Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 52 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Forex de yatirim

1. Forex de yatırım deyince kulağa biraz garip geliyor. 1/500 kaldıraç ın olduğu yerde yapıan şey sinir sisteminin sağlamlığını denemekten başka bir şey değil ( ben de pepperstone kullanıyorum sadece kredi kartına para gönderiyorlar 2-3 gün içinde kredi kartına para göndermeleri dışında gayet iyi )
    Nil Satis Nisi Optimum

2. ICMARKET gibi fx firmalarına kredi kartı ile transferi bankalarca yasaklanmış.

Alıntı Originally Posted by sadumany Yazıyı Oku
    ICMARKET gibi fx firmalarına kredi kartı ile transferi bankalarca yasaklanmış.
    İyi olmuş. Küçük yatırımcının al-sat (trade) yaparak kazanması kaldıraçsız piyasalarda bile imkansıza yakınken ... 1:40, 1:50, 1:100 vs. kaldıraç kullanarak kazanması imkansızın ta kendisidir.

Alıntı Originally Posted by sadumany Yazıyı Oku
    ICMARKET gibi fx firmalarına kredi kartı ile transferi bankalarca yasaklanmış.
    Hangi bankalarmış ki onlar merak ettim ? Onu da söyleyin de bilelim.Benim çalıştığım bankada bir sorun yok.

5. Her şeyden önce forex piyasasının bir oyun yeri olmadığını bilmelisiniz. MetaTrader üzerinden gerçekleştirilen işlemleri sizlerde öyle bir imaj yaratmış olabilir; ama paranızı yatırıp işlemlere başladığınız zaman ne bir oyun ne de bir kumar olmadığını anlarsınız.

Forex nasıl oynanır sorusu ile sıklıkla karşılıyoruz. İnternet üzerinden haftanın 5 günü 24 saat boyunca gerçekleştirilen işlemleri ile her türden yatırımcının para kazanabildiği bir piyasadır. Başarılı işlemler için iyi bir bilgi birikimi gerektirir ve kurallarına göre oynamanız gerekir.

Forex piyasasında işlem yapmaya karar verdiğiniz zaman önce bilgi ve deneyim sahibi olmalısınız. Yatırım hesabınızı açtıktan sonra bütün işlemler çok hızlı ilerleyeceği için hesap açmadan önce belli bir eğitim almanızı tavsiye ederiz. Bu sayede size göre bir yer olup olmadığını da anlamış olursunuz. Özellikle bu aşamada sanal para ile gerçek piyasa koşullarında işlem yapmanızı sağlayan demo hesapları kullanmalısınız.

Demo hesapları etkin bir şekilde kullanarak, forexte nasıl işlem yapıldığını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda stratejiler geliştirerek, riskleri nasıl önleyeceğinizi de öğrenmiş olursunuz. Forex nasıl oynanır öğrenmek için demo hesaplar en iyi olanaklardır. Bende canlı forex takibini buradan yapabiliyorum: https://forexcanli.net/

6. haklısınız fx ne oyun ne de kumardır. fx sabır ve zaman istenir

7. ons altın düşüyor derken yükselişe geçti bu geçici mi https://www.youtube.com/watch?v=DAaH7cw7F50

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •