Sayfa 5/443 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 3540 madde; 33 - 40 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    sn:BEHZAT
    alıntı yapmadım yazınızda çok haklısınız ve ek yapayım dedim..?
    bugün putin ve erdogan görüşmesi ve çıkacak sonuç çokmu çok önemli: ben bir şekilde orta yol bulunacak kanısındayım tabi birinin karadeniz kanı kaynıyor digeri buz gibi bu ikili suların ılıması için ortak bir noktada buluşmaları gerekiyor olmaz ise gerçekten çok vahim günler bekliyor bizi..
    corona virüsü ise çok dogru MART ayının sonu ile kıçına tekmeyi vuracagız..
    faiz konusu ise 8.50 ile 10.00 arasında bankasına göre degişiyor :onun için borsada yatırımcı sayısı armış diye bir haber konu olmuştu hele bizim borsamızda ise biraz düşünmek lazım ..?
    ve asıl konu İSMAİL TARMAN yani enbüyük hissadar tabi yanına GÖKÇENi,de alınca herşeyi onaylatabiliyor..
    tıpkı ceo GILBERT NADDA gibi adam 30 günün 28 günü yurtdışında 2 gün için dünyanın maaşını veriyor ..?
    herhalde ya parası çok yada aklı yok diyelim ..?
    Sayın sulzer; insan aklıselim düşününce Putin'in barış için adım atmasını bekliyor Aklıselim hakim olur diyor.Ancak,Rusya'nın yüz yılı aşkın bir süredir Akdeniz'e inme hayali ve bu hayal gerçekleşmişken fazla taviz vereceğini sanmıyorum.Zaten kartlar dağıtıldı.Şimdi oynanacak.Bir haftada 5 Rus savaş gemisinin Suriye'ye yönelmesi ve ayrıca Rus ordusunda iki adet bulunan casus uçağı ki yerin altında bile en küçük kımıldamayı tespit ediyor.tekrar Suriye'ye gönderilip uçuşa başlaması bir yerde " bak benim de elim güçlü" anlamına geliyor.Diğer taraftan ABD'nin Nato vasıtasıyla Türkiye'ye silah ve hava desteği vereceğini açıklaması ve bir hafta içinde Türkiye'nin ürettiği " Hisar O" hava savunma sisteminin İdlip'te devreye girecek olması da Türkiye'nin elini güçlendiriyor. Kaldı ki en azından lojistiğin sağlanması Türkiye için çok daha avantajlı.Malum sihalar da Rejim güçlerini amansızca vuruyor.Her gün 300'e yakın rejim askeri kayıp veriyor.
    Anlaşma olmaması durumunda durumun ne kadar vahimleşeceğini tahmin etmek zor değil.
    Şu Gilbert Nadda'nın hakikaten hem Cemtaş hem BUCİM için anlamını hala çözebilmiş değiliz.Bu adam yüzünden hem BUCİM hem Cemtaş'ın hep satılacağını düşündük.Birkaç gün önce yine borsada büyük işlem yapan bir kardeşim; kendisinin çok güvendiği ve tavsiyelerde bulunup para kazandırdığı bir arkadaşı yine Cemtaş'ın satılacağını söylemiş.Lütfen bunu kimse doğru bilgi diye algılamasın.
    Ancak, dikkat edilirse; Cemtaş'ta bu fiyatlar bile sanki çok pahalıymış gibi sürekli bir baskı ve sürekli aşağı götürme isteği var.Bilindiği gibi hikayesi olabilecek senetlerin davranış şekli de hep böyle oluyor.Yani burada yatırımcı "ulan buradan alsam adam aşağı basacak" deyip korkuyor ve senet almıyor. Bu korkuyu spek çok iyi kullanıyor.Yoksa maldan çıkan falan yok.9.80 den çıkmadı da buradan mı çıkacak?

2. Mercedes-Benz hattında ayrıca MAN için denge çubuğu üretiminin enemelerinin 2020 ilk çeyreği sonunda başlanacağı açıklanmıştı.
    Şirketten bu konuyla ilgili bir açıklama gelir mi acaba.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/799477

Ortalık normale dönerse bu hisseler beklentileri satın alacak da şimdilik kimse dikkate almıyor bunları, sonuçta dünya devlerinin tedarikçiliğini yapıyor, yapacak.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. abim çıkmadıda benmi sattım. adamlar ky ye yıktı malı. aşağıdan toplamadan veya önemli bir haber gelmeden nasıl olacak bu iş.
    Fani dünyanın sefası bir kuru kavga imiş, gerçeğiyle insan olmak her şeyden âlâ imiş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
    Bu kansız tahtanın yapıcısına ve onu denetleyen İ.T beye,

Korona virüsü bulaştı sanırım...

Durmadan kızarıp, ateşleniyor kansız.

YTD...

5. sabırla takip ediyorum, yedek akçeler cebimde..

6. dünkü beklentim dogru çıktı putin ve erdogan bir şekilde anlaşma Saglandı ..abd ve ab tuzaklama pohpohlama konuşlmalarına ragmen ..?
    CEMTS ve BUCIM
    önce alman sonra fransız gözlemlemesi yapıldı ..?
    İ.T ve avanileri baskıya devam..
    ZIR-DELİ Y.T.D

7. Şu an 6.25. İsteyene her yerden mal veriyor görünümünde. Hiç şekilde tepki vermiyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir... Zaten kendime faydam yok...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
    şerefliler, bunca malı nereden buluyor??

25 gündür katıksız basıyor aşağıya...

YTD...

Sayfa 5/443 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •