Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
Arama sonucu : 52 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Forex de yatirim

1.  Alıntı Originally Posted by kemer77 Yazıyı Oku
    Bende yaklasik 3 haftadır islem yapiyorum çok memnunum

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hocam ben de amakets'le çalışmaya başlayacağım önümüzdeki hafta memnun musunuz?

2.  Alıntı Originally Posted by fanatikel Yazıyı Oku
    hocam ben de amakets'le çalışmaya başlayacağım önümüzdeki hafta memnun musunuz?
    ben çalışıyorum hocam amarkets'le sorularınız varsa cevaplayabilirim

3.  Alıntı Originally Posted by tozlu Yazıyı Oku
    ben çalışıyorum hocam amarkets'le sorularınız varsa cevaplayabilirim
    hocam ben de araştırdım amarkets'e iyi diyorlar memnun musunuz nasıl sizce?

Alıntı Originally Posted by evrakadam Yazıyı Oku
    hocam ben de araştırdım amarkets'e iyi diyorlar memnun musunuz nasıl sizce?
    Türkiye'de denetlenmiyor.

100-150 dolarla piyasada pişmek için açacaksanız ... açın ücretsiz bir demo ... kendinizi öyle deneyin ... 100 dolar bile olsa, paranıza yazık ... er ya da geç kaybedersiniz.

Ha yok ... ben büyük oynarım kardeşim ... 10 yıldır da yurt içi piyasalar dahil, hisse/vadeli vs. ne varsa bütün piyasların tozunu attırdım, sıra forekse geldi diyorsanız ... Türkiye'de büyük bankaların aracı kurumları var denetlenen ... kaldıraç mı ... tecrübeli, büyük işlemci (trader) zaten en fazla % 4-5 kaldıraç kullanır ... hatta daha az.

Bence ))

5.  Alıntı Originally Posted by Altaylı Yazıyı Oku
    Türkiye'de denetlenmiyor.

100-150 dolarla piyasada pişmek için açacaksanız ... açın ücretsiz bir demo ... kendinizi öyle deneyin ... 100 dolar bile olsa, paranıza yazık ... er ya da geç kaybedersiniz.

Ha yok ... ben büyük oynarım kardeşim ... 10 yıldır da yurt içi piyasalar dahil, hisse/vadeli vs. ne varsa bütün piyasların tozunu attırdım, sıra forekse geldi diyorsanız ... Türkiye'de büyük bankaların aracı kurumları var denetlenen ... kaldıraç mı ... tecrübeli, büyük işlemci (trader) zaten en fazla % 4-5 kaldıraç kullanır ... hatta daha az.

Bence ))
    hocam görüştüm amarkets'le, aslında denetlenmiyor değiller sadece spk lisansları yok, onun da artıları var düşük limitle başlama farklı hesap seçenekleri vs gibi. benim kafama yattı açıkçası

Merhaba, pozisyonunuz ne durumda

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. ben de foreks için firma arıyorum hangisini tavsiye edersiniz? amarkets'i tavsiye ettiler bana da.

8. ben de yeni demo hesap açtım hocam amarkets'te bir süre deneyeceğim bakalım

Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •