Sayfa 210/443 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon
Arama sonucu : 3540 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Şirketle konustum. Bölge 3 ilcenin kesişim yerindeymiş, hepsi aynı bölgeden bazıları yanyana dediler. Sanayi genişlerse,üzerine yeni fabrika kuracaklarmis. Sanayiye komşuymuş araziler.
    size de cevap için teşekkürler. olay kabaca anlaşıldı uzun vadeli ileriye dönük alımlar yapmışlar . Ky tez canlı olur bugün arsa aldı yarın bir fabrika haberi patlatır ortalık şenlenir diye düşünüyoruz ama 50 yıldır aynı yerde üretim yapan şirket, yeni fabrika falan işler bir anda olmaz tabi.
    yatırım tavsiyesi değildir

2. Cemtaş ı bilirsiniz temkinlidir,dağıttığı temettü miktarı gibi 🙂 firmaların yatırımcı ilişkileri de genelde net birşeyler konuşmazlar haklı olarak , yatırımcıyı yanıltma olmasın diye herhalde ...ama elbet vardır onların bir bildiği 🙂 o gün gelince hisse belki 3 haneleri bulur ama o zamana kim kalır kim kalmaz o da bilinmez...tüm ortaklara saygılar

3.  Alıntı Originally Posted by yolcuuu Yazıyı Oku
    Cemtaş ı bilirsiniz temkinlidir,dağıttığı temettü miktarı gibi �� firmaların yatırımcı ilişkileri de genelde net birşeyler konuşmazlar haklı olarak , yatırımcıyı yanıltma olmasın diye herhalde ...ama elbet vardır onların bir bildiği �� o gün gelince hisse belki 3 haneleri bulur ama o zamana kim kalır kim kalmaz o da bilinmez...tüm ortaklara saygılar
    Ben pek hak veremedim, yatırımcı ilişkilerinin işi bu zaten. Eğer bir plan varsa net olarak bahsedilmeli bizlere de. Bu bizi yanıltmaz bilakis şirketin ne yapmaya çalıştığı hakkında daha iyi fikir verir. Şimdi iyi mi oldu, aslı astarını bilmeden millet twitter'da tanıdık arazileri pahalıya alıyorlar vs diye dedikoduya başlamış bile

https://twitter.com/MinBeyt_Qammash/...01047118041089
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

4. Sizde haklısınız cemtaş kapalı kutu gibi 🙂 Sasa ve bazı sosyal firmalar gibi olsa açık açık konuşsa yatırımcısını bilgilendirse ,arada bir ekonomi kanallarına çıksa hedeflerini antatsa bizde sevineceğiz 🙂 ama malesef goremiyoruz.bazen başka hisse mı yok dedirtiyor malumunuz

5. Alınan arsaların değerinde alınıp alınmadığını kontrol eden bağımsız bir mekanizma var mı ?

6. Lokasyonu, yol cephesi ve imar durumu vesaire bilmiyorum ama çemtaş pahalı almış yerleri bence.
    Ada ve parselleri verilmiş isteyen tapu sorgudan bakabilir tam durumlarını ve yerlerini.

https://www.sahibinden.com/satilik-a...yler-ikizce-mh.

https://parselsorgu.tkgm.gov.tr/

7. Son arazinin metrekare fiyatı 650 TL. Hepsinin ortalama metrekare fiyatı 658 TL.

Bence makul.

Şirketimizin, ileriki
    yıllarda yapılması planlanan üretim faaliyetlerini arttırma amaçlı
    yatırımlarında kullanılmak üzere, büyüyen yapısının gerektirdiği fiziki mekan
    ihtiyaçlarına uygun olarak, Bursa ili,
    Karacabey ilçesi, İkizce Mahallesi
    34.400 m2, 22.360.000 TL bedelle gayrimenkul satın
    alınmıştır. Bursa ili, Nilüfer ilçesi, Badırga Mahallesi ve Bursa ili, Mudanya ilçesi, Yörük Yenicesi
    Mahallesinde ve Bursa İli Karacabey İlçesi, İkizce Mahallesinde son alınan gayrimenkul ile birlikte toplam
    alınan gayrimenkul miktarı 178.832,46 m2 'ye ve 117.716.579 TL
    değere ulaşmıştır.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

8. Arazilerin alındığı bölgeyi yani lokasyonu, yol cephesi ve imar durumu vesaire bilmediğimden bana pahalı geldi tarla vasıflı yerler için. Sahibinden com dada bölgedeki fiyatları görünce pahalı dedim. Siz makul diyorsanız makuldür.

Sayfa 210/443 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •