Sayfa 40/443 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 3541 madde; 313 - 320 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1.  Alıntı Originally Posted by çorbacıyım Yazıyı Oku
    hayatım boyunca eş seçimi dışında yanlış ata oynamadım hiç. Ben sizin kadar genç değilim ve yanlış hisse seçerek hata yapacak kadar çok vaktim yok ))
    Çok iyi di yaw gece gece güldürdün beni

2.  Alıntı Originally Posted by çorbacıyım Yazıyı Oku
    hayatım boyunca eş seçimi dışında yanlış ata oynamadım hiç. Ben sizin kadar genç değilim ve yanlış hisse seçerek hata yapacak kadar çok vaktim yok ))
    uzaktan bi cisim mi geliyoo oda nee yengenin güdümlü terliği miii

3.  Alıntı Originally Posted by çorbacıyım Yazıyı Oku
    uzun zamandır takip ediyorum yazmadım,ama serzenişlere bakıyorum ve şunu diyorum bizim hissemiz ikinci bir egeen hissesidir.Altını çiziyorum ikinci bir egeen dir. Söyleyeceklerim bu kadar
    Hocam bende size katılıyorum

4. Tesekkurler sayin Delikan yorumlarinizi bekliyoruz umarim daha asagilara salmaz.
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Valla çok kırıldım size,

Ben şu aşağıdaki tarihlerde grafikler verdim, yorum yaptım.

Bi kere bile eline sağlık demedi kimse.

.

26 Nisan

27 Nisan

29 Nisan
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by çorbacıyım Yazıyı Oku
    ))))))))) sabretmiceksen mızıkçılık yapacaksan oynamayalım şövalye. Egeen derken geleceğin egeeni kastedilmiştir.
    Hayaller paris gercekler aci olabilir...bence gercekle alakasi yok utopik....

6.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Hayaller paris gercekler aci olabilir...bence gercekle alakasi yok utopik....
    merak ettim bir hissenin sonunun acı olacağını düşünen birisi neden o hiseyi elinde tutar hazır defter değerinin üzerideyken bak citi de elindeki malı neredeyse boşalttı yabancıda satıyor senle aynı fikirde sanki, neden acı olacağını bile bile bekliyorsun tatlı hisseler var birsürü cidden mantık yürütmeye çalışıyor insan ama mantık yürümüyor bi çelişki var. olumlu yazılan tüm yorumlara bi olumsuz cevap hemen.
    tabiki herkez görüşünü yazıcak olumluda olumsuz da ama bunun bi temeli bi mantığı olmalı değilmi hayaller paris gerçekler acı...
    şu yazıyı okuyan arkadaşlara sor hepsinin aklına kötü şeyler gelmiştir acı !!! yani bi egeen olur mu olmaz mı orası ile ilgili tartışılır olmazda denebilir ama egeen olmaması ile acı olması arasında başka seçenek yok mu mesela bi parsan bile olmaz mı neden illa acı yani bak okadar uzun yazdım ki kusura bakmayın insan art niyetten şüphe ediyor olumlu bilanço bekleyen olur

(Bilancolarin iyi gelecegi yok...cok iyimsersiniz....2020 yili 2019 yilindan beter oldu...uzun soluklu bir trend bence cok zor....ytd) şeklinde cevap verirsiniz

daha ilk çeyreğin yeni bittiği yılı beter yıl ilan ettiniz kelimeler de çok seçici sanki beter, acı bide uzun soluklu da bişey zormuş yani zaten virüs var kısa vadeli bişey beklenmez heralde e uzun solukluda beklenmiyorsa yine geliyorum aynı soruya niye burdasınız insan merak ediyor.

2 yildir hissedeyim benim ufkum en fazla 20 tl eder diyor...egeen gibi 500-600 tl aklimin ucundan bile gecmedi gercekci degil...

8. Az buz degil 20.madem 20 eder diye dusunuyorsunuz.neden tum yorumlarinizda umutsuzluk var.hep birakin kacin modunda yaziyorsunuz.gozden kacmiyor gercekten.bana elinizde hisse yokmus dusunce alacakmis gibi bir his olustu acikcasi.

Sayfa 40/443 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •