Special Days Image
Sayfa 131/443 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon
Arama sonucu : 3538 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Patron neden dur desin zaten düzenin kurucusu kendisidir onsuz kuş uçmaz hele Tarman diye Google yazın nasıl bir borsacı olduğunu dünya alem yazmış çizmiş

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
     Alıntı Originally Posted by magurus Yazıyı Oku
    Bu cibiliyetsizin yüzünden ne tahtaları kaçırdım...

Ekim ayı başında endeks 110,000 (bin), tahta 16,00 tl.

Bugün endeks 147,000 (bin), tahta 16,00 tl...

Sanırsın ki, Endeksi buralara bizim tahtayı yapan ''ŞEREFLİ'' Taşıdı.

Düzeltmeyi de bu tahta üzerinden yapıyorlar...

Hiç utanma yok bu tahtayı yapanlar ve onlara talimat veren ''ŞEREFLİLERDE''.

Endeks çatır çatır yükselirken tahtayı baskıla, Endeks biraz gevşese oralı olma.

Zaten yıllardır aynı kişinin himayesinde lanet olası.

Her gün 50 krş yukarı, 50 krş aşağı...Git, gel... Git, gel.

YTD...
     Alıntı Originally Posted by Poma22 Yazıyı Oku
    Patron neden dur desin zaten düzenin kurucusu kendisidir onsuz kuş uçmaz hele Tarman diye Google yazın nasıl bir borsacı olduğunu dünya alem yazmış çizmiş

Yukarıdaki yazıyı bir ay önce yazmıştım...aynen katılıyorum.

YTD...

CEMTS yükselişi için, günlükte 16.15 sonrasında 16.48 üzerine çıkmasında yarar var.. haftalıkta 16.20 15.70 aralığının dışına çıkması yön bulmasına yardımcı olabilir.. ancak dolardaki yükselişin devam etmesi söz konusu.. günlükte 7.78 seviyesıne kadar yükselme potansıyeli var... endeksın 1547.49 sonrasında da 1560.34 üzerine çıkmadıkça dikkatli olmakta yatar var..

hazır yazmışken uyuyan 3 güzel içinde bir şeyler yazayım.. takip eden 2-3 kardeşimde forumları dolaşmasınlar..

ISFIN.. haftalık kanalı çok daraldı.. giderken binerim diyenler için 4.11 4.18 durakları var.. 3.89 üzeri taşınır 3.77 altı stop..senet her teknik hareketınde durduruluyor.. takasları takıp eden bir üye toplu alınan bir malın kusturulmadan gitmiyeceğinden bahsetti malsız çulsuz izliyorum...

POLHO.. 2 haftadan bu yana balonunüst çeperine çarpıyor.. balonun kapanması 3-4 hafta sürebilir.. bu sürede 3.37 3.26 3.13 destekleri mevcut.. 3.44 e çarptı.. 37- 26 aralığı alım için uygun olabilir.. giderken binerim diyenler için 4.02 4.13 durakları mevcut.. malsız çulsuz izliyorum..

GLYHO: Günlükteki balonun üst çeperine çarptı..5.83.. günlüklerde balon kapama daha kolay ancak ben buradan döneceğini ve 4.77 - 4.62(yukarı yönlü 1-2 kademe değişebilecek) bu aralığa çarpabileceğini ve en iyi alım yeri olabileceğini düşünüyorum. ben giderken bineceğim diyecekler için 6.11 ve 6.25 durakları mevcut.. son 5.21 5.46 aralığında bir golüm oldu.. 5.00 dibinde murdüm bas bas bağırdı beni al diye..ben prkme aldım.. ama gözümde çöplükte kaldı.. malsız çulsuz izliyorun..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    dolardaki yükselişin devam etmesi söz konusu.. günlükte 7.78 seviyesıne kadar yükselme potansıyeli var...
    7.7893 direnci 7.7871 ile test edildi.. yukarıda 7.8585 var umarım test etmez..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

DAX ve DJ 2-3 haftalık bır altın vuruş hazırlığı içinde.. sanırım bu damardan olacak... bu sadece teknik bir gözlem.. daha detaylı bir inceleme sonrası gözlemlerimi yazmaya çalışırım.. bu bilgi bir köşede bulunsun.. bu forum çok sessiz bu yuzden burayı seviyorum.
    (bu sevginin, senetle bir ilgisi yok.. )

6. Alıcılarda bofa yi görmemek sevindirici 🙂

7. Bank of zaten çadırı kurmuş çemtaş ona çalışıyor sanki 30/60 kademeye al satlarla zengin oldular resmen

8. Bakalım klasik hareketler mi bugün artı 3 yarın eksi 4 kaşık ile ver kepçe ile al yine aynı şekil mi olacak yoksa 17 üstü denemesi yapıp 18.50 zirvelerini mi test edecek

Sayfa 131/443 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •