Sayfa 259/443 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon
Arama sonucu : 3540 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Kurumlar 90 hedef veriyorsa değerli patron kasadaki parayla neden biraza alım yapıp payını artırmıyor acaba.
    Geçmiş yılar karı ne olacak, bunu değerlendir işte, bu konjonktürde parada kalmanın anlamı yok, hepsini değil tabi ki, bedelsiz de istemiyoruz.
    Vbt yazılım halka arz olduğunda geçen sene firma 485 bin lot alım yapıp destek olmuştu yüzde 60 civarı yükselmiş hissesine 20 TL civarına,dün de 49 ki fiyatlardan satıp 14 milyon TL kar ettim dedi firma bizim cemtaş da alsa 50 den seneye 100 den satsın

2.  Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    Bu hisseyi kısa bir zamandan beri takip edip arastiriyorum..bugün giriş yaptim. Umarim logaritmik bir harekete baslariz.
    Hisseyi eskiden beri elinnde tutan varsa eger, gecen yillarda kac f/k ile fiyatlaniyordu bilen varmi

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sn. Yıldız Tozu eklemiş galiba ama başka bir topikte sıralı genel f/k değerleri verilmiş, sektörel kıyaslama için belki fikir verir size.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...70#post6204070
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by yolcuuu Yazıyı Oku
    Vbt yazılım halka arz olduğunda geçen sene firma 485 bin lot alım yapıp destek olmuştu yüzde 60 civarı yükselmiş hissesine 20 TL civarına,dün de 49 ki fiyatlardan satıp 14 milyon TL kar ettim dedi firma bizim cemtaş da alsa 50 den seneye 100 den satsın
    O parayı değerlendirmeleri lazım, diğer yatırım araçlarında kazanç kalmadı çünkü, belki de bekledikleri bir mal vardır onun için alım yapmıyor olabilirler, vardır bir hesapları.

4. Yönetim işini bilir diyoruz o zaman

5. Ralliye başladı gibi hayırlısıyla, 50 üstünde ivmelenme bekleniyordu zaten.

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    O parayı değerlendirmeleri lazım, diğer yatırım araçlarında kazanç kalmadı çünkü, belki de bekledikleri bir mal vardır onun için alım yapmıyor olabilirler, vardır bir hesapları.
    Son dönemlerde biraz da arsalara yatırım yaptı, onu da atlamamak lazım, yani kendilerinin de bunun fakında olduklarını gösteriyor.

7.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    44.50 ortalama ile yerine koyduk hayırlısı bakalım.Şimdi yeni hedef 55-60 olmalı.
     Alıntı Originally Posted by ayyıldıx Yazıyı Oku
    Çok güzel fiyattan almışsınız.

Hayırlı olsun. 49-50 lerde hatta 50.70 Cemts sattım.

2 gündür az az almaya başladım.

Bilanço öncesi 2 tavan yapar 60 geçer.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.
     Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Alamayanlara 45 altından yine fırsat verdi,çift dip mi yapmak istedi? Kanal üst direnci 55-60 a hareket mi başladı,bakıp görücez.
    Cemtaş güzel geçen hafta güzel alış fiyatları verdi.

Bugünlük 53-54 lerden satış yaptım. allah bereket versin.

İlk hedef 60 TL.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8. Tavanımız hayırlı olsun.

Sayfa 259/443 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz