Sayfa 13/23 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
Arama sonucu : 182 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Dolarda DÜŞÜŞTE YUKSELİSTE kaçınılmaz

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

4. Zirve sonrası açıklama geliyor,bizimkilerin yüzü gülüyor........

5. Irak’ta Taci Askeri Üssü'ne roketli saldırı; 2 ABD askeri ve 1 İngiliz öldü

6. https://www.hisse.net/haber/?p=4248

"FED 5 trilyon usd ı piyasalara enjekte edecek" haber linki... 14 Mart 2020 Tarihli haber....

200 FED bütçesi 800 milyar USD ken, bir anda 8 trilyon USD da yükselen bilançosu ile FED artık 25 er baz puan değil, 50 şer bazlık puanlar ile şakır şakır faiz indirirken...

Para basma makinalarını bozulurcasına; 24 saat 365 gün aralıksız çalıştırırken...

Para basmak için ABD'li pamuk üreticilerine 5 milyar USD lık bütçe ayırırken...

USD dan medet ummak...

Beyhude bir çabadır....

7. Sayfayı okudum...

Uzunca zamandır, bu dolar başlıklarına da gelmiyordum... Maalesef Sn.Viper'ın açıldığı bu sayfa da istilaya uğramış..

Sn.British,

Kabul sizin haber linklerinizden aşırı muhalif olduğunuz belli. Ben de AKP ye mesafeli birisiyim. En az CHP ye olduğum kadar...
    Ama CHP ninde bu Türk siyasetine neler yaptığını bilecek kadarda tecrübelerim var..

SHP dönemi...

Yazsam buraya Mars a yol olur derler ya, o hesap..

O sebeple AKP yi elbette eleştirmek gerekir.. Tıpkı CHP nin de eleştirilmesi gibi... Ben AKP yi de eleştiririm, CHP sini de....

Ama buraya siyaset yapmaya değil, para kazanmaya geliyoruz... Biraz objektif olmanın herkese çok daha faydası olacağını düşünüyorum , yoksa CHP de sütten çıkmış ak kaşık değildir...

CHP nin değil ciğerini, ruhunu tanıyan, Ankara Dikmen'de 1970-1980 ler de DEV-SOL un merkezi ve ana üssü olan Dikmen Caddesine Sol Yumruk Havada Yıldız içinde asfalta çizilmiş sembollerini askeri cemse yada cip eşliğinde yüzbaşılarla, binbaşılar ile yollardan zorla temizletilerek büyümüş bir nesilim, ben....

O sebeple paylaşımlarınız aşırı agresif ve taraftarca....

Hal bu iken,

Bu başlık Sn.Viper ın USD ın yükselmesi yada düşmesi amaçlı haber veya fikir paylaşımı üzerine idi...

Şimdi Rusya ziyareti resim ve tweet paylaşmanın lüzumunu kesinlikle anlamadım...

Saygılar....

8. CHP iktidara gelse!!! , ve aynı şeyleri yapsa ..... onu da eleştiririm .

siz şu anda ne yapıyorsunuz ?

hiç bir eleştirinizi göremedim...... demek ki , onaylıyorsunuz diye düşünüyorum .
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 13/23 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •