Sayfa 3/442 ÝlkÝlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3532 madde; 17 - 24 arasý.

Konu: CEMTS - Cemtaþ Çelik Makina

aylýk takas

2. Bol kazançlar elimde yok ama takibimde hayýrlýsý olsun.

3.  Alýntý Originally Posted by bawer Yazýyý Oku
    Kýymetbilmezlerin mallarýna ben de talibim, nakde sýkýþmýlar herhalde ralli malli dinlemeden basýyorlar.
    Daha düngibiydi 9-10 arasý almak için kýçlarýný yýrtýyorlardý, þimdi de 6.70 lerden batmýþ gibi satýyorlar, yerse.
    @bawer .... yabancý satýyor... aylýk takaslara bakýn net görünüyor...
    Yatýrým Tavsiyesi Deðildir... Zaten kendime faydam yok...

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    KARÞIYAKA
    Gönderi
    885
     Alýntý Originally Posted by magurus Yazýyý Oku
    %3,60 yukarý yapan borsada tahta %2 zor yapýyor.

Tersi olsa yeminle %7 aþaðýya gelir...

Düþerken destekleri ziklemeyen...

Çýkýþta her kademeyi direnç olarak algýlýyor, kansýz.

YTD...
    %0,38 eksi endekse...

CEMTS verdiði tepki %4,59 eksi...

Endeksin dün %3,60 yukarý yapýþý %2 pirim yaptýrdý.

Bugün hafif eksiye verdiði tepki dünkü kazancýnýn 2 katýndan fazla...

Bu tahtada spek yok arkadaþlar...

Operasyon resmen tahta sahibi tarafýndan yapýlýyor.

Yabancý kurumlarda bu adamlarýn malý olamaz mý???

Bile bile basýyor tahtaya...Bu þirket sahibi, ben alýma geçiyorum dedi mi??

Bu iþler böyledir...

Patrondan habersiz kimse bir þirket tahtasýnýn ýrzýna geçemez.

Ama bu damýn tahtasýna son 20 gündür yapýlmayan kalmadý...

Ve muhterem bunu sineye çekiyor...üsten verdiði mallarýn tamamýný alttan,

Kendileri alýyor...Araya kaçan, araya sýkýþan oluyordur ama çoðu kendi taþeronlarýna gidiyor.

YTD.... ZATEN BEN KURTULMAYA BAKIYORUM...

5. walla patronun kendisi bilir sayýn magurus.. azdan az, çoktan çok gider.. ne yapmayý planlýyor olabilir ki en fazla? pula mý çevirecek koskoca þirketin hisse fiyatýný? trend kanalý belli.. bu kanalýn dip noktasý belli.. sakladýðýmýz akçeleri zamaný geldiðinde kullanýr, fýrsatýný bulduðumuzda kaçar baþka hisselere yatýrým yapmaya baþlarýz. doðru olaný yapmaya davet ediyorum buradan tahta sahibini. nedir doðru olan; þu faizlerin gittikçe düþtüðü, milletin borsayý iyi bir yatýrým aracý olarak görme potansiyelinin arttýðý bugünlerde, þirketin güvenli bir yatýrým hissesi olduðunu cümle aleme göstermek, elini taþýn altýna koymak, tahtaya sahip çýkmak, küçük hesap peþinde koþmamak.. bunlarý yaptýðýnda hem þirketin hem de yatýrýmcýsýnýn kazançlý çýkacaðý çok açýktýr. yatýrým tavsiyesi deðildir.

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    KARÞIYAKA
    Gönderi
    885
     Alýntý Originally Posted by yavuzas Yazýyý Oku
    walla patronun kendisi bilir sayýn magurus.. azdan az, çoktan çok gider.. ne yapmayý planlýyor olabilir ki en fazla? pula mý çevirecek koskoca þirketin hisse fiyatýný? trend kanalý belli.. bu kanalýn dip noktasý belli.. sakladýðýmýz akçeleri zamaný geldiðinde kullanýr, fýrsatýný bulduðumuzda kaçar baþka hisselere yatýrým yapmaya baþlarýz. doðru olaný yapmaya davet ediyorum buradan tahta sahibini. nedir doðru olan; þu faizlerin gittikçe düþtüðü, milletin borsayý iyi bir yatýrým aracý olarak görme potansiyelinin arttýðý bugünlerde, þirketin güvenli bir yatýrým hissesi olduðunu cümle aleme göstermek, elini taþýn altýna koymak, tahtaya sahip çýkmak, küçük hesap peþinde koþmamak.. bunlarý yaptýðýnda hem þirketin hem de yatýrýmcýsýnýn kazançlý çýkacaðý çok açýktýr. yatýrým tavsiyesi deðildir.
    Aynen dile getirdiðiniz þekilde sayýn;yavuzas.

Zaman deðerli, 8 aydan fazla oldu bu hissedeyim...baþladýðým noktaya geri döndüm.

Bu þirket sahibi bezim tahtalarýn durumu ne diye hiç merak etmez mi??

Nedir len? bu adamlarýn derdi? benim þirketimin piyasa deðerinin içine sýçmýþlar demez mi?

Kendi gönül rýzasý, kendi parmaðý, kendi çýkarý, menfaati olmasa bunlara göz yumar mý??

Lanet olsun... Bazý tahtalar var 120 bin endeks fiyatýna geldi þu anda...

ki, endeks zirveden 10 bin puan aþaðýda olmasýna raðmen...

Bu lanet toparlanacaðýna, dahada aþaðýya basýyor...

YTD...

7. çok haklýsýnýz.. diyecek söz bulamýyorum ben de.. tahta sahibinden habersin hiç bir spekin at oynatamayacaðý görüþünüzün altýna da imzamý atarým.. bir ortaðýn dediði gibi nakite sýkýþmýþ olabileceðinden baþka bir sebep gelmiyor aklýma. bir diðer muhtemel sebep de ky dökme çabasý olabilir. zira þimdiden bir çok ortaðý bunaltýp yýprattýðýný deðerlendiriyorum. sözün özü, borsanýn altýn kuralý yine çalýþacak, sabýr eden kazanacak, zararla satan kaybedecek sanýrým. tabi böyle olmasýný umut ediyorum, kimseyi yönlendirmek istemem, herkesin zamaný da parasý da kendisini ilgilendirir. yatýrým tavsiyesi deðildir.

8. Deðerli arkadaþlar;
    Affýnýza sýðýnarak bir yapýcý eleþtiride bulunmak istiyorum.Lütfen baðýþlayýnýz.Amacým asla kimseyi kýrmak deðil.
    Deðerli kardeþlerim; elimdeki hatýrý sayýlýr miktar Cemtaþ'ý çýkmaya baþladýktan sonra en son 7.80'e vererek senetten tümden ayrýldým.Senet daha sonra 9,80'leri gördü.Ve ben o sýra elimde senet olmadýðýndan etik olmayacaðý düþüncemle asla yorum yazmadým.Ama yorumlarý takip ettim.Forumda 9,80'lere çýkmýþ senede gaz verenler...20'leri hak ettiðini söyleyenler...evet,bunlarý gördüm.
    Takdir edersiniz ki,alým ve satým noktalarýný hiçbirimiz kestiremiyoruz ama 9,80'lere gelmiþ senet de satýlmaz mý? artýk bir yerden yap realizasyonunu.Senet uzaya mý çýkacak?sonuçta kazandýðý para belli.Kar marjý belli.satýþý ve kapasitesi belli.
    Kaldý ki bu þeytan speke bu güven fazla deðil miydi? Arkadaþlarýn þu anki hayal kýrýklýklarý ve üzüntülerini görünce tüm samimiyetimle söylüyorum ki,için yanýyor.Üzülüyorum.
    Senet düþmeye baþlayýnca 7 TL ve altýndan ufaktan toplamaya baþladým.Sattýklarýmýn daha 1/30'unu bile toplamadým.Temkinliyim.Ben spekin bugünkü hareketlerine alýþýðým.bugün 31 kademe düþürdü.Bunlarý çok gördüm.Bu ve bundan aþaðý fiyatý çok ucuz olarak deðerlendiriyorum.Bundan sonra da yine temkinli ve ufak ufak olmak kaydýyla toplamaya devam edeceðim.Zaten para kazanmak için borsadan baþka da bir araç görmüyorum artýk.
    Herkese bol kazanç ve saðlýk diliyorum.

Sayfa 3/442 ÝlkÝlk 123451353103 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •