Sayfa 162/443 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon
Arama sonucu : 3540 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

Biraz omurgalı dur be!

2.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Biraz omurgalı dur be!
    Tarman bey ky dostu, o da eskiden ky'di.
    Gerçekten rezil hareketlere maruz kalıyor, global markaların tedarikçisi bunu haketmiyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Tarman bey ky dostu, o da eskiden ky'di.
    Gerçekten rezil hareketlere maruz kalıyor, global markaların tedarikçisi bunu haketmiyor.
    Muhteremi şöyle bir inceledim de,

5-6 Şirketin yönetim kurulu üyesi.

Artı, Kayserili...Yani para konusunda eli sıkı.

Birde 75 yaşında, Nasıl kaldıracak...Tahtayı.????

Kefenin cebinin olmadığını da bilmiyor sanırsam.

Dünkü ve bugünkü hareketlere yabancı değilim.

Beni hiç şaşırtmıyor.

YTD...

Bence bu tahta yapıcılar sosyopat
    13.14de 100 bin yaz sil. Bilançodan sonra böyle kıvır kıvır kıvranıyorlar.
    Bunların genetiği bozuk. Yazmaya gerek yok. Bunların aptallıklarını izlemekten tiksindim. İğrenç varlıklar bunlar.

5.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Bence bu tahta yapıcılar sosyopat
    13.14de 100 bin yaz sil. Bilançodan sonra böyle kıvır kıvır kıvranıyorlar.
    Bunların genetiği bozuk. Yazmaya gerek yok. Bunların aptallıklarını izlemekten tiksindim. İğrenç varlıklar bunlar.
    Hocam ben daha zarardan cikamadim maliyetim 15 dusurmeye calisiyorum baska hisselerden gelenlerle. Siz de kendinizi bosuna yormayin.tahta izlememek daha iyi.herseyi yapacaklar dokmek icin aylarca daha belkide. Sonunda essek gibi goturecekler.

Yatirim tavsiyesi degildir.

Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    Hocam ben daha zarardan cikamadim maliyetim 15 dusurmeye calisiyorum baska hisselerden gelenlerle. Siz de kendinizi bosuna yormayin.tahta izlememek daha iyi.herseyi yapacaklar dokmek icin aylarca daha belkide. Sonunda essek gibi goturecekler.

Yatirim tavsiyesi degildir.
    Sn lamuerte kesinlikle haklısınız lakin ama lakin, şunları bilsinler sonuna kadar cemtaş, inadına cemtaş! Parayı helalinden kazanıp yolda bulmamış yatırımcılarız. Baba parası değil bileğimizin hakkıyla geldik buralara! Evet koyacak kademeye 250 bin lotum yok! Kimbilir belki kredili yapıştırıyor. Çapı bu! İsterse cash koysunlar kademeye ama robotsuz! Fark etmez. Şirket ortada. Bizde 2 yumruk sallarız evvelAllah kademelere istesek.
    Sıfır borç
    + 75 milyon tl nakit.
    Demir çelik fiyatları güzel.
    Spesifik ürünler.
    Kapasite kullanım oranı iyi
    Argeci ve hep daha kalitelisini yapmaya çalışan cemtaş
    Sermaye komedi derecede komik 101 milyon!!
    İvmeli kar artışları her sene
    Oluşan bi marka değeri kendi içinde( tamam bi çokonat değilsin bilindik olarak ama bilen bilir cemtaşı)
    Fransız bi yönetici olması( bana çok ilginç geliyor) saygı duyarım ve başarılar dilerim ama adam mı bitti Türkiye de? Hayırdır, ne iş diyorum sesli düşünerek. Eskiler dermiş hele git bi oğlum bak hele toprak sulu mu, taşlı mı?, Yamaç mı, düz mü?
    Amma tahtacısı veya tahtacıları berbat. Hareketler inanılmaz saçma, aptalca, ciğersizce...gülüyorum artık.
    Bekleyeceğiz.

Dünkü yükselmeye ve bugünkü düşmeye ve robotik işlemlere ve kadenelerdeki lotların gerçekliğini düşününce bunu yapan anca ucuz bi insan olabilir. 50 100 bin tl kar için birileri malı kafasına kitlerdi ama biliyorki kimse bu tahtada mal kitlemez, mal değerli adamlar yapışmış, bizim bilmediğimizbişeyler var sanki. Biliyor bunu ve arsızca hiç bıkmadan bilançodan beri kaç tane 25 bin 50 bin 100 250 bin koydu robotik bilmiyorum ama herhalde toplasak 50 milyonugeçmiştir.

Ve tabi arada kaç tane garibanın küçük yatırımcının emeklerini moral bozup çalıyor ve kendini akşam ne büyük adamım diye övünüp duruyordur. Olay bu.prensibimdir, hiç bir zaman bilançosu kötü kağıda girmem, benden alanda kazansın. Cemtaş böyle bi kağıt çünkü temettüsü giderek artacak

Sayfa 162/443 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •