Sayfa 139/443 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon
Arama sonucu : 3542 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Bank of .... hemen hemen her yerde bir numaralı satıcı. Piyasa bunun satışlarını karşılama niyetinde değil anlaşılan. Endeks %1 aşağıda ama tahtaların maşallahı var.

2. Bu sattıkları geçen hafta Citi takasına gidenler mi yoksa robotun elindeki mal mı, pek emin değilim. Tam acaba dediğimiz yerde... döndü tüm malı kustu şerro

3. Bu şeref yoksunu bank of ile basedecek bir babayiğit yok mu, adamlar istediği gibi cirit atıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by gulum26 Yazıyı Oku
    Bu şeref yoksunu bank of ile basedecek bir babayiğit yok mu, adamlar istediği gibi cirit atıyor.
    Nette -400m tl gibi işlem yapmış. En çok sattığı hisseler; ereğli- kardemir- petkim- ykbnk vb....
    Köpek elinde ne varsa satmış

5. Hep aynı terane... Bank of ... satışa başlıyor, -400 450 gibi satışlar duruyor, endekse tepki geliyor. Adamın oyuncağı olmuş burası

6.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Bank of .... hemen hemen her yerde bir numaralı satıcı. Piyasa bunun satışlarını karşılama niyetinde değil anlaşılan. Endeks %1 aşağıda ama tahtaların maşallahı var.
    1 numaralı ****** demek istedin..

Spk da çekirdek çitleyip piyasanın ırzına geçilmesini zevkle izliyor

7. Bank of un köpeği olmuş hisse Eylül den beri hissedeyim zarardayım Türk borsasına güvenin.adam 15.80/16.10 arası topluyor 16.80/17.30 arası basıyor.pusuda bekleyen uyanık grafik teknik ne derseniz kişiler tamam kağıt uçmaya başladı zamanı geldi deyip kağıda atlıyor hoooppppp tahtacı hemen o gelenlere atlıyor..daha doğrusu tahtacı da demek istemiyorum genelde bank of ve tacirler yapıyor bu işi adam 1 lira fark ile 8/9 aydır al sat ile zengin oldu ben ise mal gibi bekliyorum neden yatırımcıyım=kerizim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
     Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku
    1 numaralı ****** demek istedin..

Spk da çekirdek çitleyip piyasanın ırzına geçilmesini zevkle izliyor
    Ben anladım...

Sayfa 139/443 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon