Sayfa 2/443 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 3537 madde; 9 - 16 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

Alıntı Originally Posted by magurus Yazıyı Oku
    %3,60 yukarı yapan borsada tahta %2 zor yapıyor.

Tersi olsa yeminle %7 aşağıya gelir...

Düşerken destekleri ziklemeyen...

Çıkışta her kademeyi direnç olarak algılıyor, kansız.

YTD...

Bugün de endeks artı olmasına rağmen hisse yine eksi.
    9-10 arası sattıklarını yerine koyamadılar galiba, ondan kıvranıyorlar, en kötü 7 üstünde olması lazımdı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Spekler her zaman en doğruyu düşünmeyebiliyorlar...

Borsa gayet güzel yukarı giderken Cemtaş ekside.Neden? iki sebebi yok,tek sebebi var; Spek kaptırdığı mallara kızıp,yukarı götürmeyeceğim algısı yaratıyor.Aslında bir çok senet de çıkışa ayak uydurmuyor.Onlar da temkinliler.
    Ama Cemtaş speki farklı olarak bir de eksiye götürüyor senedi.
    Daha da götürecek eksiye.Ayrıca bana verdiği mallara da sinir oldu.Oysa asıl atmaca füzemi daha ateşlemedim.Sihalarımla takip ediyorum speki;bir yerde yine ineceğim tepesine.
    Aklısıra yatırımcıdan intikam alıyor.Oysa bu düşük faizlerle yatırımcı ucuz mal peşinde.Aklını başına al spek kardeş.Yoksa kıçındaki donunu da alırlar adamın.

3. Bu adamlar neden bj kadar satıyorlar. Acaba bilançoda şirket ayak oyunu yapıp karımı gizledi. Yoksa bi halt olmayacağınamı kanaat getirdiler.

4. Cemtaş o dingilleri alıp bi yerlerine sok.

5.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Spekler her zaman en doğruyu düşünmeyebiliyorlar...

Borsa gayet güzel yukarı giderken Cemtaş ekside.Neden? iki sebebi yok,tek sebebi var; Spek kaptırdığı mallara kızıp,yukarı götürmeyeceğim algısı yaratıyor.Aslında bir çok senet de çıkışa ayak uydurmuyor.Onlar da temkinliler.
    Ama Cemtaş speki farklı olarak bir de eksiye götürüyor senedi.
    Daha da götürecek eksiye.Ayrıca bana verdiği mallara da sinir oldu.Oysa asıl atmaca füzemi daha ateşlemedim.Sihalarımla takip ediyorum speki;bir yerde yine ineceğim tepesine.
    Aklısıra yatırımcıdan intikam alıyor.Oysa bu düşük faizlerle yatırımcı ucuz mal peşinde.Aklını başına al spek kardeş.Yoksa kıçındaki donunu da alırlar adamın.
    Kıymetbilmezlerin mallarına ben de talibim, nakde sıkışmılar herhalde ralli malli dinlemeden basıyorlar.
    Daha düngibiydi 9-10 arası almak için kıçlarını yırtıyorlardı, şimdi de 6.70 lerden batmış gibi satıyorlar, yerse.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. Şu an değersiz gibi gösterilen birçok senet zamanı geldiğinde nasıl değerli oluyor.Cemtaş bunlardan biri.
    Şimdi borsa hatırı sayılır çıkıyor ve Cemtaş gibi senet düşüyor.Haraketlere dikkat ediniz.Nasıl bir kızgınlık var...nasıl bir inatlaşma... Sinirden aldığı nefesleri duyar gibiyim.Şu an lot kaybediyor ama az.Onun için önemli değil.7.80'e sattığım senetleri onca zaman sonra nasıl da 6,62'ye bayılıyor bana.Ya hele kara Cuma 5,40dan verdikleri ! Oydum sen spek,oydum.
    Her zaman söylüyorum; mal alacaklar asla malın tümünü birden almamalı.küçük küçük,sabırla...Çünkü her alışınıza kızıp basıyor aşağıya.Bu mezevenklerin hepsi böyle...

Sayfa 2/443 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •