Sayfa 9/10 İlkİlk ... 78910 SonSon
Arama sonucu : 77 madde; 65 - 72 arası.

Konu: GEDIZ - Gimsan Gediz İplik Ve Mensucat Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by afc881 Yazıyı Oku
    10 ay sonrA bu ülkeyi bir dahha gelmemek üzere terkedeceğim.
    45 sene durduk yeter biraz da elin oğlu sömürsün...
    Sayın afc881, ülkeyi terkedebildinizmi☺
    BIST tüzel kişiliği oturmuş diğer ülkelerdeki borsalarla kıyaslanamaz! Burası uluslararası şebekelerin ülke içindeki elemanlarına para devşirdikleri bir pazar...yani sanal paranın ilk icat edildiği pazar!

2.  Alıntı Originally Posted by Tırpırtır Yazıyı Oku
    Sayın afc881, ülkeyi terkedebildinizmi☺
    BIST tüzel kişiliği oturmuş diğer ülkelerdeki borsalarla kıyaslanamaz! Burası uluslararası şebekelerin ülke içindeki elemanlarına para devşirdikleri bir pazar...yani sanal paranın ilk icat edildiği pazar!
    Dahha terkedemedim.
    Ama Herşey hazır bi habere bakar...
    Borsa heryerde aynı örnek dow jones un 6900-36000 hareketi tesla apple amazon microsoft alphabet facebook gerisi hikaye aynı.
    Gördüğüm şu
    Amerika’da Adamlar kaatları kakalamışlar ve kriptoda serwis yapıyorlar
    Beklenen habere bişiy kalmadı die düşünüyorum...
    Bana Sicilya adası yakışır
    Takas yapacas al gülüm ver gülüm

3.  Alıntı Originally Posted by afc881 Yazıyı Oku
    Dahha terkedemedim.
    Ama Herşey hazır bi habere bakar...
    Borsa heryerde aynı örnek dow jones un 6900-36000 hareketi tesla apple amazon microsoft alphabet facebook gerisi hikaye aynı.
    Gördüğüm şu
    Amerika’da Adamlar kaatları kakalamışlar ve kriptoda serwis yapıyorlar
    Beklenen habere bişiy kalmadı die düşünüyorum...
    Bana Sicilya adası yakışır
    Takas yapacas al gülüm ver gülüm
    Evet doğru/yerinse bir tespit, dünya borsalarının özeti....es kaza bir balinanın sırtında gisebilisen birşeyler olabilir, yoksa hayal aleminde ömür geçirmek gibi birşey...Sicilya yazılı olmayan bir görgü/racon kültürüyle nam yapmış bir yer. Rastgele

4. ATAC BAU UND INDUSTRIE GMBH, LANGENFELD (RHEINLAND)✝︎
    Halil Ataman almanyada bizden çaldıklarıyla devam ediyor hayatına....vakti zamanında gimsan gediz ipliği gayri hukuki müteselsil kefil göstererek gayrimenkullerini gasp etmişti. Bakalım spk arsalarla ilgili ne karar verecek ve gimsan mağdurlarının zararlarını mahsup edecekmi!? Belki biraz hayal ama.....

5. Cimere, masaka birisi bu yukardaki mesajı atabilirmi...ben yurt dışında yaşıyorum ve maalesef cimer sayfası mavi kartı kimlik olarak kabul etmiyor, dolayısıyla suç duyurusunda bulunamıyorum. Bir haber sayfasında Halil Atamanın kaçak olduğu ve nerede olduğu bilinmiyor diye yazıyordu. Artık bekleyip, birileri hakkımızı arasın diye umutla zaman geçirmek yok!!!

6. Dipnot: ataç davasının ana aktörü Sezgin Baran Korkmaz. Belki şikayet değerini arttırır....
    Ne hikmetse ülkemizde dolandırıcılık yapanlar, ekonomik savaşda vurup kaçanlar, soluğu hep almanyada alıyorlar

7. şekerpiliç varmı eskı zaman hisselerinden,

8. Merhaba kıymetli gimsanzedeler, fabrika binasının olduğu arazi "sahibinden" sitesinde 500.000 bedelle kira ilanını gördüm.
    Sayın afc881, eğer memleketi terketmediyseniz (bilginiz varmı bu hususta)
    Gayri hukuki( ataç tarafından müteselsil kefil yoluyla) gimsan gediz iplik arazilerini ipotek altına almıştı Ataman isimli (ataç) hırsız.
    Soru: eğer ipotek kaldırılmamış olsaydı, kiraya verilemezdi diye düşünüyorum.
    Siz nasıl değerlendiriyorsunuz?
    Saygılar

Sayfa 9/10 İlkİlk ... 78910 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •