Sayfa 6/58 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon
Arama sonucu : 461 madde; 41 - 48 arası.

Konu: GNPWR - GENPOWER Holding A.Ş. (LTHOL - Latek Holding A.Ş.)

1. O batsa daha iyi olur bence elinde sadece bu kalır

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. öyle dediğin gibi olmuyor bunun sahibi müjdat patron onun da sahibi olunca birbirleri ile bağlantıları var o yüzden 7 haziran da sonuç olumsuz olursa domino taşi gibi gen grubu da bitmiş gibi oluyor

3. tek umut satışları müjdat patron bunları satarsa birine o zaman değişebilir durum aksi halde hepsinin kaderi aynı olur zamanında satış için hindistan pakistan afganistan la görüşmeler başlanmıştır dendi sonra hiç bir haber çıkmadı olurda batmadan önce birine devrederse hisseleri en azından bu kurtulur

4. Hiçbir şey olmaz o batarsa batsın ki dalga geçmenin sürüncemede bırakmanın bedeli pahalı olsun tuzel kişilik ayrı yani diğerinin batışı bunu etkilemez

5. çbs boya nın 5 şirketi battı onun yüzünden çbs prantış ve çbs boya da bitti bak ikiside borsada yok buna benzer durum gen de de oluşuyor gibi

6. Sanmıyorum gnpwr %70 patron da batıracak olsa halka cakardi hisselerini öyle bir hareket olmadi. Biste donmeyebilir ama batirmayacaktir

7.  Alıntı Originally Posted by halefselef Yazıyı Oku
    Sanmıyorum gnpwr %70 patron da batıracak olsa halka cakardi hisselerini öyle bir hareket olmadi. Biste donmeyebilir ama batirmayacaktir

Bu kadarcik borsa bilgisiyle yatirim yapiosaniz zaten kaybetmeye mahkumsunuzda benim ne isim var burda la??? Ytd.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sen de biliyorsun da burda işin ne ?

Sayfa 6/58 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •