Sayfa 38/444 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon
Arama sonucu : 3547 madde; 297 - 304 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Behzat bey 27 nisanda sarky sayfasinda yazmis.taburcu olmus.coronadan tedavi gormus.simdi evinde yatiyormus.gecmisler olsun..

2.  Alıntı Originally Posted by Esmer Yazıyı Oku
    Behzat bey 27 nisanda sarky sayfasinda yazmis.taburcu olmus.coronadan tedavi gormus.simdi evinde yatiyormus.gecmisler olsun..
    İyi olduğuna çok sevindim, demekki Cemts'ten çıkmış ki gelip de bir selam vermedi.
    Son düzenleme : bawer; 29-04-2020 saat: 16:59.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Bugünkü rallide eksi olman hoş olmadı Cemts.
    Semboliik de olsa artı yapman lazımdı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Bu hafta cemtsa bakmicam cani nasil isterse oyle yapsin.bence gayet guzel gidisati.7 ustu 7 altindan iyidir.haftaya daha guzel hareket bekliyorum.hayirlisi olsun..

5. Ek 24909grafik eğitimi kapsamındadır, yatırım tavsiyesi içermez. acemi çizgiler çizdim, destek ve dirençler ortaya çıkıverdi..yatırım tavsiyesi değildir.

6. dün hisseye geri döndüm diğer hissem bana güzellik yaptı sağolsun bunu sattığım yerden geri aldım dayanamadım çekiyor beni kaçırmak istemiyorum lakin spek çok mal dağıttı sanırım işi toparlayamıyor giderek daha çok risk alıyor bence fazla zorlamamalı yoksa çok yatırımcı gelir özellikle piyasada genel bi çöküş olmazsa malı zor toplar buralardan hele bana hiç bakmasın stopsuzum ben

7. muadillerine göre, sektörüne göre, piyasaya göre, kaşına göre, gözüne göre, ufukta doğacak güneşe göre nereye bakarsan bak oraya göre çok ucuz kaldı tahta...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
     Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    Ek 24909grafik eğitimi kapsamındadır, yatırım tavsiyesi içermez. acemi çizgiler çizdim, destek ve dirençler ortaya çıkıverdi..yatırım tavsiyesi değildir.
    elinize sağlık.

Sayfa 38/444 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •