Sayfa 361/444 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411 ... SonSon
Arama sonucu : 3551 madde; 2,881 - 2,888 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. 2.ççeyrekteki elektrik indirimi,otomotivdeki olumlu gidiş ve kur karı ile güzel bir kar açıklayıp birinci çeyrek olumsuzluğun giderelim.Beklentimiz bu.

2. Evet beklentimiz şaşırtıcı derecede bir kâr açıklaması inşallah

3. Cemtaşımız savunma sanayisine de ürün satışı yapmak için pazar araştırması yapıyormuş. LinkedInde savunma sanayi fuarı paylaşımının altında böyle bir yorum var şirketten.

4.  Alıntı Originally Posted by Speedvem Yazıyı Oku
    Cemtaşımız savunma sanayisine de ürün satışı yapmak için pazar araştırması yapıyormuş. LinkedInde savunma sanayi fuarı paylaşımının altında böyle bir yorum var şirketten.
    Yeni pazar arayışları hem de savunma sanayi sektöründen olması iyi bir gelişme, umarım verimli geçmiştir.
    Bu hafta bilanço gelebilir, bakalım nasıl bir rakam gelecek, GES ile ilgili henüz faaliyet haberi gelmedi, yakın zamandaki beklentiler bunlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Yeni pazar arayışları hem de savunma sanayi sektöründen olması iyi bir gelişme, umarım verimli geçmiştir.
    Bu hafta bilanço gelebilir, bakalım nasıl bir rakam gelecek, GES ile ilgili henüz faaliyet haberi gelmedi, yakın zamandaki beklentiler bunlar.
    GES kullanılabilir hale gelmiş ve Elektrik dağıtım kurumu da tutanağı tutmuştur diye kap gelmişti cuma günü. Kullanmaya başlandı sanırsam bu günden itibaren.

6.  Alıntı Originally Posted by Speedvem Yazıyı Oku
    GES kullanılabilir hale gelmiş ve Elektrik dağıtım kurumu da tutanağı tutmuştur diye kap gelmişti cuma günü. Kullanmaya başlandı sanırsam bu günden itibaren.
    Valla yeni fark ettim, epeydir tahtacıyı kendi haline bırakmıştım, takip etmiyordum, çok teşekkürler.
    Hayırlı olsun.

Bursa Organize Sanayi Bölgesi Şirket adresimizde bulunan 12.000 m2 kapalı alan çatı üzerine 2040,22 kWp kurulu gücünde Güneş Enerjisi Santrali (GES) yatırımı için Asunim Yenilenebilir Enerji A.Ş. ile sözleşme imzalamış ve yatırıma başlamış idik. 2040,22 kWp kurulu gücünde çatı Güneş Enerjisi Santrali (GES) yatırımımız tamamlanmış ve Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından yapılan kontroller neticesinde kabul tutanağına bağlanmış olup kullanılmaya hazır hale gelmiştir.

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Valla yeni fark ettim, epeydir tahtacıyı kendi haline bırakmıştım, takip etmiyordum, çok teşekkürler.
    Hayırlı olsun.

Bursa Organize Sanayi Bölgesi Şirket adresimizde bulunan 12.000 m2 kapalı alan çatı üzerine 2040,22 kWp kurulu gücünde Güneş Enerjisi Santrali (GES) yatırımı için Asunim Yenilenebilir Enerji A.Ş. ile sözleşme imzalamış ve yatırıma başlamış idik. 2040,22 kWp kurulu gücünde çatı Güneş Enerjisi Santrali (GES) yatırımımız tamamlanmış ve Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından yapılan kontroller neticesinde kabul tutanağına bağlanmış olup kullanılmaya hazır hale gelmiştir.
    Hayırlı olur inşallah bu habere bile pek tepki vermedi. Endeksin az üstünde bir artış yaptı cuma günü. Bilanço beklentisi kaldı bakalım şu an için önümüzde. 350-400 milyon bir kar beklentim var aşağısı gelmez inşallah bakalım.

8.  Alıntı Originally Posted by Speedvem Yazıyı Oku
    Hayırlı olur inşallah bu habere bile pek tepki vermedi. Endeksin az üstünde bir artış yaptı cuma günü. Bilanço beklentisi kaldı bakalım şu an için önümüzde. 350-400 milyon bir kar beklentim var aşağısı gelmez inşallah bakalım.
    Evet haber es geçilmiş maalesef, GES'in etkisini göreceğimiz 3. ve 4. çeyreklerden daha çok umutluyum şahsen ama bu çeyreğin de kötü gelmemesi gerekir, kurdan da biraz kar olacak.

Sayfa 361/444 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •