Sayfa 43/58 İlkİlk ... 33414243444553 ... SonSon
Arama sonucu : 461 madde; 337 - 344 arası.

Konu: GNPWR - GENPOWER Holding A.Ş. (LTHOL - Latek Holding A.Ş.)

1. Bugün gene canım sıkıldı. Genpower holdingi aradım. Orada ki bi yetkili ile görüştüm. Nedir durum hocam sabrımız kalmadı nezaman dönecek veya uğraş var mı diye. Adam hocam kota geri dönme gibi bir durumu yok dedi. Üstüne soğuk su için der gibi. Bide bak hepinize cevap veriyorum. Biz sizi kandırmak istemeyiz ama boşuna beklemeyin dedi.

2. az birşey bende var arkadaşlar. Hisseyi aldıktan sonra elektrikler kesildiydi o vakit hisse bir kaç tavan yaptı satmadım. sonrada kottan çıktı.

3. benim anlamadığım bu mali müşavir 1 milyon lot hisseyi neden gömdü ?????????????? Halay çekecek hali yok herhalde

4. Önümüzdeki hafta zorla da olsa kapa bildirim gönderecekler bakalım ne yazacaklar orda. O bildirime göre dava sürecine gireceğiz birkaç arkadaş. Yok öyle çalışıp kazanıp bizi görmemezlikten gelmek. Cefa makine üzerinden zehir gibi satış yapılıyor şu an. İhracat konusunda da yoğun siparişleri var yetiştirmekte zorlanıyorlar o derece söyleyeyim. 3 bant çalışıyor fabrikada. Kim yapıyor bu jeneratörün sacını dış kalıbını? Ne o Polisaçın makinelerini çalıştırıp polisaç firmasını çöpe mi attınız acaba? Çıkıp başka şirketlerden o kalıpları alıp para yedirecek değilsiniz sanırım. Ensenizdeyim daha yeni başlıyoruz ;)

5.  Alıntı Originally Posted by ademfil Yazıyı Oku
    Önümüzdeki hafta zorla da olsa kapa bildirim gönderecekler bakalım ne yazacaklar orda. O bildirime göre dava sürecine gireceğiz birkaç arkadaş. Yok öyle çalışıp kazanıp bizi görmemezlikten gelmek. Cefa makine üzerinden zehir gibi satış yapılıyor şu an. İhracat konusunda da yoğun siparişleri var yetiştirmekte zorlanıyorlar o derece söyleyeyim. 3 bant çalışıyor fabrikada. Kim yapıyor bu jeneratörün sacını dış kalıbını? Ne o Polisaçın makinelerini çalıştırıp polisaç firmasını çöpe mi attınız acaba? Çıkıp başka şirketlerden o kalıpları alıp para yedirecek değilsiniz sanırım. Ensenizdeyim daha yeni başlıyoruz ;)
    Çok doğru söylemişsiniz adamların iki hissesinden en kolay kote olacak hissesi gnpwr hol. sadece adam gibi polisacı taşıdık kurulumu bitirdik faaliyete geçtik demeleri belki de yeterli olacak. Ancak ne hikmetse umurlarında değil. Demekki kote olmaları şimdilik onlara yarardan çok zararı var. Yoksa bu para seviciler bir dakika bekler mi. Artık kime ne kadar soktular kime ne vaadlerde bulunup paraları cukka ettiyseler borsaya girmek çok işlerine gelmiyor gibi

6. Levent Erdoğan'a açılan 64 milyonluk alacak davası ile ilgili bildirim yapılmadı.Kazanıldı mı kaybedildi mi kimsenin haberi yok.Kottan atılmadan önceki bilançolarda 50 milyon ciro yaptığını ilan ettikleri polisacı 2015 yılında İzmir'den Ankara'ya taşıma kararı alındı. Sonra gayrifaal duruma düşürüp kottan attırdı.Genpower'ın jeneratör kabinlerini şimdi kim üretiyor.Bunların hiçbiriyle ilgili bildirim yok. 2014 2015 yıllarındaki kap haberlerine bakın alınan 20 milyon euroluk siparişler, hindistanin en büyük enerji şirketleriyle ortaklık görüşmeleri. Genpower Jeneratörün 1.8 milyar tl lik değerleme raporları. Sonra 7 milyonluk tefeci borcuna karşılık uzunca süre bildirim yapılmadan %99,99luk halka açık hale getirene kadar rehinli hisse satışları. Çalışan şirketlerin gayri faal hale getirilip üretimin başka şirketlere kaydırılması.Tüm bunlara seyirci spk nın ise hisselerin tamamı küçük yatırımcıya satıldıktan sonra devreye girip şirketleri kottan atması.Evet ben de benim için hatırı sayılır son kuruşuna kadar alın teri olan bir parayı denetimden geçen bilançolara, ilan edilen kap haberlerine inanıp kaybettim. Paradan önemlisi insanlara ve Kurumlara olan inancımı kaybettim. Cehennem azabı gibi geçirdiğim 2 yıl ve maddi manevi çöküş. Bu saatten sonra her iki hisseye de 5 liradan çağrı yapılsasa bile(Ancak güzel bir rüyada) verilen zararı kapatmaz.

7.  Alıntı Originally Posted by succesful Yazıyı Oku
    Levent Erdoğan'a açılan 64 milyonluk alacak davası ile ilgili bildirim yapılmadı.Kazanıldı mı kaybedildi mi kimsenin haberi yok.Kottan atılmadan önceki bilançolarda 50 milyon ciro yaptığını ilan ettikleri polisacı 2015 yılında İzmir'den Ankara'ya taşıma kararı alındı. Sonra gayrifaal duruma düşürüp kottan attırdı.Genpower'ın jeneratör kabinlerini şimdi kim üretiyor.Bunların hiçbiriyle ilgili bildirim yok. 2014 2015 yıllarındaki kap haberlerine bakın alınan 20 milyon euroluk siparişler, hindistanin en büyük enerji şirketleriyle ortaklık görüşmeleri. Genpower Jeneratörün 1.8 milyar tl lik değerleme raporları. Sonra 7 milyonluk tefeci borcuna karşılık uzunca süre bildirim yapılmadan %99,99luk halka açık hale getirene kadar rehinli hisse satışları. Çalışan şirketlerin gayri faal hale getirilip üretimin başka şirketlere kaydırılması.Tüm bunlara seyirci spk nın ise hisselerin tamamı küçük yatırımcıya satıldıktan sonra devreye girip şirketleri kottan atması.Evet ben de benim için hatırı sayılır son kuruşuna kadar alın teri olan bir parayı denetimden geçen bilançolara, ilan edilen kap haberlerine inanıp kaybettim. Paradan önemlisi insanlara ve Kurumlara olan inancımı kaybettim. Cehennem azabı gibi geçirdiğim 2 yıl ve maddi manevi çöküş. Bu saatten sonra her iki hisseye de 5 liradan çağrı yapılsasa bile(Ancak güzel bir rüyada) verilen zararı kapatmaz.
    Yazdıklarınızın her satırına imzamı atarım. İnsanlar bu kadar mı salak yerine konulur. Bizden calıp çırptıklarını rahat rahat yiyecekler mi. Kalmaz mı kursağınızda. Öyle şeyler yazasım geliyorki dilim varsa elim varmıyor. Yanlış anlaşılmasın sadece aile terbiyemden

Sayfa 43/58 İlkİlk ... 33414243444553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •