Sayfa 207/443 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon
Arama sonucu : 3540 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Sonunda oyak yatırım da kayıtsız kalmadı bu gidişata hedef fiyatını 31.80 e çıkarmış.
    Firma geçen sene kapasite artışıyla değil ,katma değerli ürün üretimiyle büyümeyi planlıyoruz diyordu. inşallah bu daha başlangıç olur.

2.  Alıntı Originally Posted by doxa Yazıyı Oku
    Gelen bilançolar arasında en iyi bilanço. Denge çubuğu satis adetlerindeki artış bu kadar fark yaratabilmiş. Sürekliliği sağlanabilecek ise çok fazla prim potansiyeli olur. Piyasanın kayıtsız kalmaması lazim. Ben düşük temettü verimi nedeniyle yatırım yapmadım ama bu bilanço temettü verimi zayıflığını geçersiz kılabilir. Hisse sahiplerine hayırlı olsun.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilerek yaptılar onu Temettü iyi olsa kim satacaktı 17 lere...

Oyak yatırım analistine lütfen benden selam söyleyiverin.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. bugün için cemtaşın kuruluş bedeli 300-400 milyon USD şirket resmen para basıyor hedef piyasa değeri en az 500 milyon USD yatırımlarını tamamlamış borcu yok keşke bütün BİST şirketleri böyle şeyler olsada insanlar güvenle yatırım yapabilseler

4.  Alıntı Originally Posted by spyro555 Yazıyı Oku
    bugün için cemtaşın kuruluş bedeli 300-400 milyon USD şirket resmen para basıyor hedef piyasa değeri en az 500 milyon USD yatırımlarını tamamlamış borcu yok keşke bütün BİST şirketleri böyle şeyler olsada insanlar güvenle yatırım yapabilseler
    Neyin kafasını yaşıyorsunuz acaba Yani bilmesem bu şirketin Patronu İ.T az kalsın gözlerim yaşardı ağlayacaktım.Sen şuna desene milleti kanırta kanırta malı toplamış ha gözü doyar mı doymaz yine de.E çuvala 3 mızrak birden saklamaya kalkmış biri olmasa birinin ucu çıkmış.O da bunun fiyatlaması...Övecek bir durum yok ortada.

Malın toplayabildiğini toplayınca ya da mecbur kalınca bu hareket her hissede oluyor zaten.Büyütülecek bir durum yok.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Aynen katılıyorum.

1.48 den bu yana belirli aralıklarla al sat yapıyorum.
    Yıllardır bu tahtada binbir numara dönüyor asla küçük yatırımcıya kayda değer bir para kazandırmazlar.
    Şirket iyi olduğu kadar yönetim/e.speği kötü duyumsuz, vicdansız ve daha neler neler.
    İşleri güçleri ky'nin cebindeki 3 kuruşu kapmak.
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Neyin kafasını yaşıyorsunuz acaba Yani bilmesem bu şirketin Patronu İ.T az kalsın gözlerim yaşardı ağlayacaktım.Sen şuna desene milleti kanırta kanırta malı toplamış ha gözü doyar mı doymaz yine de.E çuvala 3 mızrak birden saklamaya kalkmış biri olmasa birinin ucu çıkmış.O da bunun fiyatlaması...Övecek bir durum yok ortada.

Malın toplayabildiğini toplayınca ya da mecbur kalınca bu hareket her hissede oluyor zaten.Büyütülecek bir durum yok.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

6. Ahlatçı yatırım da hedef fiyat vermiş.yavas yavaş dikkat çekmeye başlıyor yavru kuş 🙂

7.  Alıntı Originally Posted by yolcuuu Yazıyı Oku
    Sonunda oyak yatırım da kayıtsız kalmadı bu gidişata hedef fiyatını 31.80 e çıkarmış.
    Firma geçen sene kapasite artışıyla değil ,katma değerli ürün üretimiyle büyümeyi planlıyoruz diyordu. inşallah bu daha başlangıç olur.
    hedef fiyat 31.80 ise bunda beklemenin bir anlamı yok.zaten o fiyata yaklaşmış.bire 3 beklentisi olan o kadar hisse var ki say say bitmez.yüzde 20 için risk almam

Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    hedef fiyat 31.80 ise bunda beklemenin bir anlamı yok.zaten o fiyata yaklaşmış.bire 3 beklentisi olan o kadar hisse var ki say say bitmez.yüzde 20 için risk almam
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

Sayfa 207/443 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •