Sayfa 43/444 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 3551 madde; 337 - 344 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Elimdeki en uyuz hisse...satmayada kiyamiyorum...
    CEMTS % 1.18 +
    BUCIM % 5.25 -
    bence İ.T bu kıyagından dolayı teşekkür etmen lazım : bir kızarsa 10 yıl beklesen birdaha 9.80 göremezsin ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

2. Aman i.t.kizmasin.cok ciciii😂😂😂

Egeen ile kiyaslayan ortak durumu anlamissindir...egeen temettüsü kadar kar yok...gelecek görüyoruz şirkette ama sonuçta sermayesinin çok çok altinda kar eden bir cemts var...2. çeyrek zarar etme olasiliği artti....1.çeyrek şartlar iyi olmasina ragmen kar yok...borsada mantik ters çalişiyor o da bir gerçek....ytd

4.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Egeen ile kiyaslayan ortak durumu anlamissindir...egeen temettüsü kadar kar yok...gelecek görüyoruz şirkette ama sonuçta sermayesinin çok çok altinda kar eden bir cemts var...2. çeyrek zarar etme olasiliği artti....1.çeyrek şartlar iyi olmasina ragmen kar yok...borsada mantik ters çalişiyor o da bir gerçek....ytd
    işte sihir son cümlede
    I cash

Alıntı Originally Posted by çorbacıyım Yazıyı Oku
    işte sihir son cümlede
    Kendi adima sinir olsamda bu şirketin kaliteli bir şirket olduğuna inaniyorum....saç baş yoldursada satmayi düşünmüyorum.....

Alıntı Originally Posted by çorbacıyım Yazıyı Oku
    işte sihir son cümlede
    Kendi adima sinir olsamda bu şirketin kaliteli bir şirket olduğuna inaniyorum....saç baş yoldursada satmayi düşünmüyorum.....

7. Uç be aslanım yolun açık olsun

8. buranın ekmeğini sadece yapıkredi yer başkasına yedirmez.
    Fani dünyanın sefası bir kuru kavga imiş, gerçeğiyle insan olmak her şeyden âlâ imiş.

Sayfa 43/444 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •