Sayfa 150/444 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon
Arama sonucu : 3551 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1.  Alıntı Originally Posted by yolcuuu Yazıyı Oku
    Fazla ses cikarmayalim şimdi o yüzde 3 ü de yapamayacak yarın �� iyi bilanço yaramıyor son zamanlarda
    Tebrikler. Çemtaş yine yanıltmadı.

2. Analarının avratlarının hatırlarını soran çok güzel sözler işitiyorum! Sanırım onlar da bu durumdan memnun olacaklar ki, yatırımcıların beklentilerine karşılık verip gönülleri mutmain oluyor. Bu kaçıncı fiyasko ? Bu elbet karşılıksız kalmaz. Candan, tenden, en sevdiğinden çıkacaktır. O zaman kazandım diye düşünecekler mi acaba?
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
    Hem endeks yükseliyor...

Hem şirket ödenmiş sermayesine yakın Kar açıklıyor...

Ama tahta her şeye rağmen kızarıyor..

Bu tahtada en azından 10 tane bilanço gördüm.

Hepsinde kar açıkladı, Hepsinde tahtayı gömdüler.

Aynı şahıs yapıyor bu işlemleri, strateji Hiç değişmedi.

Önümüzdeki günlerde kabız bir şekilde tahtayı 15-16 lara taşırlar.

Diğer tahtalar yine zirve yapar, Ama bu kansız verem ederek iki ileri, bir geri,

İnsanı verem eder.. Şerefli patronun tek güvencesi şirketinin karlı bir şirket olması.

Tahtada kimseyi yuvalandırmıyorlar,''Spek'' misali...

Allah yemeyi nasip etmesin...Kefenin cebi yok AĞA.?

Bu tahtanın, Bu borsada şu anda olması gereken fiyat 25-30 arası.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...Bizlerde paramızı kurtarmaya çalışıyoruz.

4. tahtacı denen herif bilançoyu beğenmedi diyemiyorum. Bilanço açıklandığında her defasında aşağı sürdü.

Yalnız bugün info yatırım seans öncesi bilanço değerlendirmesi yaptı, pozitif dedi ve en çok satan oldu..

Bu işler karanlık işler..

Hadi bakalım tahtacı 1tl ye sürsen de ben burdayım

5. kayıtlı sermaye tavanını 190 dan 500 e çıkaracaksın, şirketin geçmiş yıllar karı 400 kusur olacak, bedelsiz vereceksin onun baskılaması var demi..

6. bi de man üretiminin katkısı gelecek daha.

7. 2019 yılında araziyi 160 değerleyeceksin bilançoda 1 taşıyacaksın.. yemezler.. yıl 2021 oldu o arazı en az 400 eder. şirketin özkaynağı en az milyar. ama maliyet değeriyle taşıyorsun. du bakalım neler olacak.

8. Gerçekten guzel bilanco hem gecen sene aynı doneme gore artış var hemde kendinden bir onceki çeyrege gore artış var duşmesini ise şuna baglıyorum 12.8-14 arası yeterince mal toplanamadı bu arada haftalık grafigi guzelleşmeye başladı hissenin

PPA-LX2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 150/444 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •