Sayfa 3/23 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 182 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Dolarda DÜŞÜŞTE YUKSELİSTE kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Aha bir medyum daha geldi.

"Şöyle yapacaklar, böyle diyecekler, ülke batsa sevinecekler" falan.

Almış sazı eline, çaldıkça çalıyor kafasına göre.

İftira atmanın günahını öğretmemişler bunlara.

Utanması arlanması da yok, sallıyor kafasına göre.. Şunlar hain, ötekiler nankör, şunlar ülke batsa sevinir, zart zurt...
    İftiraci arıyorsan aynaya bak. Dün neyseniz bugünde o sunuz. Fazla bişey söylemedik.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    İftiraci arıyorsan aynaya bak. Dün neyseniz bugünde o sunuz. Fazla bişey söylemedik.
    Bana martaval okuma.

Çevremdekilerin yarısı bayburtlu, ve her ailede bir tane havaalanında çalışan var.

İşlerin nasıl yürüdüğünü sen de ben de biliyoruz. Tıraş yapma ikile..
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

3.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Bana martaval okuma.

Çevremdekilerin yarısı bayburtlu, ve her ailede bir tane havaalanında çalışan var.

İşlerin nasıl yürüdüğünü sen de ben de biliyoruz. Tıraş yapma ikile..
    Ne alaka ya

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Halbuki o kadar net belli oluyor ki

Kimin gerçekten şehitlere üzüldüğü ve kimin çok uzuluyormus gibi gözüküp işi siyasete getirmek için fırsat kolladigi

Devekusu familyası , her taraf kabak gibi ortada ama deniliyor ki ki nerden anliyon medyum musun

Kaale almaya değmeyen , degnekler

iki ucu da pis

5.  Alıntı Originally Posted by viper Yazıyı Oku
    Halbuki o kadar net belli oluyor ki

Kimin gerçekten şehitlere üzüldüğü ve kimin çok uzuluyormus gibi gözüküp işi siyasete getirmek için fırsat kolladigi

Devekusu familyası , her taraf kabak gibi ortada ama deniliyor ki ki nerden anliyon medyum musun

Kaale almaya değmeyen , degnekler

iki ucu da pis
    Sn.Viper....

O denli kendilerini belli ediyorlar ki; hükümeti indirebilmek için fikir veya siyaset üretmek yerine USD 12 TL olsun da ülke ekonomisi çöksün, millet gününü görsün...
    Yada;

Suriye'de batağa saplanıp çıkmayalım da; gündemde ki siyaset, "gününü görsün"e evriltilen düşünceler...

Böyle düşüncelere sahip, bu fikirler ışığı altında yazı yazanların gözyaşı döktükleri zaman dökülen gözyaşlarının "Timsah Gözyaşları" olduklarını anlamak için müneccim olmak yerine ortalama bir zekaya sahip olmak yeterlidir..

Ben hep dedim...

Ama o nedenle, ama bu nedenler ile...
    Ama yanlış nedenler le ama doğru nedenler ile....

Sonuçta askerimiz orada.. Orta ölçekli bir savaş veriyoruz... İktidarda, İster AKP olsun, ister CHP.. Ben yine buraya aynı şeyleri yazardım..

Peki ya sen ne yazardın?

Söyleyeyim;

CHP iktidarda olsa idi, sen ve senin gibiler kesinlikle "İdlib'te olmamız gerekli" üzerine makale üzerine makale yazardınız....

Ben İdlib'te ister CHP ister AKP iktidarda olsun, her zaman devletimin ve askerimin yanında olurdum...

Ayrıca...

YPG kuzey Suriye ye gelmiş.. Suriye li muhalif arapları kovmuş, Türkiye'ye yollamış.. ABD ile anlaşmış devletçik kurmuştu bile...

Fırat Kalkanı ile YPG yi bitirdik...

Suriyeli arapları Kuzey Suriyeye yerleştirecek iken...

Rejimin aklına İDLİB gelmesi ne denli manidar değil mi?

Yazık ya...

Vallahi yazık... Ruslar bir tarafta, rejim bir tarafta, bu tip düşünceli kıtırpiyoz fikirler aynı tarafta...

Çok yazık...

6. Youtube hesabı için her fırsatta "mürid" arayan adama bakın hele, hemen benim ağzımdan bir hikaye yazıvermiş "şöyle yapardınız böyle derdiniz" diye.
    (bunu da edepli biri sanırdım daha düne kadar. son günlerde edep perdesini yırtıp iyice kin kusmaya başladı)

Dedim ya, karşınızdaki muhalif olunca, söylenmemiş sözlerin yargıcı olmaya kalkarsınız.. Hikayeler uydurursunuz.. O uydurduğunuz hikayeler üzerinden insanları yargılarsınız..
    Yok eğer sizin taraftaysa, söylenmiş sözleri bile duymazsınız.. İşlenmiş fiilleri görmezsiniz..

Cidden sizin kafanız bir tuhaf.
    Bu sitede herkes size düşmanmış gibi, herkes size saldırıyormuş gibi, herkes ülkenin batmasını istiyormuş da tek vatansever sizmişsiniz gibi falan..
    Hayal dünyasında yaşıyorsunuz. Zavallılar..

Bu başlığa da neden üç kafadardan başkasının uğramadığı belli oldu..
    Ben gaflete düşüp bir hata yapmışım buraya uğramakla.
    Tuhaf hayal dünyanızda rol sahibi olmak iğrenç bir duyguymuş.
    Üzerime sürdüğünüz pisliği temizlemeye gidiyorum..
    Size iyi goygoylar..

Ha gidiyorum dediysem, konuyu hiç okumayacağım demedim..
    Arkamdan yine atıp tutmaya ve pislik kusmaya devam ederseniz bu sefer cevabım bu kadar edepli olmayacak..
    Son düzenleme : djoz; 02-03-2020 saat: 00:11.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

7. Dolar düşer de çıkar da deyince adamların kimyası bozuldu .

Hayal dünyası , kafanız tuhaf , edepsizler , yazım kurallarina dikkat etsene sen bı kere falan demeye başladılar

Halbuki Sokaktan 8 yaşında bir cocuk yada 80 yaşında nine çevirip sorsan onlar bile bunu. bilir

İşte muhalif olmak başka bir şey , muhalif olacağım diye değnek olmak başka bir şey

Bir zamanlar soydan diye biri yazardı , onun bir lafı vardır aklini da alırlar parani da alırlar diye

Muhaliflikle degnekciligi karıştırınca insan böyle oluyor ikisi de gidiyor şekilde görüldüğü gibi
    Son düzenleme : viper; 02-03-2020 saat: 08:56.

8. '' Dolar , düşer çıkar ...'' ............(bana ne)

peki ;

TL ne yapar ?

Not: TL , sadece a.k.partisi döneminde düşmedi!
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 3/23 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •