Sayfa 250/443 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon
Arama sonucu : 3540 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. %5'ni yapıp devresini kesti, klasik hareketlerden asla vaz geçmiyor, şimdi 50 üstüne atarsa iyi olur.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Ben endeksin de hisselerinde gün içi düzeltme yapıp devam edeceklerini düşünüyorum o yüzden bu bilençoyla cemtaş daha yürür bi çekingencem yok tabi

3. Jants ve Parsn'dan çok daha iyi kar var ama hisse performansı ortada, böyle düzeltme olur, daha dün yeni 50 gördü hisse.
    Son düzenleme : bawer; 15-11-2022 saat: 14:09.

4.  Alıntı Originally Posted by Fakirborsaci Yazıyı Oku
    Ben endeksin de hisselerinde gün içi düzeltme yapıp devam edeceklerini düşünüyorum o yüzden bu bilençoyla cemtaş daha yürür bi çekingencem yok tabi
    Valla bence de öyle olamalı, çünkü bilançoların tümü geldi ve de yatırımcılar kötü bilançolu hisselerden çıkıp iyi ve beklentileri olan hisselere geçiş yapıyorlar bu dönemde, bizim hem bilanço hem de GES ve arsa yatırımları var. Bugün 50 alına sarkmamalıydı ama her şeyi yapıyor tahtacı.

5. 2,59 USD kapattı bence sorun yok.Gönül gitmesinden yana ama buralarda dinlenebilir bir süre bence sorun olmaz
    YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

6. 50 altında yalansın sen Cemts, f/k değeri ne zaman sektör ortalamasına çıkarsa o zaman eyvallah deriz.

7. Millet boşuna saydırmıyor, nedir arkadaş iki günde endeks yeşil olmasına rağmen %2-3 düşüyor hisse.

Şirket iyi olabilir ama patron kötü niyetli olduktan sonra gerisi boş. Sasa yerine bunu seçtiğim güne lanet olsun...

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

Sayfa 250/443 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •