görebilmesi mi
    Daha binlerce sayabilirim.
    İstedikleri yerde de tartışmaya hazırım.
    Çözümleri MASAK denen kurum warken o kadar basit.
    Yeter ki istesinler.
    Sonra da ağlarlar neden sermaye piyasaları derinleşmiyor.
    Ben 22 yıl önce gelişmiş ülkelerde yatırım aracı olarak en yüksek pay hisse senedi die yatırım hesabı açtırdım.
    Kafamı

5. Spekülatörlerin parası repo faiz
    Sermayeleri biz
    Denetleyici kurum dA böyle olduktan sonra vah halimize...

6. Gözümün önünde bfren ile bjk 1e10 ila 1 e7 primli açar biz yıllarca borsanın hamallığını yaparız.
    Umut ederiz,bu sefer farklı olacak deriz,
    Bizim hakkımızı artık gözetecekler deriz ama sağolsunlar hiç sonuç değişmez.

7. Birisi bana açıklayabilir mi çok merak ediyorum.
    Aylık 2 milyar cirosu olan ve %30 kar marjı ile çalışan bir firmanız olsa bu karın yarısını 20 senedir finansal gider diye bankalara bırakır mıydınız...

8. Ya da 10 sene önce halka arz olurken 2 milyar dolar net aktifi olan ekgyo nun 10 senede Türkiye’nin en değerli arsalarını en uygun fiyata alıp en uygun koşullarda ihale etmesine rağmen hala bu net aktifi geçememesini benim matematik bilgim bir türlü çözemiyor.

Sayfa 6/10 İlkİlk ... 45678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •