Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon
Arama sonucu : 52 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Forex de yatirim

Kademeli trade de elbet bir gun carpilacagimi dusunerekten strateji degistirmeye karar verdim .
    Usdcad short pozisyonlarimin hepsini 1.2740 a yazdim. Bana cok kazandirdi bu trade ama bittim diyebilirim. Hayat bu değil diye sorgulamaya basladım dun
    Dow 31000 den short pozisyon actim 30250 hedefli.
    Bundan sonra her fibonacci destekli sinyale 1 lot acicam. Her paritede. Ilave yapmadan.
    Ki hergun epey sinyal olusuyor. Tek parite yerine sepet yapip karla kapanmalarini beklicem. Istisnasiz her sinyale. Kademeli pozisyondan cok daha risksiz. Karisik bir spet olacak. Biri kardayken biri zararda ve surekli hepsi birbirini dengeleyecek ve piyasa beni sifirlayamayacak.

Boylelikle avlanmayacagimi dusunuyorum. Dow Dax eurusd gold gbpjpy gbpaud gbpcad gbpusd birer lot actim az once. Ve su an hemen hepsi karda.

Boylelikle ekrana surekli bakmamis olucam. Win win.

Cok tatli bir portföyüm oldu su an

Sevgiler

Günaydın bende fx de ıslem yapıyorum, viop a yeni başladım, aynı pariteler olmak koşuluyla fx in avantaji nedir viop a göre?

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by ROOKY Yazıyı Oku
    Günaydın bende fx de ıslem yapıyorum, viop a yeni başladım, aynı pariteler olmak koşuluyla fx in avantaji nedir viop a göre?

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bence avantaj ve dezavantajlari var. Viopta swap odemiyorsunuz. Ve belli bir saatten sonra enstruman isleme kapaniyor. Zaman size kalıyor. Dezavantaji ise makasin fazla olmasi ve de guzel hareketleri yakalayamamak. Ben denedim viopta kazanmadim.

Bunlar benim dusuncelerim.

Sepet yapmak cok ise yaradi. Gunluk hedefim 150-200 tl idi ve sepetteki yeni pariteler bana bu parayi su an itibariyle kazandirdi. Ve ekranima acip bakmadim bile. Zamanim bana kaldi mutluyum
    Isin sirri cesitlendirmekmis. Bir lot hepsi. Ve mininum 50 tl hedefli.
    Envai cesit parite ekledim. Tabi hepsinde fibonacci destekli sinyallerim var. Japon ve fransa borsalarinda bile bir lot islem actim. Sanki meyve sepeti oldu

Artik yazmiyayim yazacak bisey kalmadi cunku. Sistemi oturttum cok sukur. Piyasa yapicinin sizi tuzaga dusurmesini istemiyorsaniz tek paritede islem yapmamak lazim.

Sevgiler ve basarilar herkese.

Merhabalar bende yaklaşık 3 haftadir Amarkets ile calisiyorum...gayet memnunum...

Alıntı Originally Posted by kemanci06 Yazıyı Oku
    merhaba, giriş için amarkets'le çalışacağım iyi yorumlar okudum hep. buradan tecrübe eden var mıdır?
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Fxpro dada hesabim var ama hic para gondermedim...
    Para nasil gonderiliyor bilmiyorum.
    Turkiyede calisilan bir banka olmayinca
    Zor para gonder al..

Bu yuzde amaekets ve gannfx bu yönden çok cok iyi.

Bende yaklasik 3 haftadır islem yapiyorum çok memnunum
     Alıntı Originally Posted by kemanci06 Yazıyı Oku
    merhaba, giriş için amarkets'le çalışacağım iyi yorumlar okudum hep. buradan tecrübe eden var mıdır?

Merhabalar

FX de Elliot Dalga Teorisini uygulayan var mı? Ben Elliot çalıştım birkaç gündür. Yeni kesfettigim bolinger bant olusumlarindaki sinyalleri Elliot ile entegre ettim. Ve ilk islemlerimi Dow da açtım yukarı yönlü. Enteresandır kazandırdı. Elliot teorisi Fibonacci ve Bolinger bant gibi olmazsa olmazim oldu.

İlk defa piyasa yapiciyla beraber hareket ettim. Çok heyecanlıyım

Daha da gelistiricem bu sistemi Bu demektir ki üzerine yogunlasirsam iz süren değil hareketin bizzat içinde olan olucam. Tabi çok çalışmam lazım. Şimdilik mikro lotlar ile denemelerimi yapıyorum ama tekniğin en iyi işlediği yerde Dow da.
    Fakat Dow 31000 den açtığım bir lot kısa halen durmakta. 30250 hedefini bekleyecek o .

Bol kazançlar ve zihin açıklığı dilerim herkese

Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •