Sayfa 13/58 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 461 madde; 97 - 104 arası.

Konu: GNPWR - GENPOWER Holding A.Ş. (LTHOL - Latek Holding A.Ş.)

1. Borsayı ***lerden arındırmazsan insanların dolandırılma hikayesine böyle yenileri eklenir durur.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by DEEPİMPECT Yazıyı Oku
    Bu mübarek günde tüm kalbimle diliyorum ki Allah'ım en acı imtihanla sınasın Müjdat seni. Çocuklarımızın rızkını çaldın bizi kandırdın dermansız derde düş bunca garibin ahı var de... Yol yakınken dön diyeceğim de tüm yollar tıkandı bizi mahvettin Allah'ım dan bul.
    kendisi zaten beyin hastası tümör var diye duymuştum..
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    kendisi zaten beyin hastası tümör var diye duymuştum..
    Bize yaşattıklarına rağmen oh diyemiyorum oda bir aile babası. Ölümlü dünya bunu aklına getirse bunca ah almazdı.

4. İyi düdükledi bizi.pp ytd

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 5500 LOT hissem var, yalana gerek yok. Borsadan çok kar etttim, fakat bu hisseden battım ya o zoruma gidiyor biraz, tabi benim de acemiliğime geldi.

Umarım tekrar borsaya girer de kaç para olduguna bakmadan verecem, ne kurtarsak kardır.

Daha büyük zararı olan abilerim, kardeşlerime geçmiş olsun. Elbet yaptıklarını çekeceksin müjdat.

6. baya zaman kazandı 27 eylül e kadar genpower jenaratör de artık üretime geçmesi gerekir hatta satış bile yapması gerekir genpower holding in polisac şirketi genpower jenaratör ün fabrika binasında üretim ve satış yapması gerekir ama tabi hala ne aşamada üretim ve satış belirsiz polisaç da

7. fabrika aktif hale gelse bile hisse tekrar bist e geri dönermi ? sanmıyorum

Alıntı Originally Posted by Kolistirva Yazıyı Oku
    Borsadan çok kar etttim, fakat bu hisseden battım ya o zoruma gidiyor biraz, tabi benim de acemiliğime geldi.
    Zoruna hic gitmesin. Bu bir kla******. 1 sallarsin kazanirsin, 2 sallarsin kazanirsin, 5 sallarsin kazanirsin... 6.da maalesef boylesine denk gelir batarsin. Cunku risk konsepti yok. 6.sinda butun yatirimini ayni kefeye koymussundur. Dustukce de capallama yapip daha da almissindir maliyeti dusurkek icin (stoplossa uyup cikmam gerekirken)

Tupras'tan Enka'dan batan var mi hic baktin mi?

Ozelestiri yapin biraz, borsayi kumar masasi olarak degil de yatirim yapilacak yer olarak gorun.

Gecmis olsun diyelim, kaybettiklerini baska yerlerden cikarirsin umarim.

Sayfa 13/58 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •