Sayfa 267/443 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367 ... SonSon
Arama sonucu : 3538 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Şirket o arsaları yeni üretim hatları için aldığını açıklamıştı, yeni bir ürün ürütmek gibi bir niyetleri olabilir.
    Tabi ki yönetim vizyondan yoksun ya da var ama bize açıklamıyor, GES'in maliyetlere etkisi ne kadar olacak, bilançolara ne kadar katkı sağlayacak bir açıklasalamaları gerekirdi.

Şirketimizin, ileriki yıllarda yapılması planlanan üretim faaliyetlerini arttırma amaçlı yatırımlarında kullanılmak üzere, büyüyen yapısının gerektirdiği fiziki mekan ihtiyaçlarına uygun olarak...
    Bu enflasyon ortamında arsa almak her zaman iyidir,,hem de çok iyi yerde aldılar.Zamanla değeri kat kat artacaktır.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Tam da hareket başlamışken endekse düzeltme geldi, bir gün 60 üstünde kalabildi ancak, şansızlık işte ama Bucim endekse bakmıyor, %7 yukarıda, yeterki istesin ama gönül ister ki haftalık 60 üstü olsun.
    Sıkmayın canınızı bu tahtada patronun haberi olmadan tahtayı yapan gömlekçi birşey yapamaz. Yine özellikle yazıyorum KY nın günlük işlemlerden uzak durmalıdır. Ne demişler su akar yolunu bulur. Bizde zaman sıkıntısı yok bekleriz sayın I.T ya sizde

3. Bugün yatırımcı ilişkilerinden muhasebe müdürü Nermin hanımla görüştüm. GES projesinin detaylarını sordum, yeni iş anlaşması haberlerinin niye olmadığını
    sordum,yatırımcılar merakta dedim

Yönetim detay yayınlatmıyormuş...Ama belki firma ile ilgili sözleşme haberi yayınlandığında bilgi verilebilirmiş.Bu konuda talebimi yönetime bildireceklermiş yine de...Birde sürdürülebilirlikle ilgili bir haber yayınlayacaklarmış sanırım,onda zaruri olarak belki bahsedilebilirmiş.

İş haberleri konusunda toplam aktiflerin yüzde 10 unu gecmeyince açıklama zorunluluğu olmadığından yönetim yeni iş anlaşmalarını yayınlatmıyormuş...diğer rakip firmalar halka açık olmadığı için rekabetten etkilenilmesin diye cemtaş duyurmuyormuş dışarı. Kendince haklı tabi. Sonucda dev bir firma olmadığınız için proje ve is anlaşmalarının başka firmalar tarafından bilinmesi rekabette bizim islerimizi etkiler dedi...

İnsanların duygularını kullanmamak adına bir proje veya anlaşma net olarak sonuçlanmadan , kap ile açıklanmamasını özelikle İsmail tarman istemiş sanırım...patron bu konuda hassasmış.

Dürüstlük önemli tabiki

Hatırladığım kadarıyla bu konuları konuştuk, yanlışım varsa mazur görünüz arkadaşlar.

Arsalara da yatırım haberlerini bekliyoruz inşallah diyerek bitirdim konuşmayı

Alıntı Originally Posted by yolcuuu Yazıyı Oku
    bugün yatırımcı ilişkilerinden muhasebe müdürü nermin hanımla görüştüm. Ges projesinin detaylarını sordum, yeni iş anlaşması haberlerinin niye olmadığını
    sordum,yatırımcılar merakta dedim

yönetim detay yayınlatmıyormuş...ama belki firma ile ilgili sözleşme haberi yayınlandığında bilgi verilebilirmiş.bu konuda talebimi yönetime bildireceklermiş yine de...birde sürdürülebilirlikle ilgili bir haber yayınlayacaklarmış sanırım,onda zaruri olarak belki bahsedilebilirmiş.

Iş haberleri konusunda toplam aktiflerin yüzde 10 unu gecmeyince açıklama zorunluluğu olmadığından yönetim yeni iş anlaşmalarını yayınlatmıyormuş...diğer rakip firmalar halka açık olmadığı için rekabetten etkilenilmesin diye cemtaş duyurmuyormuş dışarı. kendince haklı tabi. Sonucda dev bir firma olmadığınız için proje ve is anlaşmalarının başka firmalar tarafından bilinmesi rekabette bizim islerimizi etkiler dedi...

Insanların duygularını kullanmamak adına bir proje veya anlaşma net olarak sonuçlanmadan , kap ile açıklanmamasını özelikle ismail tarman istemiş sanırım...patron bu konuda hassasmış.

Dürüstlük önemli tabiki

hatırladığım kadarıyla bu konuları konuştuk, yanlışım varsa mazur görünüz arkadaşlar.

Arsalara da yatırım haberlerini bekliyoruz inşallah diyerek bitirdim konuşmayı
    bilgi verdiğiniz için ben çok teşekkğr ederim

5. Sn.yolcuuu vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

6.  Alıntı Originally Posted by yolcuuu Yazıyı Oku
    kap ile açıklanmamasını özelikle İsmail tarman istemiş sanırım...patron bu konuda hassasmış.

Dürüstlük önemli tabiki
    Ismail tarman , heralde şu borsada diger şirketlerde fink atarken yakalanip cezalar alan beyfendi olsa gerek...

Böyle bir adamin şirketinin bu halde olmasi inanilmaz...

En az 20 f/k yapmasi lazimdi.. Parsan bile iki kati degerde işlem goruyor

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Muhtemelen herkes birçok arkadaş okumuştur,tekrar paylaşalım 2008 de yapılmış bir İsmail tarman röportajı e tabi yoneticinin karakteri ,hisse yönetimine de yansıyor...
    https://m.patronlardunyasi.com/haber...-konustu/43816

8. Tarman grup un web sitesine baktım az önce ana sayfa da bir söz var patrondan ..." En büyük prensiplerimizden biri ,yerine getiremeyecegimiz sözleri vermemek ve verdiğimiz sözleri tutmaktır "

Sayfa 267/443 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •