Sayfa 22/23 İlkİlk ... 1220212223 SonSon
Arama sonucu : 182 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Dolarda DÜŞÜŞTE YUKSELİSTE kaçınılmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    Sn.Finans inan ki yazmayı bıraktım. Malum bişeyler yazılıyor ve bende açıklama ihtiyacı hissediyorum. Tuhaf bir şekilde videolarım eleştirildiği zaman cevap yazma ihtiyacı hissetmiyorum...
    Hadi gel de yaz.

Eleştiriyorum işte.

Anlattığın ALKIM hikayesi kendi hayal ürünün. Sallamışsın işte. 2012'den 2014'e kadar da öyle 25 falan görmemiş.

İşte grafik, işte video.

Grafiğe bak, sonra da videoda kurguladığın rakamları bir daha dinle bakalım.

Not: bu tahta 2015 yılında hiç 10.05 altında işlem görmemiş. ( Senin dediğin 9.80'e hiç gelmemiş. )

https://www.youtube.com/watch?v=NeQxdkES1uY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Teknik analizciyim diyorsun, bari önüne bir grafik aç da, masalını grafik üzerinden anlat.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Helal olsun valla.

İyi kekliyon 7 bin tane aboneyi.

Sn.Viper başlığınız hayırlı olsun....

Beni sanırım "USD 'da Yükseliş Kaçanılmaz" başlığından biliyorsunuz...

"USD'ın 2018 Ağustos ayında 7,20 TL olduğu gün buradan USD almayınız, alırsanız nikahlı eş almış olursunuz, borsaya bakın bankalar bedava" dediğim gün

Saddam'ın Ortadoğu da petrolün varilini bundan sonra $ ile değil Euro ile satacağım dediği gibi, başıma malum başlık sahipleri tarafından türlü tevir işler gelmiş, bıkkınlık ile "Daha da bu başlıkta yazı yazmam" deyip bir daha da yazmadığım aklıma geldi....

Artık özgürce burada USD iner de çıkar da diyebileceğiz...

Ama öncelikle malum başlıkta USD 12 TL olacak deyip 6,50 TL den millete 2018 yılında USD aldıran; USD'zede arkadaşlar için ne yapmalı? isimli youtube videomu izlemelerini tavsiye etmeme müsaade ediniz...

Bundan sonra kimse bir başlıktan AFAROZ edilmemesi umudu ile...

Tekrar hayırlı olsun...
    Millete 3,70 lerden 3,80 lerden dolar aldırdılar diyen alçak ile bunun bir farkı var mı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Dolar tl yükselişte ve hedefte.

Dolar tl, 7.72731 seansı kapattı. Performans olarak haftalık % 21.31 Nötr bulunuyor.

USDTRY Ëœye dair indikatörlerin rating i 82.35 S(Sat) sinyali veriyor. Müthiş osilatör 92.86 seviyesindedir.

Stokastik %K (stoch) çizgisi % 80.84 N seviyesindedir.

Kısaca, genel olarak genel anlamda Al sinyalleri alınmaktadır.

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Millete 3,70 lerden 3,80 lerden dolar aldırdılar diyen alçak ile bunun bir farkı var mı
    iyi de orada sn Selka haksız değildi ki.. o günlerde doları bozup araba, ev, mal mulk alanların çoğu artıda. dolarda bekleyenler 2 senede %10-20 yapabildi ancak.

edit : silmiyorum.. tekrar okuyunca farkettim, banka hisseleri konusunda fecii yanılmış. gerçi o da tahmin edememiştir ekonomi yönetminin bu kadar olmaz denilen şeyleri yapacağını, ülkeyi neredeyse morataryum riskine sokacağını.

Sn.Viper başlığınız hayırlı olsun....

Beni sanırım "USD 'da Yükseliş Kaçanılmaz" başlığından biliyorsunuz...

"USD'ın 2018 Ağustos ayında 7,20 TL olduğu gün buradan USD almayınız, alırsanız nikahlı eş almış olursunuz, borsaya bakın bankalar bedava" dediğim gün

Saddam'ın Ortadoğu da petrolün varilini bundan sonra $ ile değil Euro ile satacağım dediği gibi, başıma malum başlık sahipleri tarafından türlü tevir işler gelmiş, bıkkınlık ile "Daha da bu başlıkta yazı yazmam" deyip bir daha da yazmadığım aklıma geldi....

Artık özgürce burada USD iner de çıkar da diyebileceğiz...

Ama öncelikle malum başlıkta USD 12 TL olacak deyip 6,50 TL den millete 2018 yılında USD aldıran; USD'zede arkadaşlar için ne yapmalı? isimli youtube videomu izlemelerini tavsiye etmeme müsaade ediniz...

Bundan sonra kimse bir başlıktan AFAROZ edilmemesi umudu ile...

Tekrar hayırlı olsun...
     Alıntı Originally Posted by viper Yazıyı Oku
    O da ayrı bir tuhaflık

Dolar düşecek diyen buraya yazamaz demişlerdi galiba

Ama bunun psikolojik bir alt yapısı var elbette

O yüzden dövizde düşüş lafına bile tahammülleri yok

Hesabını yaptım , onların çoğunun reel zararlarini ( faiz zararı ile birlikte ) kurtarabilmesi için doların 9-10 olması lazım

Olsa bile parasını faize koyan adam kadar kazanmış olurlar zaten

İşte kapan böyle kurulur

Kapanin maliyeti ise 0

Twitter da you tube da bir kaç denyoyu konustur , işin içine biraz da muhalefet ruhlarını kabartan lak laklar ekle sonra da sal gitsin

Hepsi koşa koşa kapana gidecek zaten

Aynı kapan ters yönde de kurulabilirdi tabi

Yada ileri de kurulur

Kendi rızasıyla av olmaya bu kadar hevesli bir kitle varken piyasa hepsini öper ve üstüne kendilerini kimin öptüğünü bile fark edemez bu avlar

Zaten farketseler av olmazlardi

Sonra kuyruk acisiyla diyecek bir şey bulamayıp başlıyorlar Türkçe öğretmenliğine

De yi ayrı yaz , oraya virgül koy satirbasi yap ))))

Bu işler böyle , piyasa adamı yutarsa sende başlarsın noktalama işaretlerine kafayi takmaya

Daha bu onların iyi günleri

Neden çünkü mantalite bozuk temel bozuk

Döviz inse de çıksa da onlari operler

Bir de bitişik yazayımda garipler oyalansin

İnsede ciksada

ikinizinde yatacak yeri yok. O vidoolarına inanan varsa selka aldığın ahlar seni öteki taraftada kovalar. Kul hakkı ile gidecen öbür tarafa
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    iyi de orada sn Selka haksız değildi ki.. o günlerde doları bozup araba, ev, mal mulk alanların çoğu artıda. dolarda bekleyenler 2 senede %10-20 yapabildi ancak.
    Milletin ağzında hep dolar dolar nazarın dibine geldik yıllardır diğer medeni ülkelerin para birimlerine göre

Ev araba alanlar X 2 3 yaptı. Dolar hala 8 olamadı gitti. 10 olsa ne olacak belki biraz dengeler durumu yani

Umarım Selçuk Geçer ekonominin başına geçer

Sayfa 22/23 İlkİlk ... 1220212223 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •