Sayfa 46/58 İlkİlk ... 36444546474856 ... SonSon
Arama sonucu : 461 madde; 361 - 368 arası.

Konu: GNPWR - GENPOWER Holding A.Ş. (LTHOL - Latek Holding A.Ş.)

Koleksiyon yapıyorum satıcı arkadaşlarımız varsa 0,02 krş 100.000 lot alabilirim..

5327220902

Murat doğan
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    Yalan oldu derken üstadım. Bir şeyler oldu da biz mi kaçırdık acaba. Anlaştılar mı ki.
    yok kapanamadan onceki durunlardan bahsediom. umudum yok arkadaslar benim sizde sikmayin caninizi artik bence.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by manyax Yazıyı Oku
    yok kapanamadan onceki durunlardan bahsediom. umudum yok arkadaslar benim sizde sikmayin caninizi artik bence.

Üstadım nasıl sıkmayalım . ben yediremiyorum bu adamın yaptıklarını. Sabır tahammülümde kalmadı artık. Konu ile ilgili şikayet mercilerini kullandım kullanmaya devam edicem. Adamın umrundaymış kurtarmaya çalışıyormuş vs.vs. kurtarmak isteyen insan Mensa da olduğu gibi yatırımcısını anlık bilgilendirir. Bu arkadaş daha bunları yapmaktan aciz ve korkak. Neymiş çok önemli insanlarla görüşüyormuş kurtarmak için neyi var neyi yok ortaya koyuyormuş. Ozaman adama sorarlar la niye bu hale getirdin ozaman . İnsanların yanına kar kalması beni delirtiyor. Allah büyük . öyle bir çarpılır ki ağzı burnu yamulur kuru ekmeğe muhtaç olur. Ozmn insanlar dönüp bide yüzüne tükürür. Görmeyi beklediğimiz durum tam da bu. Amma bu dünyada bu kadar pislikler olurken hangi pisliğe ne zaman sıra gelecek biz görebilecek mıyız onu bilmiyorum . mağdurlar olarak hakkımızı bir şekilde savunmamız lazım. Gerekirse ankara ya gidelim müjdat beyin bir çayını içelim içebilrsek tabi. Yoksa bizim gibi ky yı ipleyen yok olmayacakta.

4.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Koleksiyon yapıyorum satıcı arkadaşlarımız varsa 0,02 krş 100.000 lot alabilirim..

5327220902

Murat doğan
    Ne koleksiyoncuymussun be bilader. Buradan koleksiyon yapıyorsun genyh ten koleksiyon yapıyorsun transtürkten koleksiyon yapıyorsun. Tebrik ediyorum seni. Güzel hobin varmış

5.  Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    Üstadım nasıl sıkmayalım . ben yediremiyorum bu adamın yaptıklarını. Sabır tahammülümde kalmadı artık. Konu ile ilgili şikayet mercilerini kullandım kullanmaya devam edicem. Adamın umrundaymış kurtarmaya çalışıyormuş vs.vs. kurtarmak isteyen insan Mensa da olduğu gibi yatırımcısını anlık bilgilendirir. Bu arkadaş daha bunları yapmaktan aciz ve korkak. Neymiş çok önemli insanlarla görüşüyormuş kurtarmak için neyi var neyi yok ortaya koyuyormuş. Ozaman adama sorarlar la niye bu hale getirdin ozaman . İnsanların yanına kar kalması beni delirtiyor. Allah büyük . öyle bir çarpılır ki ağzı burnu yamulur kuru ekmeğe muhtaç olur. Ozmn insanlar dönüp bide yüzüne tükürür. Görmeyi beklediğimiz durum tam da bu. Amma bu dünyada bu kadar pislikler olurken hangi pisliğe ne zaman sıra gelecek biz görebilecek mıyız onu bilmiyorum . mağdurlar olarak hakkımızı bir şekilde savunmamız lazım. Gerekirse ankara ya gidelim müjdat beyin bir çayını içelim içebilrsek tabi. Yoksa bizim gibi ky yı ipleyen yok olmayacakta.
    mujdatin bisi kurtarmak istedigi falan yok kim ne derse desin inanmamda boyle bir seye adam cakalin cakali. malesef burasida muz cumhuriyeti kanun nizam da yok. o yuzden elimiz kolumuz bagli.

Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    Ne koleksiyoncuymussun be bilader. Buradan koleksiyon yapıyorsun genyh ten koleksiyon yapıyorsun transtürkten koleksiyon yapıyorsun. Tebrik ediyorum seni. Güzel hobin varmış
    benim hobilerim tartışılmaz satarsan alırsın paranı hepsi bu kadar .

murat doğan
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    benim hobilerim tartışılmaz satarsan alırsın paranı hepsi bu kadar .

murat doğan
    Teşekkürler sayın murat bey. Şu anda ve ilerde böyle bir düşüncem olmaz . genede inceliğiniz için müteşekkirim.

8. Ben hakkımı çalandan alacağım. Hem maddi hem manevi. Öyle yada böyle. Haktan korkmaz kuldan utanmazlardan.

Sayfa 46/58 İlkİlk ... 36444546474856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •