Sayfa 21/23 İlkİlk ... 111920212223 SonSon
Arama sonucu : 182 madde; 161 - 168 arası.

Konu: Dolarda DÜŞÜŞTE YUKSELİSTE kaçınılmaz

1. Virüs konusunda yanılıyorsunuz... bir ay içinde sizin gibi bakış açısı olanlar durumun vehametini anlar... büyük ihtimalle ingilizceniz vardır, lütfen vakit ayırıp dinleyin https://www.macrovoices.com/podcasts...unlimited-debt

2. Dolar ne olacak? Corona gerçekleri Borsa izle kazan abone ol sadece 5 dk samimi...
    Dolarda tehlikeli değerler borsa ne olacak?

3.  Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    Dolar ne olacak? Corona gerçekleri Borsa izle kazan abone ol sadece 5 dk samimi...
    Dolarda tehlikeli değerler borsa ne olacak?
    Koronavirus hakkında iyimser olduğunuz için dediklerinizi de haklı bulabilirim. Ancak korona virusun bitmediğini ve nereye varacağını bilemezsiniz. Son bir ayda vaka sayısı 15 kat artmış. Önümüzdeki ay 15 kat daha artarsa veya yaz aylarında korkunç bilanço ile karsilastigimizda işin ciddiyeti ortaya çıkabilir. Çin'in verileri şüpheli duruyor. Gerçekçi veriler çok fazla olabilir. Son 20 yıl ile kıyaslama yapıyorsunuz ama 20 yıldır böyle birşey yaşanmadı. Fabrika kapatma, ticari faaliyet durdurma durumu ilk. Daha geçmişe gidersek benzer durum buhran krizi olabilir kiyaslanabilecek. Burda koronavirus önem arz ediyor. Eğer iyi senaryoda eskiye dönmemiz 1 yıl. Benim tahminim orta şiddetli senaryo durumunda en az iki yıl zorlu bir süreç var önümüzde. Bu durumda da borsanın eski günlere dönmesi zaman alacak. Ben V dönüş beklemiyorum U dönüş bekliyorum. Kötü senaryo durumu ise sistemin tamamen çökmesi olabilir. Ihtiyatlı davranmakta fayda var. 2008 ve 2001 krizlerinde 3 te 1 e geldiğimiz söz konusu olduğu için kaide deger alım yapmaya başlayacağım yer 50k civarları olacaktır. Tabi bu benim kendi senaryom ve yatırım tavsiyesi olarak degerlendirimememlidir.
    Diğer önemli husus ise bence dünya zaten global kriz bekliyordu ancak koronavirus dünyayı ekonomik açıdan çok kötü bir zamanda yakaladı. Bakalım yaşayıp göreceğiz. Kazansakta kaybetsekte hayat bize öğretmeye devam ediyor.

4.  Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    sn Selka videolarınızı izliyoruz güzel ama yazmayı bırakmayın lütfen. bizim nesil yeni nesil gibi video değil daha çok okumayı seviyor malum

5.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    sn Selka videolarınızı izliyoruz güzel ama yazmayı bırakmayın lütfen. bizim nesil yeni nesil gibi video değil daha çok okumayı seviyor malum
    Sn.Finans inan ki yazmayı bıraktım. Malum bişeyler yazılıyor ve bende açıklama ihtiyacı hissediyorum. Tuhaf bir şekilde videolarım eleştirildiği zaman cevap yazma ihtiyacı hissetmiyorum...

Sn.Finans aynı zamanda hassasiyetiniz için çok teşekkür ederim. Yazmama kararımı sanki anlamış gibi cevap yazmışsınız.. Gerek USD başlığı gerekse Tüpraş başlığında artık maalesef yazmıyorum...

6. Şirket Sermayesi nedir? Sermaye artırımının faydaları ve zararları nedir?

Sayfa 21/23 İlkİlk ... 111920212223 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •