Sayfa 387/445 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437 ... SonSon
Arama sonucu : 3553 madde; 3,089 - 3,096 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Burada önemli olan renkli trendlerdir, Mavi son trend tir buranın üzeri haftalık kapanışlarda önü açılır.

2. Yapacak bir şey yok sayın bawer karakter meselesi.

3.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Yapacak bir şey yok sayın bawer karakter meselesi.
    Brsan ve Parsn'a bakıyorum bir de buna bakıyorum, zamanında üçü de vardı bende ama ağırlığımı hep bundan yana kullanmıştım, nasıl da güvenmiştim, hatta patron hissesi diyenlere bile patron etkisi de bir yere kadar derdim.

Tam 13'lere yürürken yine bastı frene, 40 kademe bastı, diğerleri neden frene basmaz arkadaş.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Burada önemli olan renkli trendlerdir, Mavi son trend tir buranın üzeri haftalık kapanışlarda önü açılır.

13.25 tepesinin bir anlamı yok mu üstat, kanal üst direncinin geçilip kapanışlar yapmasıyla mı yeni bir dünyaya yelken açacak yani. Kapanışı 13 üstü yaparsa fena olmaz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. 13.22 tepesinin anlamı var tabi nedir o psikolojik direnç, bunu kullanıp oradan aşağıya da basabilir.
    Ama renkli trendler orta ve uzun vadelidir.
    Kısada fibo bakarız, ortalama vs. trade için.

6. Örnek fiboyu geri çektim sağ tarafta aylık pivot seviyeleri var, burada da mavi pivot rakamı 10.57, ilk direnç 12.32 ve üzerinde 13.23 direnci var yani önceki yüksek.

7. Günlük pivot rakamların da mesela 12.31 ilk direnç, 12.65 ikinci direnç buradan dönmüş.
    Bunlar trade için kullanılabilir.

Alıntı Originally Posted by naimtolga Yazıyı Oku
    şu anda ederi 21 tl gibi hesaplıyorum... bu firmanın büyümesi beklentileri ile hesaplanmış bir değer değil. doğrudan bilançodan... hani sahibi olsan, 21 tl den aşağı veremezsin.. gelecek planları vs.. koyarsan çok yukarılara gidebilir.. ama patron sıkıntılı ise ne zaman olur geç mi olur ayrıca değerlendirilmesi gerekli. esas faaliyet karı yıl sonu 1milyar tl olarak hesaplanmıştır.
    Bunun patronu kim acaba

Sayfa 387/445 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •