Sayfa 47/58 İlkİlk ... 37454647484957 ... SonSon
Arama sonucu : 461 madde; 369 - 376 arası.

Konu: GNPWR - GENPOWER Holding A.Ş. (LTHOL - Latek Holding A.Ş.)

1. dün itibariyle pes ettim.maaşima haciz gelcek büyük ihtimal. benim yaşadığım acılarin,sıkıntıların kat kat fazlasını sana yaşatsın müjdat uslu.çocuklarımın yaşadığı geçim sıkintısini yüce yaradan misli misli senin çocuklarına,misli misli torunlarına yaşatsın.allah seni inşallah cehenneme gönderir bu kadar kul hakkıyla bütun gun dua etcem.iki elim yakanda hesap günunde.

2. o kadar vaatlerle hedeflerle sana inandık bütun paramı sana güvenerek çocuklarımın geleceği için senin şirketine yatırim yaptim.paramın şu anki degeri en az 100 milyar.beni dolandırdin.ama şunu unutma yaptığın eziyeti inşallah sende tadacaksın.inşallah ailenle beraber çbenim çektiğim sıkintılarım daha fazlasını sen yaşayacaksın inşallah.bir atasözümüz vardırya ALMA MAZLUMUN AHINI ÇIKAR AHESTE HESTE son kez yazıyorum yüce yaradan gereğini yapacak inşallah

3.  Alıntı Originally Posted by alimaslak Yazıyı Oku
    o kadar vaatlerle hedeflerle sana inandık bütun paramı sana güvenerek çocuklarımın geleceği için senin şirketine yatırim yaptim.paramın şu anki degeri en az 100 milyar.beni dolandırdin.ama şunu unutma yaptığın eziyeti inşallah sende tadacaksın.inşallah ailenle beraber çbenim çektiğim sıkintılarım daha fazlasını sen yaşayacaksın inşallah.bir atasözümüz vardırya ALMA MAZLUMUN AHINI ÇIKAR AHESTE HESTE son kez yazıyorum yüce yaradan gereğini yapacak inşallah
    Bu şahsiyetlerde Allah korkusu var mı ki. Bunlara bu dünyada bi şey olmaz. Düzen böyle . ayaklarına taş değmeyecek. Senin benim 50 100 liramız adamların bir masa da bıraktıkları maalesef. Biz bula bula böyle karakterli insanları bulduk diye kendimize kızalım. Onlar da bula bula böyle enayileri bulduk diye sevinsinler. Yapacak bir şey yok. Bekleyeceğiz göreceğiz . bazen zalimin hakkından başka bir zalim gelir. İşin acı tarafı da adamların umrunda değiliz. Olmayacağız. Ye müjdat ye. Bu dünya yiye yiye bitmedi sende ye. Bakalım bitirebilecekmisin . şahsiyetli karakterli müjdat efendi. Sen çıkıp bir açıklama yapma. El altından ona buna peşkeş çek . birileri de seni peşkeş çektiğinde ozaman anlarsın diycem de sen zaten bu peşkeşleri bile bile yapıyorsun. Kimse de çıkıp demesin böyle konuşmayalım diye. İstediğimiz gibi konuşuruz. Adap çerçevesinde . alınıyorsa gelsin karşımıza. Delikanlı gibi. Yiyorsa. Midesi kaldıracaksa. Ama adam işin pişkinliğinde. Gurur onur haysiyet şeref bunlar ahlaklı bir insanın ilk önce vermesi gereken değerdir. Umarım anlarsın sayın pek muhterem MÜJDAT USLU.

4. ah etmeyi sevmem ama bu tiyatronun içinde pınar uslu diye biri var herhalde ailesinden biri yani demek oluyorki ailece dolandırmışlar bizi.yüce yaradan karşıma kul hakkıyla gelmeyin der.eger bunlarda allah korkusu,kul hakkı korkusu varsa insanlardan helallik alırlar zaten allah korkusu olan bu saate kadar bi şeyler yapardı..diyorumya ben bittim bu güne kadar kredi faiz derken durumu idare ettim.artık pes ettim maaşıma haciz gelcek bu sahtekarların yüzünden ama gözlerimden dökülen bi damla yaşın hesabını allaha bıraktim.ne kadar acı çektiysem allahım daha ağırlarinı buna e ailesine yaşatsın.inşallah zebaniler bekcileri olur.inşallah yedikleri bogazlarında düğüm olurda yiyemeden kusarlar.

5.  Alıntı Originally Posted by alimaslak Yazıyı Oku
    ah etmeyi sevmem ama bu tiyatronun içinde pınar uslu diye biri var herhalde ailesinden biri yani demek oluyorki ailece dolandırmışlar bizi.yüce yaradan karşıma kul hakkıyla gelmeyin der.eger bunlarda allah korkusu,kul hakkı korkusu varsa insanlardan helallik alırlar zaten allah korkusu olan bu saate kadar bi şeyler yapardı..diyorumya ben bittim bu güne kadar kredi faiz derken durumu idare ettim.artık pes ettim maaşıma haciz gelcek bu sahtekarların yüzünden ama gözlerimden dökülen bi damla yaşın hesabını allaha bıraktim.ne kadar acı çektiysem allahım daha ağırlarinı buna e ailesine yaşatsın.inşallah zebaniler bekcileri olur.inşallah yedikleri bogazlarında düğüm olurda yiyemeden kusarlar.
    Allah yardımcınız olsun. Zor bir süreçten geçiyorsunuz. Umarım bir an önce toparlarsınız. Benzer süreçlerden geçtik geçmeye de devam ediyoruz. İnsanın parasıyla rezil edilmesi bu olsa gerek. Ne diyelim Allah tan hayırlısı.

6. Dolandırıldığınızı düşünüyorsanız 3~5 kuruşa yatırımcı dostu (!) Murat'a satın hisselerinizi... En azından 3~5 birşeyler kurtarmış olursunuz.

7.  Alıntı Originally Posted by mesud2 Yazıyı Oku
    Dolandırıldığınızı düşünüyorsanız 3~5 kuruşa yatırımcı dostu (!) Murat'a satın hisselerinizi... En azından 3~5 birşeyler kurtarmış olursunuz.
    İroni yaptığınızı düşünerek yorum yapmamayı tercih ediyorum mesut bey

8. *Parantez içinde kullanılan ünlem işareti alay etme, hafife alma, küçümseme, inanmama, kinaye anlamları katar:

İsteseymiş bu kitabı bir günde bitirirmiş (!) ama ne yazık ki vakti yokmuş.
    Adam, akıllı (!) olduğunu söylüyor.
    Gençliğinde 100 metreyi 10 saniyede koşarmış (!).

Sayfa 47/58 İlkİlk ... 37454647484957 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •