Sayfa 374/445 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424 ... SonSon
Arama sonucu : 3553 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Kıymetli borsacı abimizin aklından geçirdiklerini bir bilsek keşke, bugünkü rezaleti gördükten sonra anladık ki mesele sadece bilanço da değilmiş yoksa şimdi 12 üstü olurdu.
    --bir hissede aleni--kör kör parmağım gözüne baskısı var ise...ve yönetimde sessiz kalıyorsa...orada ileride çok ciddi bir şeyler olacak demektir...

--tatgıdada 2 yıl -hatalı bilançolar olumsuz göstermeler- hatalı hafif olur...hile-sahtekarlık---yapıldı...sonra şirketi satılığa çıkardılar...güya.... bana göre zaten çoktan satıldı...şimdi oyun oynanıyor... aynisi banvitte de oldu....sabancının yünsasında da

--bu tür hisseler...çoğu insanı yıpratır...borsaya bulaştığına lanet ettirir...bunları göğüsleyemeyecek olanlar bence bulaşmamalı...bunlar bazen son lotu alıncaya kadar öldürürler...

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --bir hissede aleni--kör kör parmağım gözüne baskısı var ise...ve yönetimde sessiz kalıyorsa...orada ileride çok ciddi bir şeyler olacak demektir...

--tatgıdada 2 yıl -hatalı bilançolar olumsuz göstermeler- hatalı hafif olur...hile-sahtekarlık---yapıldı...sonra şirketi satılığa çıkardılar...güya.... bana göre zaten çoktan satıldı...şimdi oyun oynanıyor... aynisi banvitte de oldu....sabancının yünsasında da
    Şirket Şahin görünümlü Mercedes gibi aslında, Man, Mercedes ve bir çok başka markaya ürün üretiyor, yeni yatırımları var, GES, yeni arazi alımları, yeni ar-ge projeleri kar ediyor, minik temettü de veriyor, problem hissenin bunu fiyatlamaması, Parsn vardı aynı fiyatlardaydı, 30'da 130 yaptı, borçlu şirket.
    Tatgd ile zamanında ben de çok uğraştım, Koç sadece sembolik olarak ve de vasiyet üzerine şirketi elinde tutuyordu, varlıkların yok pahasına sattı ve hala satıyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Endeks %3 yukarıda, 4 milyar zararla Eregli %3 primli, bizimki 426 m kar ile ekside, Aksa öyle nerdeyse taban olacak, nasıl bir borsadayız yahu, Ft-2 bile 1 gün dayanamdı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

***bu hisseye yazmaya değmez...yönetim kurulunun bu pis baskının içinde olduğu bence su götürmez...***

--ben YK başkanı olsam...hemen hisse geri alımı açıklarım...almama gerek olmadan bu baskı kuranlar...panik halinde buldukları her yerden alırlar...

--şimdi son lotu toplayıncaya kadar ya da tahtaya birkaç gün-hafta ciddi satış ordinosu gelmeyinceye kadar götürmezler...yani incin top oynayıncaya kadar...

-- bu tür patronlar yatırımları bile ertelerler...hatta iptal bile ederler...

--daha da kötüsü şirketi bilinçli zarara bile sokanları da gördü bu gözler...
    Son düzenleme : ft-2; 09-08-2023 saat: 18:35.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Endeks %3 yukarıda, 4 milyar zararla Eregli %3 primli, bizimki 426 m kar ile ekside, Aksa öyle nerdeyse taban olacak, nasıl bir borsadayız yahu, Ft-2 bile 1 gün dayanamdı.
    --benim bir hedefim vardır...oraya gelmeden asla çıkmam...onlar 2 yıl dayanırsa ben 5 yıl dayanırım...

--bu hisse ile ilgili olumlu bir şey daha yazacağımı düşünmüyorum....

--bundan sonra şeytanın avukatı olacağım...

8. -Artık olumlu ne yazılabilir ki.Sermayesi kadar nerdeyse kar açıklamış 6 ayda şu duruma bak.Bedelsiz verir,bölünür,kar geçen sene 9,5 kat gelir(o zaman sermaye 100 küsürdü),2 çeyrektir kar eder,temettü verir,dağda taşta arazi alır,Ges yatırımı yapar ama sonuç sıfır...
    -Bir de tahtada yapılan işlemleri spk nın incelemesi için cimere yazmayı düşünüyorum.
    Yazdıklarım Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 374/445 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •