Sayfa 3/443 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3537 madde; 17 - 24 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

aylık takas

2. Bol kazançlar elimde yok ama takibimde hayırlısı olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Kıymetbilmezlerin mallarına ben de talibim, nakde sıkışmılar herhalde ralli malli dinlemeden basıyorlar.
    Daha düngibiydi 9-10 arası almak için kıçlarını yırtıyorlardı, şimdi de 6.70 lerden batmış gibi satıyorlar, yerse.
    @bawer .... yabancı satıyor... aylık takaslara bakın net görünüyor...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir... Zaten kendime faydam yok...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
     Alıntı Originally Posted by magurus Yazıyı Oku
    %3,60 yukarı yapan borsada tahta %2 zor yapıyor.

Tersi olsa yeminle %7 aşağıya gelir...

Düşerken destekleri ziklemeyen...

Çıkışta her kademeyi direnç olarak algılıyor, kansız.

YTD...
    %0,38 eksi endekse...

CEMTS verdiği tepki %4,59 eksi...

Endeksin dün %3,60 yukarı yapışı %2 pirim yaptırdı.

Bugün hafif eksiye verdiği tepki dünkü kazancının 2 katından fazla...

Bu tahtada spek yok arkadaşlar...

Operasyon resmen tahta sahibi tarafından yapılıyor.

Yabancı kurumlarda bu adamların malı olamaz mı???

Bile bile basıyor tahtaya...Bu şirket sahibi, ben alıma geçiyorum dedi mi??

Bu işler böyledir...

Patrondan habersiz kimse bir şirket tahtasının ırzına geçemez.

Ama bu damın tahtasına son 20 gündür yapılmayan kalmadı...

Ve muhterem bunu sineye çekiyor...üsten verdiği malların tamamını alttan,

Kendileri alıyor...Araya kaçan, araya sıkışan oluyordur ama çoğu kendi taşeronlarına gidiyor.

YTD.... ZATEN BEN KURTULMAYA BAKIYORUM...

5. walla patronun kendisi bilir sayın magurus.. azdan az, çoktan çok gider.. ne yapmayı planlıyor olabilir ki en fazla? pula mı çevirecek koskoca şirketin hisse fiyatını? trend kanalı belli.. bu kanalın dip noktası belli.. sakladığımız akçeleri zamanı geldiğinde kullanır, fırsatını bulduğumuzda kaçar başka hisselere yatırım yapmaya başlarız. doğru olanı yapmaya davet ediyorum buradan tahta sahibini. nedir doğru olan; şu faizlerin gittikçe düştüğü, milletin borsayı iyi bir yatırım aracı olarak görme potansiyelinin arttığı bugünlerde, şirketin güvenli bir yatırım hissesi olduğunu cümle aleme göstermek, elini taşın altına koymak, tahtaya sahip çıkmak, küçük hesap peşinde koşmamak.. bunları yaptığında hem şirketin hem de yatırımcısının kazançlı çıkacağı çok açıktır. yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
     Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    walla patronun kendisi bilir sayın magurus.. azdan az, çoktan çok gider.. ne yapmayı planlıyor olabilir ki en fazla? pula mı çevirecek koskoca şirketin hisse fiyatını? trend kanalı belli.. bu kanalın dip noktası belli.. sakladığımız akçeleri zamanı geldiğinde kullanır, fırsatını bulduğumuzda kaçar başka hisselere yatırım yapmaya başlarız. doğru olanı yapmaya davet ediyorum buradan tahta sahibini. nedir doğru olan; şu faizlerin gittikçe düştüğü, milletin borsayı iyi bir yatırım aracı olarak görme potansiyelinin arttığı bugünlerde, şirketin güvenli bir yatırım hissesi olduğunu cümle aleme göstermek, elini taşın altına koymak, tahtaya sahip çıkmak, küçük hesap peşinde koşmamak.. bunları yaptığında hem şirketin hem de yatırımcısının kazançlı çıkacağı çok açıktır. yatırım tavsiyesi değildir.
    Aynen dile getirdiğiniz şekilde sayın;yavuzas.

Zaman değerli, 8 aydan fazla oldu bu hissedeyim...başladığım noktaya geri döndüm.

Bu şirket sahibi bezim tahtaların durumu ne diye hiç merak etmez mi??

Nedir len? bu adamların derdi? benim şirketimin piyasa değerinin içine sıçmışlar demez mi?

Kendi gönül rızası, kendi parmağı, kendi çıkarı, menfaati olmasa bunlara göz yumar mı??

Lanet olsun... Bazı tahtalar var 120 bin endeks fiyatına geldi şu anda...

ki, endeks zirveden 10 bin puan aşağıda olmasına rağmen...

Bu lanet toparlanacağına, dahada aşağıya basıyor...

YTD...

7. çok haklısınız.. diyecek söz bulamıyorum ben de.. tahta sahibinden habersin hiç bir spekin at oynatamayacağı görüşünüzün altına da imzamı atarım.. bir ortağın dediği gibi nakite sıkışmış olabileceğinden başka bir sebep gelmiyor aklıma. bir diğer muhtemel sebep de ky dökme çabası olabilir. zira şimdiden bir çok ortağı bunaltıp yıprattığını değerlendiriyorum. sözün özü, borsanın altın kuralı yine çalışacak, sabır eden kazanacak, zararla satan kaybedecek sanırım. tabi böyle olmasını umut ediyorum, kimseyi yönlendirmek istemem, herkesin zamanı da parası da kendisini ilgilendirir. yatırım tavsiyesi değildir.

8. Değerli arkadaşlar;
    Affınıza sığınarak bir yapıcı eleştiride bulunmak istiyorum.Lütfen bağışlayınız.Amacım asla kimseyi kırmak değil.
    Değerli kardeşlerim; elimdeki hatırı sayılır miktar Cemtaş'ı çıkmaya başladıktan sonra en son 7.80'e vererek senetten tümden ayrıldım.Senet daha sonra 9,80'leri gördü.Ve ben o sıra elimde senet olmadığından etik olmayacağı düşüncemle asla yorum yazmadım.Ama yorumları takip ettim.Forumda 9,80'lere çıkmış senede gaz verenler...20'leri hak ettiğini söyleyenler...evet,bunları gördüm.
    Takdir edersiniz ki,alım ve satım noktalarını hiçbirimiz kestiremiyoruz ama 9,80'lere gelmiş senet de satılmaz mı? artık bir yerden yap realizasyonunu.Senet uzaya mı çıkacak?sonuçta kazandığı para belli.Kar marjı belli.satışı ve kapasitesi belli.
    Kaldı ki bu şeytan speke bu güven fazla değil miydi? Arkadaşların şu anki hayal kırıklıkları ve üzüntülerini görünce tüm samimiyetimle söylüyorum ki,için yanıyor.Üzülüyorum.
    Senet düşmeye başlayınca 7 TL ve altından ufaktan toplamaya başladım.Sattıklarımın daha 1/30'unu bile toplamadım.Temkinliyim.Ben spekin bugünkü hareketlerine alışığım.bugün 31 kademe düşürdü.Bunları çok gördüm.Bu ve bundan aşağı fiyatı çok ucuz olarak değerlendiriyorum.Bundan sonra da yine temkinli ve ufak ufak olmak kaydıyla toplamaya devam edeceğim.Zaten para kazanmak için borsadan başka da bir araç görmüyorum artık.
    Herkese bol kazanç ve sağlık diliyorum.

Sayfa 3/443 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •