Sayfa 219/444 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319 ... SonSon
Arama sonucu : 3550 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. 3520den ben de geldim sırf 8 yıllık direnç kırılımı hatırına
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    hbk ilk yarı için 5 , ve döviz pozisyonu. ilk çeyrek 380 mil tl iken ilk yarı için 605 mil yükselmiş, mükemmel bilanço hayırlı olsun
    80 liralar hayal değil sanki.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,380
     Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    3520den ben de geldim sırf 8 yıllık direnç kırılımı hatırına
    cemts eski tahtam çok zorlandım geçmişte sinir oldum takipten çıktım iki sene önce ondan sonra oldu ne olduysa zaten o kadar iş aldı ki inat işe yaramıyor
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

4.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    80 liralar hayal değil sanki.
    506 mil yarıyıl karı ile birlikte Özsermaye artışı 1,448 milyar ve yeniden değerleme fonunda ki bedelsize konu fondur, 796 milyon nakit birikmiş... Normal şartlarda her hisse gibi fiyatlarsa ilk yarı karına göre 60 tl ederi var,,, sonrası sonraki karlara göre hesaplanır. elinde olanlara hayırlı olsun.

5. her şey hayırdır diyelim arkadaşlar.

6.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    506 mil yarıyıl karı ile birlikte Özsermaye artışı 1,448 milyar ve yeniden değerleme fonunda ki bedelsize konu fondur, 796 milyon nakit birikmiş... Normal şartlarda her hisse gibi fiyatlarsa ilk yarı karına göre 60 tl ederi var,,, sonrası sonraki karlara göre hesaplanır. elinde olanlara hayırlı olsun.
    Üstteki eğimi destek yaparsa ekim sonunda 58,82 TL yi görmesi işten bile değil. 3Ç bilanço dönemine bu fiyatlarda girebilir.Özellikle yabancı pay artırırsa 3 hanelere bile gidebilir yıl sonu bilanço beklentisiyle.

Yabancı Oranı (%) 3,47 ( https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...px?hisse=CEMTS )

YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

7. Açılışta %2-3 direk açması gerekirdi alım fırsatı verince şüphelendim çıkmaya karar verdim ve 3560 dan çıktım. Satma kararımda diğer unsur ise kardemirin yarı yarıya daha ucuz olmasıydı. Sonra düşündüm ki bursa çimento almam gerekiyor şu an fk en ucuz bursa çimentolar arasında, 2.85 maliyetle bekliyorum. Çimsa ucuz görünebilir ama esas faaliyet karı değil geliri. Herkese bol şans diliyorum

8.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Açılışta %2-3 direk açması gerekirdi alım fırsatı verince şüphelendim çıkmaya karar verdim ve 3560 dan çıktım. Satma kararımda diğer unsur ise kardemirin yarı yarıya daha ucuz olmasıydı. Sonra düşündüm ki bursa çimento almam gerekiyor şu an fk en ucuz bursa çimentolar arasında, 2.85 maliyetle bekliyorum. Çimsa ucuz görünebilir ama esas faaliyet karı değil geliri. Herkese bol şans diliyorum
    Ben de dün tavandan çıktım. Bir düzeltmesini yapsın, tekrar değerlendiririz.

Sayfa 219/444 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •