Sayfa 11/58 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
Arama sonucu : 461 madde; 81 - 88 arası.

Konu: GNPWR - GENPOWER Holding A.Ş. (LTHOL - Latek Holding A.Ş.)

1.  Alıntı Originally Posted by DEEPİMPECT Yazıyı Oku
    İlerde bir gün başka forumda bir Zamanlar Müjdat diye bir dolandırıcı vardı iyi dolandırmıştı şimdi düştüğü durum ortada diye konuşacağımız günlerde olacak bunca insanın ahı er yada geç yakasına yapışacak dilerim ki hayatta en sevdiği kişilerin felaketlerini görür ve bizden çarptığı paralarla bile derman bulamaz...
    Bende çok kaybettim ama beddua yanlış geliyor kusura bakma ama

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. [QUOTE=halefselef;505541]Bende çok kaybettim ama beddua yanlış geliyor kusura bakma ama

Size doğru gelmesinin bir önemi yok bedduadan korkacak inançta olmadıkları da açık o nedenle rahatsız olmanıza gerek yok bu kağıtlara gözaltında iken girmiş olsaydım hakettim derdim... Ben resmen dolandırıldım ve elimde 0 kaldı. Rabbim onları daha büyük sınavlarla sınasın ki çaresizlik neymiş anlasınlar...

3. Hakli olabirsin ama önemli olan senin neye inandığın boşver hırsız onlar benim bu 3. Batan şirketim alıştım artık

4. Aynen bu ramazan günü sana katılıyorum tam olarak 4,sene olacak ben memur idim emekli oldum zarar buyuk Müjdat bey le telefon görüşmeleri oldu ama kalıbına yakışır adam değil miş yazıklar olsun benim iki üniversite de öğrenci m var bide orta okul da çok zor günler geçiyorum. Allahim bildiği gibi yapsın yazık. Çok yazık resmen dolandırıcılık yaptı utanmadan nasıl aile sine bakacak helal etmiyorum hakkımı etmeyeceğim... Ahada tel. Nosu:05324212504 Müjdat in telefonu

5. WhatsApp dan sordum bakalım cevap verecek mı

6. Vermez ben onla 3,kez,vatsap tan 5,6 kez görüştüm fakat epey dir açmıyor söz vermiştim tel. No sunu. Kimseye vermeye ceğim diye ama artık gözümden düştü yaktı beni batırdı resmen elimden gelse herşey yaparım

7. Yok sakin ol birader zaten ölünün dirilmesini bekliyorduk artık yolumuza bakariz cenazeyi gomeriz Allah sağlık versin

8. Mahkeme genh tedbirini kaldırmış bu iyi birşey yani artık ya icrat yada iflas köprüden önce son çıkış bekleniyor

Sayfa 11/58 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •