Sayfa 8/10 İlkİlk ... 678910 SonSon
Arama sonucu : 77 madde; 57 - 64 arası.

Konu: GEDIZ - Gimsan Gediz İplik Ve Mensucat Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by afc881 Yazıyı Oku
    Toplanıp toplanmadığı maalesef anlaşılması en güç konulardan biri.
    4 seneyi aşkındır işlem görmüyor ve yAklaşık 8 sene sonrA arazinin usulsüz geçtiği SPK tarafından da teyit edilmiş.
    Hala bekliyorus.
    Bakalım neolucekkk...
    World reset yaklaşıyor
    Merakla bekliyorus
    Yanlış zamanda yanlış ülkede yanlış mecrada dolaşmışız...
    Utanıyorum 23 yıllık sabırla hala 2 dudak arası beklemekten.
    Bu ülkeye ilkokul bile fazla nokta...
    Özlediğimiz adaleti world reset getirecek yani elin oğlu...
    Bunlardan bi cacık olsaydı 23 senede olurdu

2.  Alıntı Originally Posted by afc881 Yazıyı Oku
    Özlediğimiz adaleti world reset getirecek yani elin oğlu...
    Bunlardan bi cacık olsaydı 23 senede olurdu
    10 ay sonrA bu ülkeyi bir dahha gelmemek üzere terkedeceğim.
    45 sene durduk yeter biraz da elin oğlu sömürsün...

3. Bakalım ayın 11 indeki genel kuruldan kayda değer bir gelişme çıkacakmı....rastgele

4. ‘’GİMSAN GEDİZ İPLİK VE MENSUCAT SANAYİİ A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN 20/01/2022 TARİHLİ 2016-2017-2018 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET

Şirketimizin 11/11/2021 tarihinde toplantı nisabının sağlanamaması nedeni ile ertelen 2016-2017-2018 Yılı olağan Genel Kurul Toplantısı, aynı gündem ile 20/01/2021 perşembe günü Saat 13.00’da “Altındağ Mah .Yüzüncü Yıl bulv. 168.sok. Pınar apt no:11/1-2(İnan av Bürosu)Muratpaşa – Antalya” ( Tel: 0242 242 61 15) adresinde yapılacaktır.’’
    Mağdur varsa pekleris

5.  Alıntı Originally Posted by afc881 Yazıyı Oku
    ‘’GİMSAN GEDİZ İPLİK VE MENSUCAT SANAYİİ A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN 20/01/2022 TARİHLİ 2016-2017-2018 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET

Şirketimizin 11/11/2021 tarihinde toplantı nisabının sağlanamaması nedeni ile ertelen 2016-2017-2018 Yılı olağan Genel Kurul Toplantısı, aynı gündem ile 20/01/2021 perşembe günü Saat 13.00’da “Altındağ Mah .Yüzüncü Yıl bulv. 168.sok. Pınar apt no:11/1-2(İnan av Bürosu)Muratpaşa – Antalya” ( Tel: 0242 242 61 15) adresinde yapılacaktır.’’
    Mağdur varsa pekleris
    Dört yıl kadar önceydi yanlış hatırlamıyorsam, telefonda Otman diye birisiyle konuştum. O sıralar teşvikler falan veriliyordu, başvurup şirkete fayda sağlamayı düşünüp düşünmediklerini sordum...buna ve birkaç soruma daha cevaplar verdi, fakat bugüne kadar hiçbirisinin gerçekleşmediğini gördüm. Göstermelik Istanbul Ümraniyede bir iplik, lastik üretim tesisi kiraladıklarını bildirdiler. Muhtemelen bu da gerçeği yansıtmıyor.
    Ezcümle: Sayın afc881; doğruluğa, dürüstlüğe inanıp, kaybettiklerimle istemediğim bir hayat yaşamak zorunda kaldım. Şairin dediği gibi... artık olsada olur olmasada...
    Sizden çok kıymetli bilgiler aldık, buradaki paylaşımlarınızdan. Varolun!

6.  Alıntı Originally Posted by Tırpırtır Yazıyı Oku
    Dört yıl kadar önceydi yanlış hatırlamıyorsam, telefonda Otman diye birisiyle konuştum. O sıralar teşvikler falan veriliyordu, başvurup şirkete fayda sağlamayı düşünüp düşünmediklerini sordum...buna ve birkaç soruma daha cevaplar verdi, fakat bugüne kadar hiçbirisinin gerçekleşmediğini gördüm. Göstermelik Istanbul Ümraniyede bir iplik, lastik üretim tesisi kiraladıklarını bildirdiler. Muhtemelen bu da gerçeği yansıtmıyor.
    Ezcümle: Sayın afc881; doğruluğa, dürüstlüğe inanıp, kaybettiklerimle istemediğim bir hayat yaşamak zorunda kaldım. Şairin dediği gibi... artık olsada olur olmasada...
    Sizden çok kıymetli bilgiler aldık, buradaki paylaşımlarınızdan. Varolun!
    GİMSAN GEDİZ İPLİK VE MENS.SAN. A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN09/05/2022 TARİHLİ
    OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET
    Şirketimizin 15/03/2022 tarihinde toplantı nisabının sağlanamaması nedeni ile ertelen Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, aynı gündem ile toplantı nisabı aranmaksızın, 09/05/2022 tarihi Pazartesi günü Saat:13.00 da “Altındağ Mah .Yüzüncü Yıl bulv. 168.sok. Pınar apt no:11/1-2(İnan av Bürosu)Muratpaşa - Antalya” ( Tel: 0242 242 61 15) adresinde yapılacaktır.
    09/05/2022 TARİHLİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISININ GÜNDEMİ

7.  Alıntı Originally Posted by Tırpırtır Yazıyı Oku
    GİMSAN GEDİZ İPLİK VE MENS.SAN. A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN09/05/2022 TARİHLİ
    OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET
    Şirketimizin 15/03/2022 tarihinde toplantı nisabının sağlanamaması nedeni ile ertelen Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, aynı gündem ile toplantı nisabı aranmaksızın, 09/05/2022 tarihi Pazartesi günü Saat:13.00 da “Altındağ Mah .Yüzüncü Yıl bulv. 168.sok. Pınar apt no:11/1-2(İnan av Bürosu)Muratpaşa - Antalya” ( Tel: 0242 242 61 15) adresinde yapılacaktır.
    09/05/2022 TARİHLİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISININ GÜNDEMİ
    KURUL TOPLANTISININ GÜNDEMİ
    Açılış ve Başkanlık Divanı seçimi,
    Genel Kurul Toplantı tutanağını imzalamak üzere Başkanlık Divanı’na yetki verilmesi.
    Yönetim Kurulu Üyelerinin seçimi ve süresinin belirlenmesi
    TTK ve SPK düzenlemeleri gereğince Yönetim Kurulu tarafından Şirketimizin 2021 yılına ait bağımsız denetim faaliyetlerini yerine getirmek için ilk Genel Kurulun onayına sunulmak üzere seçilen Bağımsız Denetleme Kuruluşu’nun onaylanması hususunun müzakeresi,
    Dilekler ve kapanış

8.  Alıntı Originally Posted by Tırpırtır Yazıyı Oku
    KURUL TOPLANTISININ GÜNDEMİ
    Açılış ve Başkanlık Divanı seçimi,
    Genel Kurul Toplantı tutanağını imzalamak üzere Başkanlık Divanı’na yetki verilmesi.
    Yönetim Kurulu Üyelerinin seçimi ve süresinin belirlenmesi
    TTK ve SPK düzenlemeleri gereğince Yönetim Kurulu tarafından Şirketimizin 2021 yılına ait bağımsız denetim faaliyetlerini yerine getirmek için ilk Genel Kurulun onayına sunulmak üzere seçilen Bağımsız Denetleme Kuruluşu’nun onaylanması hususunun müzakeresi,
    Dilekler ve kapanış
    Şirket yönetimindeki isimlerin diğer batak şirketlerin yönetimlerinde de bulunmuş olmaları bu işte ne kadar hünerli olduklarının bir ıspatı!

Sayfa 8/10 İlkİlk ... 678910 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •