Sayfa 4/443 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 3541 madde; 25 - 32 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. En güzeli de dediğiniz gibi sn. Behzat, mermileri bitirmeden parça parça alım en doğrusu, ayrıca ben şahsen hiçbir zaman tek hissede poz açmam, bunlar bir bakarsı bu eziyete günlerce devam ederler, zaten yabancı satışı da var diyor ortaklar, onun için ucuzun ucuzu vardır yani.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    En güzeli de dediğiniz gibi sn. Behzat, mermileri bitirmeden parça parça alım en doğrusu, ayrıca ben şahsen hiçbir zaman tek hissede poz açmam, bunlar bir bakarsı bu eziyete günlerce devam ederler, zaten yabancı satışı da var diyor ortaklar, onun için ucuzun ucuzu vardır yani.
    Sayın bawer; Öncelikle şu yabancı satışı meselesini asla ama asla doğru bulmuyorum.Bu senette gerçek yabancı yok.Burada defalarca vurguladım.Bu senetle yabancı kisvesi altında dışarıdan O.A'nın oğlu O..C.A oynuyor.Eskiden speki sadece O.C.A olarak düşünürdüm.Oysa şimdi anladım ki spek O.C.A patronlarla müşterek bir konsensüs içinde.Bildiğim kadarıyla Kanada'da yaşıyor.Sürekli aynı şeyi yapıyor.Oradan alıyor, adı yabancı aldı oluyor.Satıyor ve adı yabancı sattı oluyor.Yabancının Cemtaş'ta işi ne?Yabancı artık endeks 30 dan bile çıkmış.Cemtaş'a mı kaldı?
    Şunu ilave etmeden geçmek istemem; Borsa bugün %1,5 artıda olduğu halde Tarman'ın 3 adet senedi hep zayıftı.Burada bir bit yeniği var. Örneğin Cemtaş çok pahalı bir senet miydi de 31 kademe aşağıya bastılar? Açıkça söylüyorum.Cemtaş bu fiyatıyla gerçekten ucuz.Ama bu illa yumul anlamında değil tabi.Zira çok anormal günlerden geçiyoruz.Gelecek olumsuz bir haber borsayı Cuma günkü gibi yerle yeksan eder.İşte bu yüzden senede atlamadan ufak ve temkinli toplamakta büyük yarar var.

3. sayın behzat, görüşleriniz değerli, dikkate alacağım.. ayağı yere basan, para kazanmaya yönelik temkinli yaklaşımlarınızı çok doğru buluyorum. diğer hisselerden farklı ve abartılı olarak, 2 haftadır mütemadiyen devam eden devasa geri çekilişe çok kızıyorum evet, yatırımcının güvenini yitirmesine sebep olmamalı bir patron.. ama yine de umutsuz değilim, şirketin temelinin sağlam olduğuna inananlardanım, umarım bu fiyatları destek yapmıştır ve yukarı yönlü harekete başlar. bugün önemli bir buluşma var moskova'da, ilave olarak dow dün muhteşem bir artış sergiledi.. nasipten öte köy yok, yakın takipteyiz..yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by gomit Yazıyı Oku
    @bawer .... yabancı satıyor... aylık takaslara bakın net görünüyor...
     Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Sayın bawer; Öncelikle şu yabancı satışı meselesini asla ama asla doğru bulmuyorum.Bu senette gerçek yabancı yok.Burada defalarca vurguladım.Bu senetle yabancı kisvesi altında dışarıdan O.A'nın oğlu O..C.A oynuyor.Eskiden speki sadece O.C.A olarak düşünürdüm.Oysa şimdi anladım ki spek O.C.A patronlarla müşterek bir konsensüs içinde.Bildiğim kadarıyla Kanada'da yaşıyor.Sürekli aynı şeyi yapıyor.Oradan alıyor, adı yabancı aldı oluyor.Satıyor ve adı yabancı sattı oluyor.Yabancının Cemtaş'ta işi ne?Yabancı artık endeks 30 dan bile çıkmış.Cemtaş'a mı kaldı?
    Şunu ilave etmeden geçmek istemem; Borsa bugün %1,5 artıda olduğu halde Tarman'ın 3 adet senedi hep zayıftı.Burada bir bit yeniği var. Örneğin Cemtaş çok pahalı bir senet miydi de 31 kademe aşağıya bastılar? Açıkça söylüyorum.Cemtaş bu fiyatıyla gerçekten ucuz.Ama bu illa yumul anlamında değil tabi.Zira çok anormal günlerden geçiyoruz.Gelecek olumsuz bir haber borsayı Cuma günkü gibi yerle yeksan eder.İşte bu yüzden senede atlamadan ufak ve temkinli toplamakta büyük yarar var.

Sn. Behzat, tahtada olup bitenleri siz daha iyi biliyorsunuz, ben de yabancı satışı hikayesine inanmıyorum, yukarıdaki ortağın yazdığına istinaden dile getirmiştim. Ortam normale dönerse bu hisse elbette hakettiği yere gidecetir, onun için ufak ufak tırtıklıyoruz şimdilik, düşüşün bitmesi ve dönüş başladığında artırmak daha mantıklı geliyor bana.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. https://invst.ly/q0rf6

ekürüler ne güzel uyum içinde .. CEMTS ve BUCIM
    bucım,de %70 bedelli tamam istermisiniz cemts,da bir bedelli açıklasın ..? bir neden yok zaten olmadıgında herşey oluyor..
    İ.T ve spek kol kola..
    ZIR-DELİ Y.T.D

6. Değerli arkadaşlar; spek her zamanki taktiğini yine sergilemiş.Bakın grafiğine; bu kez yine büyük bir sinüs eğrisi çizdirip henüz dibi buldurmamış.Önümüzdeki birkaç gün içinde olumsuzluklar olursa bulduracağı kesin.
    Şimdi iimiz kolaylaştı.Şunun için.Bulunduğum bankada bu sabah deneme amaçlı 32 gün vadeli mevduata ne kadar faiz vereceğini öğrenmek için hesap açma girişiminde bulundum.Verdiği faiz brüt %8,5.Netini düşünün.Enflasyonun ne kadar altında kalıyor.
    Böyle bir durumda borsada Cemtaş ve benzeri senetlere çok çok uygun fiyattan,sabırla ufak ufak toplayarak yatırım yapmanın çok daha doğru olacağını düşünüyorum.
    Arkadaşlar; Cemtaş'ın artık savunma sanayine girdiğini de biliyoruz.Dikkat edilirse spek müthiş bir sindirme politikası uyguluyor.Nsıl ki bizler acaba Putin ile görüşme acaba nasıl sonuçlanır? veya acaba şu Korona virüsü ne zaman biter? diye endişe içindeysek,spek de bunu kullanarak çok düşük faiz ve çok iyi Cemtaş gerçeğini bize unutturmak isteyip aklısıra korku salıyor.İnanın şu an için bundan kazandığı nedir anlayamadım? Sana 9.80'e mal vermeyen adam buradan mı verecek?
    Dün bir tıp profesörü arkadaşla konuştum ve bana havaların ısınmasıyla virüsün yok olacağını söyledi.25 derecede virüs zayıflıyormuş.Sevindim.
    Piyasalarda müthiş felaket tellalları var.Bunları da dikkate almamak gerek.
    Bahara az kaldı.Gül kokularının,renklerinin özlemi içindeyim.Sabah erkenden bir acayip duygulara girdiğim şafak vakti dışarıda olmayı özledim.Kır çiçeklerini bu bahar da doya doya yaşamak,koklamak istiyorum.Şunun şurasında kaç baharım kaldı ki?
    Bu yüzden Cemtaş düşmüş,Cemtaş çıkmış,fazla da umursamıyorum.
    En güzel duygularla tüm kardeşlerime selam olsun.

7. sn:BEHZAT
    alıntı yapmadım yazınızda çok haklısınız ve ek yapayım dedim..?
    bugün putin ve erdogan görüşmesi ve çıkacak sonuç çokmu çok önemli: ben bir şekilde orta yol bulunacak kanısındayım tabi birinin karadeniz kanı kaynıyor digeri buz gibi bu ikili suların ılıması için ortak bir noktada buluşmaları gerekiyor olmaz ise gerçekten çok vahim günler bekliyor bizi..
    corona virüsü ise çok dogru MART ayının sonu ile kıçına tekmeyi vuracagız..
    faiz konusu ise 8.50 ile 10.00 arasında bankasına göre degişiyor :onun için borsada yatırımcı sayısı armış diye bir haber konu olmuştu hele bizim borsamızda ise biraz düşünmek lazım ..?
    ve asıl konu İSMAİL TARMAN yani enbüyük hissadar tabi yanına GÖKÇENi,de alınca herşeyi onaylatabiliyor..
    tıpkı ceo GILBERT NADDA gibi adam 30 günün 28 günü yurtdışında 2 gün için dünyanın maaşını veriyor ..?
    herhalde ya parası çok yada aklı yok diyelim ..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

8. Arkadaşlar... Ben şunu bir iki kez test ettim... Var olan alış kademelerinin 3-4 kademe altına alış girdiğimde hemen malı veriyor... Hiç şaşmadı...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir... Zaten kendime faydam yok...

Sayfa 4/443 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •