Sayfa 7/10 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
Arama sonucu : 77 madde; 49 - 56 arası.

Konu: GEDIZ - Gimsan Gediz İplik Ve Mensucat Sanayi A.Ş.

1. Hep tokat hep tokat
    Sonunda son düzlüğe çıktık...
    Birimiz düşecek bakalım hankimis..?

2. Sayın afc881, cevabınız ve paylaşımlarınız için teşekkür ederim!

3. Sayın afc881,
    sizi rahatsız etmek istemezdim, fakat Internetten gimsanın son durumuyla ile ilgili bir veriye ulaşamadım. Bir gelişme varmı? Teşekkür ederim, yeni yılınızıda bu vesileyle tebrik ediyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by Tırpırtır Yazıyı Oku
    Sayın afc881,
    sizi rahatsız etmek istemezdim, fakat Internetten gimsanın son durumuyla ile ilgili bir veriye ulaşamadım. Bir gelişme varmı? Teşekkür ederim, yeni yılınızıda bu vesileyle tebrik ediyorum.
    İyi seneler
    Pandemi nedeniyle Yasa gereği genel kurul muafiyeti mevcut.
    Spk nın 7,5 koca sene sonra verdiği Temmuz’daki arsa kararının üzerine gidildiğini düşünüyorum.
    Bekliyorum.
    Kap bildirimleri ile aramıza dönmesini...
    3,73 dönüm arsam war die hayal kuruyorum.

5. Teşekkürler. Rastgelsin Inşaallah

6. Sayın afc881, Libyada iş yapan türk yatırımcılarla ilgili müsbet gelişme(yanlış hatırlamıyorsam atac orada iş yapıyordu...ve arap baharının sonucu gereği, işler yarım kaldı ve Libya ödeme yükümlülüklerini yerine getiremedi...atac grubu gimsan gedizi müteselsil kefil yaparak-gayri hukuki- varlıklarını hipotek olarak verdi...)...gimsana olumlu yansıma ihtimalini nasıl görüyorsunuz?
    Saygılarımla

7. Sayın afc881 sizde olmasanız bu tahtayla ilgili olumlu veya olumsuz hiçbi habere sahip olamayacağız öncelikle bütün madurlar için size teşekkür ederim..son zamanlarda olumlu veya olumsuz bi gelişme varmı kağıt hakkında?kap bildirimlerinde bi açıklama var borsada işlem görmeyen tipe dönüşüm diye acaba bi el açıktan topluyor olabilirmi?takas derinliği görebilen varsa bizi aydınlatabilrmi?şimdiden teşekkürler

8. Toplanıp toplanmadığı maalesef anlaşılması en güç konulardan biri.
    4 seneyi aşkındır işlem görmüyor ve yAklaşık 8 sene sonrA arazinin usulsüz geçtiği SPK tarafından da teyit edilmiş.
    Hala bekliyorus.
    Bakalım neolucekkk...
    World reset yaklaşıyor
    Merakla bekliyorus
    Yanlış zamanda yanlış ülkede yanlış mecrada dolaşmışız...
    Utanıyorum 23 yıllık sabırla hala 2 dudak arası beklemekten.
    Bu ülkeye ilkokul bile fazla nokta...

Sayfa 7/10 İlkİlk ... 56789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •