Sayfa 58/58 İlkİlk ... 848565758
Arama sonucu : 461 madde; 457 - 461 arası.

Konu: GNPWR - GENPOWER Holding A.Ş. (LTHOL - Latek Holding A.Ş.)

1. Ali bey devlet her hırsızın dolandırıcının haramzadenin başına bir polismi dikecek patron dediğin omurgalı olacak namuslu olacak şerefli olacak haram helal biliyor olacak adam olacak adam
     Alıntı Originally Posted by aliali Yazıyı Oku
    Bedduayı sevmiyorum benim sorunum bunlar ile degil bizim sorunumuz bunları koruyan bunlara canak tutan kurumlar ile.görevlerini adam gibi yapsalar bunlar olmaz bu ilk degil belliki sonda olmayacak

SM-C7010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    MAR-LX1M cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sistemi insanların namusuna vicdanına bırakamazsın beni ilgilendirmiyor namuslu yada namussuz olması.....varsa namussuzlugu sistem yakalayıp gereken cezayı verecek .magdurların haklarını iade edecek ...ihlasları bilirmisin ....kombassanları bilirmisin yeşil sermaye anlı secdeden kalkmayanlar insanları batırdilar ....şimdide bişey olmamış gibi calısiyorlar . Eeee nerde sistem onlara dur bakalim once şu magdur ettigin insanlarin parasini ode diyormu

SM-C7010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by aliali Yazıyı Oku
    Bedduayı sevmiyorum benim sorunum bunlar ile degil bizim sorunumuz bunları koruyan bunlara canak tutan kurumlar ile.görevlerini adam gibi yapsalar bunlar olmaz bu ilk degil belliki sonda olmayacak
    %100'luk bir yorum olmus.

Adaleti saglamasini, seni korumasini bekledigin otorite gorevini birak seni dolandirmakla mesgul. Sedat Peker'in soyledikleri ama zaten hepimizin bildigi seyler. Hic kimsenin senelerdir parasini kurtaramasinin sebebi de bu kokusmusluktur. Yasama-Yonetme-Yargi ayni yerin tekelinde.

Adam 2004 senesinden beri sabikali batak Goldas'ta 40 milyon lot tahsisliyi sahte degerlendirme raporlarina karsilik belese veriyor. 6 ay satamama yasagi olmasina ragmen patron 1 haftada yatirimcinin ustune bosaltiyor.

Bitmediiiiiiiiiiiiiiiii.

Sirket iflas etmis artik. Daha onceki tahsisliden, herifin bosaltmasindan 1 sene bile gecmemis... Bu sefer de 80 milyon lot tahsisliyi veriyor!!!! Herif millete bosltiyor, sirket kapaniyor.

Bu SPK dedigin kurum tek kisiden olusmuyor. Tonlarca dairesi var. Bunlari denetleyen baska kurumlar var. Nasil oluyor peki? Hepsi dolandirici.

Boyle kokusmus bir ortamdasiniz.

4. ne para vurdular bunlar..batmadı duzelecek..vs hayyam garıpogludamı bunlarla beraberdi?
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

5. Müjdat uslu sabahın seher vaktinde sana güzel dualar ediyorum bilesin

Sayfa 58/58 İlkİlk ... 848565758

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •