Sayfa 49/58 İlkİlk ... 394748495051 ... SonSon
Arama sonucu : 461 madde; 385 - 392 arası.

Konu: GNPWR - GENPOWER Holding A.Ş. (LTHOL - Latek Holding A.Ş.)

1.  Alıntı Originally Posted by omerxes Yazıyı Oku
    Bugün Istanbul Tuyap fuarında genpower standını ziyaret ettim Satış muduru Fatih beyle görüştum Fabrika üretim iznini almış ve üretim aralıksız devam ediyor çalışanlar ücretlerini alıyor hukuki sürecin devam ettiğini yakında kotaya alınacağını söyledi.Umarım yakın zamanda kotaya alınır.
    Kotaya alınsa ne olacak 5 senedir batık. Ülkede yalan diyeni sii...yorlar ki olaylar düzelsin.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir, olmamıştır, olmayacaktır.
    Şüphe Ejderhası

2. spk müjdat uslu hakkında cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunmuş.bu davaya müdahil olabilirmiyiz bilgisi olan varmı..ben zaten savcılığa suc duyurusunda bulundum.spk nin yaptığı suç duyurusunada müdahil olmak istiyorum.varmi bilgisi olan.bu kul hakki yiyen müjdat uslu ve kim nemalandiysa önce bu dunyada rahat vermiycez..öteki dünyada zaten iki elim hepsinin yakalarinda olcak.inşallah kudurarak can verirler.insallah bana yaşattıkları zulmün kat kat fazlasını ailesiyle birlikte ceker.şahit ol yarab herşeyi görüyosun bu emek hırsızlarına hak ettigi cezayı önce bu dünyada ver yarabbim..aminnnnnn...

3. Sermaye Piyasası Kurulu Tedbir Kararı

İlgili Şirketler

[GNPWR]

İlgili Fonlar

[]

Sermaye Piyasası Kurulu Tedbir Kararı

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?

Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi

-

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

a) Latek Holding A.Ş. (LTHOL) (Unvan değişikliği ile Genpower Holding A.Ş.(GNPWR)) pay piyasasına ilişkin olarak yapılan özel durum açıklamalarında 6362 sayılı Sermaye*Piyasası Kanunu (SPKn)'nun 107/2 maddesinde tanımlanan piyasa dolandırıcılığı fiilinde sorumluluğu bulunan ve aşağıdaki*tabloda yer alan kişi hakkında 6362 sayılı SPKn'nun 107/2 maddesi kapsamında işlem yapılmak üzere, 6362 sayılı SPKn'nun 115*inci maddesi uyarınca Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunulmasına,

b) Latek Holding A.Ş. (LTHOL)*(Unvan değişikliği ile Genpower Holding A.Ş.(GNPWR))*pay piyasasına ilişkin olarak yapılan özel durum açıklamalarında; 6362 sayılı Sermaye*Piyasası Kanunu (SPKn)'nun 101/1-(a) maddesi ile Kurulumuzun V-101.1 Bilgi Suistimali ve Piyasa Dolandırıcılığı*İncelemelerinde Uygulanacak Tedbirler Tebliği'nin 5/2 ve 6/2 maddeleri uyarınca, aşağıdaki tabloda yer alan kişi hakkında*borsalarda 2 yıl geçici işlem yapma yasağı getirilmesine

karar verilmiştir.

Adı SoyadıMKK Sicil NoMüjdat USLU
    13993848

4. Müjdat bey için sonun başlangıcı. Aldı ahları. Artık hem dünya da ki adalet hem de İlahi adalet tecelli edecek. Yazıklar olsun . insanın dolandırıcı diye lanse edilmesi. Kul hakkı yemek. Yazık değilmi.

***GNPWR*** MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş.( SPK İşlem Yasağı Nedeniyle Pay Duyurusu

***GNPWR*** MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş.( SPK İşlem Yasağı Nedeniyle Pay Duyurusu )

Özet Bilgi SPK İşlem Yasağı Nedeniyle Pay Duyurusu
    İlgili Şirketler GNPWR

Sermaye Piyasası Kurulu kararı doğrultusunda borsalarda işlem yapma yasağı getirilen yatırımcıların "yasaklı" ve "Borsada işlem görmeyen pay"larına ait liste aşağıda yer almaktadır. İşlem Yapma Yasağına ilişkin uygulamalar Kuruluşumuz web sitesinde yer alan İş ve İşlem Kurallarında açıklanmaktadır.
    KIYMET TÜRÜ ISIN KOD AÇIKLAMA ISIN KOD BORSA KODU BORSA GRUBU MİKTAR DEĞER (Pay ise TL. Nom \ BYF + Warant için Adet ) * İŞLEM AÇIKLAMA
    PAY SENEDI GENPOWER HOLDING A.S.(ESKI UNVAN:LATEK HOLDING A.S.) TREEVGY00012 GNPWR E 59.900.000,000 TL. Nom YASAKLANAN

(*) Değer : Miktar alanlarında binlik ayracı olarak nokta (.), küsürat ayracı olarak (,) virgül kullanılmaktadır.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/774182

BIST

(09/07/2019 - 11:45:28)

6. Müjdatın üzerindekiler yasaklanmış. Kalanı napcaz ki. İşleme açılır mı. Veya çağrı falan yapılır mı. Bizde kurtulsak

7. Bide bunlar durdu durdu da bunca yıl sonra mı anladılar adamın dolandırıcı olduğunu da işlem yasağı getiriyorlar. Bunun altından ne çıkacak acaba

8. ky yi soymak üzere kurulmuş bir düzen sonuç koskoca bir 0 . bekliyoruz neyi beklediğimizide burayı açan okuyanlarda bilmiyor lakin bekliyoruz. Allah sonumuzu hayır eylesin.

Sayfa 49/58 İlkİlk ... 394748495051 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •