Special Days Image
Sayfa 8/58 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
Arama sonucu : 461 madde; 57 - 64 arası.

Konu: GNPWR - GENPOWER Holding A.Ş. (LTHOL - Latek Holding A.Ş.)

1. gen power holding in yüzde 70 patron payını ve gen yatırım holding in a grubu hisselerini devrederse birine bu kurtulabilir bu durumdan yoksa bu da diğer gen gibi gümlemeye doğru gidiyor eğer devlet yardım etmezse jenaratör fabrikasına sonuç gümleme olabilir

2.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    gen power holding in yüzde 70 patron payını ve gen yatırım holding in a grubu hisselerini devrederse birine bu kurtulabilir bu durumdan yoksa bu da diğer gen gibi gümlemeye doğru gidiyor eğer devlet yardım etmezse jenaratör fabrikasına sonuç gümleme olabilir
    Kendine ait olan hisseleri artı yatırıma rehin vermişti süresi çoktan doldu ama sonuçtan tabiki haberimiz yok aslında hepsi onların kurduğu oyun olduğu için ne alacak var nede verecek...

3. Aynen rehin borcunu​ odemeseydi kokusu çıkardı yüzde 70 20 kuruş hisseyi 1 liradan rehin alan borç odrnmeseydi boş durmazdi diye düşünüyorum ayrıca bu sirketin tek sürünme sebebi hisseleri ky den toplayamadilar o yüzden surunduruyorlar

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. patron hala paylarını tutuyor ve gen yatırım holding in A grubu payları duruyor bunlarla gen power holding batışa doğru gidebilir bu paylardan kurtulması gerekiyor yoksa aynı durum bunu da bekliyor titanic batarken geminin içinde olmayacaksın yoksa ÇBS grubu gibi borsa dışında devam edersin ama bir işe yaramaz her ikiside borsada değiller senelerdir 5 sene olmuştur belki

5. Sence bunu patron bilmiyor olabilir mi

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Arkadaşlar bunun tekrar borsaya girmesi ya da herhangi bir şey yapmasının imkanı var mı? İyi bir param battı da... O kadar bilgim yok.

7. var tabi borsa ya girme şansı var yalnız diğerinin 7 haziran da olacak olan mahkemesinden olumlu sonuç çıkarsa bu gerçekleşebilir yada erteleme olursa ekim ayına falan diğerinden daha önce borsaya bu girer gibi geliyor bana

8. Dua edelimde Hazirandaki mahkemeden iflas çıkmasın, yoksa yandı gülüm keten helva ... Haa ama çıkmaz ve süreç devam ederse bence de ilk bu döner ve döndümü iyi döner. Şu mübarek günlerin hatırına Rabbim emeklerimiz hiç etmesin inşallah ...

Sayfa 8/58 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •