Sayfa 4/58 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon
Arama sonucu : 461 madde; 25 - 32 arası.

Konu: GNPWR - GENPOWER Holding A.Ş. (LTHOL - Latek Holding A.Ş.)

1.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    çabası varda ortada şirket kalacak mı ona bak bence 10 mayıs tan sonra tabi iflas kararı çıkarsa polisac diye bir şirket kalmıyor o yüzden genpower bir daha borsa yüzü hiç göremeyecek anladın mı şimdi olayı tabi aynı durumda gen yatırım da var sonuçta ikisi de gen büyük ihtimal gen yatırım da faal olmayan şirketleri gen gayri ve pırıl makine ile borsaya oda giremez gibi görünüyor o yüzden bana laf söylemeyi bırak mahkeme ye bak eğer elinde gen power holding hissen varsa tabi
    Genpower holding hissem de var genyh de var zarar katmerli benim tarafımdan. Satamadım zarar çok fazlaydı şimdi sıfır oldu. Benim umudum yok borsaya dönmek için onay alsa bile umudum yok 19 krş hisse ne Zaman beni kurtaracak ki? Mahkemeden çıkacak sonuçta etkilemez 1yıldır tedbir vardı da ne oldu. Şartlara bakınca en az bir yıl geçmesi gerekiyormuş tüm koşullar sağlansa bile en az bir yıl o zamana kadar kim ölür kim kalır.

2. Arkadaşlar bir WhatsApp grubu varmı genpower veya genyatırım a ait

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. bu hisselerde cok buyuk paralar baglayan ky yoktur umarım
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4. Bütün birimlere sikayette bulunun arkadaslar biz yatirimcilarin bi sucu yok ben bu hisseye para yatirdigimda risk grubu b idi sistemli olarak bu hale getirildi. Spk bist hepsi canak tuttu buna. Ytd.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Arkadaşlar genyatırım bir WhatsApp grubu kuruyor bizim hisseyide ve hissedarlarıda toparlayacak bir kişi yokmu

6. Bu hissede ky çok az %85 i Müjdat a ait o da artı yatırıma rehin vermişti akıbeti nedir muamma. Tek olumlu gelişme kapandıktan sonra spk ya yazı yazıp hem davalar hakkında bilgi vermiş hemde tekrar borsaya geri dönme çabaları olduğunu yazmış. Bu ay buna ait mahkeme de olacaktı onunla ilgili bir yazıda gönderebilir. Bu hissede whatsApp grubu kuracak biri olaaydı dava açalım dediğimde destek veren olurdu ama olmadı.

7. Birlikten kuvvet doğar demişler ama sizin anlattığınız gibi ise beklemekten başka yapacak bir şey yok herhalde

Sayfa 4/58 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •