Sayfa 5/58 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon
Arama sonucu : 461 madde; 33 - 40 arası.

Konu: GNPWR - GENPOWER Holding A.Ş. (LTHOL - Latek Holding A.Ş.)

1. Benimde 28000 lotum var ama dava bu memlekette bu

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu memlekette bu dönemde dava açan ne olacak bir senede duruşmaya​ cikaramayiz dosyayı ahirete bırakmak daha mantıklı

3. 31/12/2016 tarihli finansal tablolarla ilgili olarak bağımsız denetçi tarafından işletmenin sürekliliğine ilişkin belirsizliklere dikkat çekilmiş olması, gayrifaal olan ve hakkında açılmış iflas davası bulunan ana ortak Cankurtaran Holding'ten olan 10,8 milyon TL tutarındaki alacağa karşılık ayrılmaması hususunun bağımsız denetçinin şartlı görüş dayanaklarından biri olması, Şirketin 31/12/2016 tarihi itibarıyla sermayesinin % 83'ünü kaybetmiş olması, Şirketin halihazırda yeni ticari mal tedariği yapmayarak yalnızca stoktan satış yapması, Esem Spor dışındaki tüm grup şirketlerinin faaliyetlerini sonlandırmış olması, Elektropak ve Cankurtaran Holding aleyhine açılmış iflas davaları bulunması, vadesi geldiği halde ödenemeyen personel ve kamu borçları bulunması nedenleriyle Şirketin Kotasyon Yönergesi'nin "kottan çıkarma" şartlarını düzenleyen 23. maddesinin 1. fıkrasının "Ortaklığın faaliyetlerini devam ettiremeyecek seviyede finansman sıkıntısına düşmüş olması" şeklindeki (d) bendi kapsamında uyarılmasına,

bakın borsada çifte standart nasıl oluyor bir esem kadar değerimiz yokmuş normalde bizden beter olmuş şirket ama borsadan atamıyor uyarıyor vay vay bize bir uyarı bile vermeden her iki şirketi borsadan attı herhalde spk nın gen ismine gıcıklığı var

4. Memsaya ne demeli 20 tl den 0.09 kuruşa düştü

5. karar bağımsız denetim şirketine ben güvenmiyorum o yüzden bu bağımsız denetim şirketi değiştirilmeli

6. Mart ayında SPK ya gönderdiği raporun 19. Maddesinde demişki faaliyet alanı belirsizlikler nedeni ile değiştirilip enerji makine gayrimenkul alanında faaliyet gösterme kararı alınmış bu sebeplede Polisac alınmıştır. Aynı raporda borsaya geri dönmek için çalışmalar devam etmektedir demiş sanırım polisacın kurulumu bitince artık faaliz diyecekler sonrasında açılsa bile beklentim yok da bu adam ne çevirir kestirmek zor

7. Umut yok sanırım kimsede

8. tek umut jenaratör ün iflas erteleme alması kabul edilmesi 7 haziran da onun dışında umut yok

Sayfa 5/58 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •